Treść opublikowana przez Peacock
-
Centralny zamek problem
Podepnę się pod temat bo mam zbliżony problem. Mam centralny z kluczyka i jak otwieram czy zamykam, to czasem działa OK, czasem domyka pozostałe zamki z kilkusekundowym opóźnieniem, a czasem nie domyka wcale. Ktoś miał podobny problem? Co może być przyczyną?
-
Prośba o opinie
No wiadomo, że połamanych nie wezmę bo takie to już mam . Chodzi mi bardziej o jakość tych na alledrogo Czy lepiej to czy lepiej używki?
-
Prośba o opinie
Chciałem kupić nadkola i nie wiem czy lepiej szukać używek po szrotach czykupić takie cuda: http://allegro.pl/audi-a4-b5-94-01-01-05-od-05-nadkole-nadkola-przod-i5761419331.html Ktoś ma doświadczenie w tym temacie? Pzdr.
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Cześć, mam pytanko. Ile km przebiegu powinny wytrzymać tarcze przód i tył przy "zwykłej" jeździe?
-
wysoka temperatura
Jak bulgocze na zimno to najgorszy ze znanych mi scenariuszy to uszczelka pod głowicą
-
wysoka temperatura
Jak to nie możesz odpowietrzyć? Może przy okazji nagrzewnicę przepłucz. Nie zaszkodzi. Sprawdzałeś błędy na VAG-u?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Acha. U mnie wtryski działały OK odkąd jestem właścicielem czyli jakoś od lipca. Dopiero od niedawna te problemy
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Czyli wymiana wtrysków podziałała? Ciekawy jestem czy jak byś założył takie co miałeś tylko sprawne to też by było OK
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Daj jutro znaka bo ciekawy jestem czy będzie OK
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Wtryski podmieniłeś?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Upierdliwa sprawa, to fakt
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Tylko telefonicznie mi powiedział, że to pewnie to. Zresztą tak jak pisałem wcześniej, jak byłem u niego żeby mi ustawił mapy itd. to powiedział, że już długo nie pociągną te wtryski. Zobaczymy, nowa listwa Barracud to ze 320zł. więc wolałbym żeby to coś innego było szczerze mówiąc.
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
No niestety, nie ma wyjścia. Ja gwarancji już nie mam, więc chociaż zaoszczędzę zmieniając od razu całą listwę
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
No to pewnie rzeczywiście są fizycznie zaklejone. Oddaj na gwarancji i po problemie.
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Hehe. też tak myślałem, ale mój gazownik zabronił mi już na tą stację jeździć . Na Twoim miejscu bym na gwarancji zawiózł te wtryski bo to podejrzana sprawa, że padają po tak krótkim czasie na dobrym gazie.
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Chodziło mi o to, że jak się okaże, że filtry masz strasznie zawalone to by jednocześnie świadczyło o tym, że jeździsz na tak kiepskim gazie, który mógł zakleić wtryski. Mój gazownik pokazał mi filtry, które wymieniał klientom. Jeden był po 20tyś. na dobrym gazie, a drugi po 10tyś. na kiepskim i wyglądał jakby był po 100tyś. Tak więc różnica może być bardzo duża
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Tu expertem nie jestem, ale na moje oko chyba za szybko padły. Nawet gdybyś jeździł na najgorszym gazie. Trzeba by chyba zerknąć jak filtry wyglądają
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Mój gazownik potwierdził, że to pewnie wtryski. Zresztą jak mi ostatnio coś dłubał to już zapowiedział, że długo nie pochodzą. Chyba listwę Barracud kupię, ale to po wypłacie
-
Szarpanie dławienie na zimnym ...
Mam podobny problem i po zasięgnięciu opinii u różnych źródeł podobno to jednak kwestia klejących wtrysków.
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Klejące powiadasz... Trzeba zmieniać czy da się to zregenerować? Jeśli się da to jaki może być koszt? Mam wtryski Valtek Rail IG1. Jeśli bym jeszcze trochę tak pojeździł to mogą być jakieś większe konsekwencje, czy poprostu zdechną w końcu?
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Wcześniej było OK, nawet zimą. Filtr podobno też mam w porządku. Przynajmnie w styczniu miałem...
-
Dławienie przy przełączaniu się na gaz
Witam Mam następujący problem. Przy przełączaniu się na gaz dławi się i traci moc. Muszę przejechać w ten sposób ze 300m. żeby zaskoczył. Potem jest już OK, Jak mnie dopadnie na światłach, to często gaśnie bo gazem nie mogę wejść na obroty aby go utrzymać. Problem występuje z największym nasileniem rano, kiedy przez całą noc auto stoi. Szczególnie jak jest zimniej. Po np. 8 godzinnej przerwie w jeździe jak wychodzę z pracy, to przejście na gaz jest dużo łagodniejsze. Ktoś miał ten problem? W czym może tkwić przyczyna? Dzięki i pozdrawiam.
-
Oplaca sie wkladac sekwencje do 1.8t aeb?
Więc tak. LPG - w Zgierzu jest chłopak "Dzinks Garage" - bardzo dobry fachowiec, mogę polecić z czystym sumieniem. Mechanikę zresztą też robi, tylko u mnie miał okazję tylko hamulce zrobić. Jednak opinie ma dobre i w tym zakresie, więc jak będzie potrzeba to podjadę do niego i z tym. Wcześniej jeździłem w Łodzi na Kolumny do mechanika a LPG robiłem w Nagaz. Też byłem zadowolony, ale teraz mam za daleko. Elektryk z kolei w Łodzi na Kosynierów Gdyńskich.
-
Oplaca sie wkladac sekwencje do 1.8t aeb?
O LPG Ci chodzi?
-
Oplaca sie wkladac sekwencje do 1.8t aeb?
Prawda jest taka, że można zapłacić 3k i też będzie fuszerka. Ja zawsze cokolwiek w aucie robię to najpierw zasięgam opinii i wybieram sprawdzonego fachowca.