Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

reloxer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez reloxer

  1. Przekaźnik trzeba zamontować Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
  2. Ja kupiłem te http://s.aliexpress.com/zqqeaymE (from AliExpress Android) Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
  3. Też myślałem, że to rzeźba nie do wykonania, nie na moje umiejętności ale jednak sprawa nie jest tak trudna jak się wydaje. Kolega z forum o nicku Ralen bardzo dokładnie mi wytłumaczył i sprawa stała się prosta. Jakbyś się zdecydował to mam instrukcje od Ralen'a, którą mogę ci podesłać na pw. Jutro wrzucę filmik jak to u mnie działa
  4. Polecam ledy z aliexpress 2x taniej i są takie same jak na ultraleds Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
  5. tak przeszło, sprzegiełko 88zl firmy ina. 30min roboty
  6. Po głębszej diagnozie padło na sprzegięłko alternatora Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  7. Witam, dziś wieczorem zauważyłem pewien problem w mojej audicy a mianowicie stuka i piszczy przy skręceniu maksymalnie kół do prawej lub lewej strony. Stawiałem na brak płynu w zbiorniczku wspomgania ale tam jest go nieco powyżej minium. Co poradzicie z tym fantem zrobić?
  8. juz wiem co mam zrobić kolega w pełni mi odpowiedział. proszę o usunięcie tematu
  9. Tak jak w temacie. Skroplił się zapach taki co jest na zdjęciu i wyżarł małą dziurke która rzuca sie w oczy.
  10. reloxer odpowiedział(a) na reloxer temat w Audi A4 B6
    jutro to zrobię bo torxy miałem w drugim domu. najlepsze jest to, że wyjazd do Chorwacji w niedziele <3
  11. reloxer opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam, od kwietnia mam bixy od gqwertego no i dziś przestał świecić prawy xenon. Co podejrzewacie lub jak sprawdzić czy to xenon czy przetwornica? rozkładam ręce już z tymi swiatłami...
  12. S Do usunięciaWysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  13. audi a4 b6 225/40/18 et: 45 zawieszenie: 1BV wejdzie to do audi a4 b6 avant?
  14. http://olx.pl/oferta/alufelgi-18-5x112-rs6-audi-vw-CID5-IDeL4uF.html co o tych sadzicie? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  15. http://www.original-felgen.com/4f0601025bn8z8.html Co o nich sadzicie ? Jak beda pasowac w b6 avant? Do jakiej kwoty szukać? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  16. Plomby z zębów mi powypadają przy 19"... Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  17. I tak chcialem je sprzedać bo to były chińskie podjeby. Jaki wzór 18 bys polecił? Oczywiście ori Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  18. Czesc, Miałem w poprzednim sezonie 18 8jj et 35 a do tego opony 245/40. Strasznie obcieralo przy drobnych uskokach. Na ten sezon rowniez chcialbym 18tki ale mam pewne obawy o te obcieranie opon o nadkola zeby powtórki z rozrywki nie było. Jakie felgi polecacie szerokość i wzór oraz rozmiar opon. A4 mam w avancie -20 s-line na 98%[emoji13] Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Tak to wyglądało latem ubieglego roku Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  19. Co to za felga i czy ori? Et 37 Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka Up Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  20. Cześć, Na wakacje chcialbym zakupić jakieś aluski i chciałbym zebyscie mi pomogli w wyborze. W lato 2k15 jezdzilem na 18 et 35 rs6 245/40 i obcieraly o nadkola przy drobnych hopach i przy skrecaniu. Na 2k16 chcialbym jakieś ładne 17 lub 18 w innym zestawieniu opon zeby kapcie nie obcieraly o nadkola. Mam avanta w full s-line Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  21. reloxer opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam takie pytanie. W jakim przedziale cenowym kosztuje silniczek szyby prawej przod? Na allegro widze rozne ceny a nie chcialbym kupowac czegos drugi raz lub przeplacac Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  22. audi a4 b6 avant s-line Jaki rozmiar tarcz? WAUZZZ8E44A035400
  23. Czy wejda bixy zamiast xenon zwyklych? U mnie przetwornice sa u dolu a w tych co chce kupic sa na gorze. Audi a4 b6 s-line. Bixy tez z tego samego modelu Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
  24. Powiem Ci ze jeździłem w lato na 18 240/40 i nie czułem, że zbytnio odbiegałem od innych uczestników drogi. Ze 120 na 170 moment większej prędkości mi nie potrzeba. Na szerokich laczach lepiej mi się jeździ szczególnie w zakrętach klej niesamowity przy węższych już nie to samo. Felgi + opony w pakiecie kupować? I jak z tymi felgami ktoś jeszcze się wypowie szukam czegoś fajnego co ładnie będzie wyglądać w czarnulce. Tak się prezentowało w lato na 18" ale to nie jazda po moich drogach. http://www.fotosik.pl/zdjecie/16744dd0d08dfcd5 Aktualnie te 18" na sprzedaż
  25. Cześć, przymierzam się do zakupu felg na lato i jakie wybrać waszym zdaniem? Na pewno 17" i żeby wchodziły na opone 235/45. Czekam na wasze propozycje Felgi tak do 1,5k +/-

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.