Treść opublikowana przez Vixen
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie , ma ktos zaslepke zderzaka przedniego najlepiej srebrna ? Moja po nocy zmienila wlasciciela :-/:-/ Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hii , a potem czlowiek sie dziwi ze czeka w mega kolejce w urzedzie :-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hm w innych autach takiego objawu nie mialem , rozumiem na zgaszonym aucie tak sie dzieje , ale na zalaczonym silniku nie mialem w innych autach tak, ale skoro mowisz ze jest ok , pobserwuje i zobacze . Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hi ;-) Panowie specjalisci , mam pytanie odnosnie hamulcow , auto stalo 3 dni , wsiadam pedal hamulca twardy , odpalam auto zrobil sie mieki , wiec normalne , jadac nie odczulem jakis efektow ubocznych zeby twardy byl czy cos, ale podjechalem pod prace i nacislem go ze 3 razy na postoju i twardy sie zrobil , odczekalem chwile mieki , jakies sugestie ? Hamulce zmieniane z miesiac temu , wraz z odpowietrzaniem ukladu i zmiana czesciowa plynu. Prosze bez skojarzen xD Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hahaha Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
Obraz z laptopa na TV
To chyba sie tak jeszcze nie da :-) przynajmniej szukalem do siebie takiej opcji ale nie znalazlem, mysle ze moze i by sie jakos dalo , ale opoznienie bylo by pewnie mega. Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka ;-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
Obraz z laptopa na TV
Na lg jest aplikacja ktora instalujesz na laptopie , laptop i tv musza byc w jednej sieci , wtedy na laptopie jak masz film klikasz prawym i masz opcje odtworz na lg , musisz miec zainstalowany windows media player na kompie , tylko pytanie ,kto w tych czasach sciaga filmy ? ;-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie ma ktos wklad lusterka pasazera podgrzewany wypukly na sell ? Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
Amerykańska tablica gdzie kupic? Legalne?
Znam duzo ludzi co lataja na malych blachach z plastiku wyrabianych na allegro i w razie kontroli zakladali normalna , chodz bardzooo zadko w ogole kto sie do tego czepial. Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hii panny :-) Ja po kompleksowej wymianie wszystkich eksploatacyjnych elementow :-)i dostalem w gratisie jakims cudem liscia w lampie hmm ;-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Buehehe teraz trzeba sie pilnowac na spotach jak geje grasuja ;-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przynajmniej wody nie braknie ;-)Siemka panowie :-) Post sponsorowany ze srodkow uni europejskiej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hi panowie Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myslalem ze sie rozbija ale nie bardzo na dlugosci, w szerz takSpoko ;-) ja zartowalem :-) fajne buty ale za male , nie bede probowal je rozbic :-)Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramziu , Dante mi dal swoje bo mu zalegaly :-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Za male zakladales 3 razy ? Hahah ;-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto ma wekend wolny to ma :-/ Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzien dobry i dobranoc Wysyłane z iglo za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramzes robie od 18:-/ w srode i czwartek bede mial wolne dopiero , wiec jak bys byl daj znac sms. Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie mogles pisac wczesniej :-P Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Heheh jezdzilem z rodzinka po grobach :-) ee robie na nocke jutro :-/ ost bylem to kolegi nie bylo , mialem do niego podjechac bo mam blisko i czekam na odzew od niego bez skutecznie na chwile obecna :-) Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin: Opis fajny ☺ale i auto ladne, ciekawe z ilu skladane ^^ Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wiesz ja bylem swiecie przekonany ze to b8 ☺ale dla mnie jeszcze wiele jest podobne do siebie , szczegolnie z tylu ramki informuja o zyciu klubowym wiec dobrze ze sa , ja swoich sie doczekac nie moge od ramzesa ale wybaczam mu bo ma urodziny ps. Zapitalasz ta a6 rowno , fajnie sie zbiera Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
O boze to skladam poklony za blad w takim razie , ja tych nowych az tak jeszcze nie odrozniam , ladne swiecace bez znaczkow . Piekne autko Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2