Treść opublikowana przez Peacock
-
Niedziałająca tylna pozycja
Witam Mam problem. Zgasło mi tylne lewe światło pozycyjne. Kupiłem żarówkę, zmieniłem i wciąż nie działa. Nawet okazało się, że ta stara żarówka była OK. Przy okazji wspomnę, że za fotelem kierowcy na dywaniku leży luźno pół metrowy kawałek przewodu. Czy to możliwe, że dzieciaki coś wydłubały spod fotela i to jest przyczyna? Bezpiecznik jest OK. Zresztą wyczytałem, że jeden bezpiecznik odpowiada za światła pozycyjne z przodu i z tyłu, a przednie działają. Proszę o podpowiedzi za co się zabrać.
-
Szarpanie na gazie i bezynie
Cześć. Ogarnąłeś może ten problem. Bo mam to samo u siebie ostatnio
-
Kody climatronika Audi A4 B5
K232 jesteś może w stanie spisać swoje wskazania od1 do końca? Porównam ze swoimi i napiszę jak to wygląda. Może dojdziemy razem do jakichś wniosków
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Cześć, mam pytanko. U mnie w porównaniu z pierwszym postem nie wszystkie kanały się zgadzają i nie mogę dojść niektórych przypadków. Jak to sprawdzić dokładnie w moim modelu. Po VIN może gdzieś by dało radę? Czy w jednym roczniku/silniku może być różnica?
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam Ktoś mógłby mi poradzić jak szybko sprawdzić jaki mam alternator? Chciałem kupić większą baterię, ale boję się, że nie będzie doładowywał. Jakie fabryczne w ADR-ach montowali? Dzięki i pozdrawiam
-
Alternatywa dla katalizatora
Ja bym się nie bawił w przekładanie kata nawet jeśli pasuje. Domyślam się, że w tym 1.6 kat też do najnowszych nie należy i niedługo też może być do wymiany.
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
Witam Podepnę się pod temat, gdyż mam problem z centralnym z kluczyka (z pilota nie mam). Kiedy przekręcam kluczyk to czasem normalnie otwiera/zamyka centralnie wszystkie zamki, a czasem (częściej) centralny nie działa i otwiera tylko drzwi kierowcy. Pracy pompki wtedy nie słychać, ale istnieje szansa, że niedosłyszę po prostu Czasem przekręcam kluczyk, zero reakcji, jednak po kilku sekundach wszystkie pozostałe zamki się jednak otwierają. Identycznie sytuacja wygląda od strony pasażera, więc nieśmiało wykluczyłem wkładkę zamka. Ktoś może pomóc? Boję się, że któregoś razu padnie załkowicie i nawet do wlewu paliwa się nie dostanę
-
sonda lambda 1.8 adr
Ja właśnie kupiłem Delphi ES10980-12B1 Ktoś miał może do czynienia?
-
Sonda Lambda w 1.8 ADR
Na klimatroniku na kanale 46?
-
Sonda Lambda w 1.8 ADR
Ale w końcu powinienem mieć jedną czy dwie?
-
Sonda Lambda w 1.8 ADR
Kojarzy mi się, że nawet więcej niż jeden pokazało, ale zapisałem tylko jeden nie wiedzieć czemu. Czujnik sondy lambda P0134 brak wskazania na wyświetlaczu.
-
Sonda Lambda w 1.8 ADR
No właśnie tu mam zagwozdkę. Jedną sondę znalazłem i pokazało mi błąd, więc myślę - zepsuta. Dzwonię do sklepu z VIN-em a tam mi gościu sprawdza i twierdzi że bankowo są dwie. Zgłupiałem. Czy jesteś pewien na 120% że powinna być jedna?
-
Sonda Lambda w 1.8 ADR
Mam pytanko bo w żadnym temacie nie znalazłem odpowiedzi. U mnie poprzedni właściciel wywalił kata razem z drugą sondą i wstawił rurkę i plecionkę. Na VAG-u pokazuje błąd sondy i auto pali dużo. Czy wyłączenie programowo w ECU drugiej sondy wyreguluje spalanie do znośnego poziomu? Czy trzeba koniecznie zamontować drugą sondę aby spalanie spadło? Czy sonda bez kata będzie spełniała swoją funkcję w 100% Jakie proponujecie najlepsze rozwiązanie? Muszę się za to zabrać bo plecionka ma przedmuch.
-
Alternatywa dla katalizatora
Mam pytanko. U mnie poprzedni właściciel wywalił kata razem z drugą sondą i wstawił rurkę i plecionkę. Na VAG-u pokazuje błąd sondy i auto pali dużo. Czy wyłączenie programowo w ECU drugiej sondy wyreguluje spalanie do znośnego poziomu? Czy trzeba koniecznie zamontować drugą sondę aby spalanie spadło? Czy sonda bez kata będzie spełniała swoją funkcję w 100%
-
sonda lambda 1.8 adr
Echhh... Dzięki
-
sonda lambda 1.8 adr
Znalazłeś może? Bo ja też właśnie szukam
-
Szarpanie dławienie na zimnym ...
Najlepiej jak byś zdjęcie wkleił.
-
Centralny zamek problem
Dzięki, duże ułatwienie dla mnie
-
Centralny zamek problem
Dzięki. Zobaczymy jak to u mnie wygląda
-
Silnik regulacji nawiewu - potrzebny numer części
Tak sądziłem, ale lepiej się upewnić Dzięki
-
Silnik regulacji nawiewu - potrzebny numer części
Ossek, a byłbyś tak uprzejmy sprawdzić po moim VIN nr tego silniczka? Bo też szukam WAUZZZ8DZTA299010
-
Centralny zamek problem
Dzięki wielkie, już mam w miarę jasność w temacie. W wolnej chwili sprawdzę pompkę na krótko. A te przewody pod nogami to gdzie dokładnie idą?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Dzięki
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam. Mam prośbę o sprawdzenie co za tarcze i klocki mam z przodu. Ile by kosztował zestaw Ferrodo? WAUZZZ8DZTA299010 Dzięki
-
Centralny zamek problem
Pompka zaskakuje właśnie z opóźnieniem albo wcale. Czasem od razu jest OK. Co masz na myśli pytając jak długo pracuje? Jak już załapie to moment. Nie jestem w stanie dosłyszeć czy w jakiś sposób usiłuje pracować w momencie przekręcenia kluczyka w drzwiach.