Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Peacock

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Peacock

  1. Witam Mam problem. Zgasło mi tylne lewe światło pozycyjne. Kupiłem żarówkę, zmieniłem i wciąż nie działa. Nawet okazało się, że ta stara żarówka była OK. Przy okazji wspomnę, że za fotelem kierowcy na dywaniku leży luźno pół metrowy kawałek przewodu. Czy to możliwe, że dzieciaki coś wydłubały spod fotela i to jest przyczyna? Bezpiecznik jest OK. Zresztą wyczytałem, że jeden bezpiecznik odpowiada za światła pozycyjne z przodu i z tyłu, a przednie działają. Proszę o podpowiedzi za co się zabrać.
  2. Cześć. Ogarnąłeś może ten problem. Bo mam to samo u siebie ostatnio
  3. Peacock odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    K232 jesteś może w stanie spisać swoje wskazania od1 do końca? Porównam ze swoimi i napiszę jak to wygląda. Może dojdziemy razem do jakichś wniosków
  4. Peacock odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Cześć, mam pytanko. U mnie w porównaniu z pierwszym postem nie wszystkie kanały się zgadzają i nie mogę dojść niektórych przypadków. Jak to sprawdzić dokładnie w moim modelu. Po VIN może gdzieś by dało radę? Czy w jednym roczniku/silniku może być różnica?
  5. Witam Ktoś mógłby mi poradzić jak szybko sprawdzić jaki mam alternator? Chciałem kupić większą baterię, ale boję się, że nie będzie doładowywał. Jakie fabryczne w ADR-ach montowali? Dzięki i pozdrawiam
  6. Ja bym się nie bawił w przekładanie kata nawet jeśli pasuje. Domyślam się, że w tym 1.6 kat też do najnowszych nie należy i niedługo też może być do wymiany.
  7. Witam Podepnę się pod temat, gdyż mam problem z centralnym z kluczyka (z pilota nie mam). Kiedy przekręcam kluczyk to czasem normalnie otwiera/zamyka centralnie wszystkie zamki, a czasem (częściej) centralny nie działa i otwiera tylko drzwi kierowcy. Pracy pompki wtedy nie słychać, ale istnieje szansa, że niedosłyszę po prostu Czasem przekręcam kluczyk, zero reakcji, jednak po kilku sekundach wszystkie pozostałe zamki się jednak otwierają. Identycznie sytuacja wygląda od strony pasażera, więc nieśmiało wykluczyłem wkładkę zamka. Ktoś może pomóc? Boję się, że któregoś razu padnie załkowicie i nawet do wlewu paliwa się nie dostanę
  8. Peacock odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w Audi A4 B5
    Ja właśnie kupiłem Delphi ES10980-12B1 Ktoś miał może do czynienia?
  9. Peacock odpowiedział(a) na Peacock temat w Audi A4 B5
    Na klimatroniku na kanale 46?
  10. Peacock odpowiedział(a) na Peacock temat w Audi A4 B5
    Ale w końcu powinienem mieć jedną czy dwie?
  11. Peacock odpowiedział(a) na Peacock temat w Audi A4 B5
    Kojarzy mi się, że nawet więcej niż jeden pokazało, ale zapisałem tylko jeden nie wiedzieć czemu. Czujnik sondy lambda P0134 brak wskazania na wyświetlaczu.
  12. Peacock odpowiedział(a) na Peacock temat w Audi A4 B5
    No właśnie tu mam zagwozdkę. Jedną sondę znalazłem i pokazało mi błąd, więc myślę - zepsuta. Dzwonię do sklepu z VIN-em a tam mi gościu sprawdza i twierdzi że bankowo są dwie. Zgłupiałem. Czy jesteś pewien na 120% że powinna być jedna?
  13. Peacock opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Mam pytanko bo w żadnym temacie nie znalazłem odpowiedzi. U mnie poprzedni właściciel wywalił kata razem z drugą sondą i wstawił rurkę i plecionkę. Na VAG-u pokazuje błąd sondy i auto pali dużo. Czy wyłączenie programowo w ECU drugiej sondy wyreguluje spalanie do znośnego poziomu? Czy trzeba koniecznie zamontować drugą sondę aby spalanie spadło? Czy sonda bez kata będzie spełniała swoją funkcję w 100% Jakie proponujecie najlepsze rozwiązanie? Muszę się za to zabrać bo plecionka ma przedmuch.
  14. Mam pytanko. U mnie poprzedni właściciel wywalił kata razem z drugą sondą i wstawił rurkę i plecionkę. Na VAG-u pokazuje błąd sondy i auto pali dużo. Czy wyłączenie programowo w ECU drugiej sondy wyreguluje spalanie do znośnego poziomu? Czy trzeba koniecznie zamontować drugą sondę aby spalanie spadło? Czy sonda bez kata będzie spełniała swoją funkcję w 100%
  15. Peacock odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w Audi A4 B5
    Echhh... Dzięki
  16. Peacock odpowiedział(a) na Ketro1989 temat w Audi A4 B5
    Znalazłeś może? Bo ja też właśnie szukam
  17. Najlepiej jak byś zdjęcie wkleił.
  18. Peacock odpowiedział(a) na Przemek Przemek temat w 1.8
    Dzięki, duże ułatwienie dla mnie
  19. Peacock odpowiedział(a) na Przemek Przemek temat w 1.8
    Dzięki. Zobaczymy jak to u mnie wygląda
  20. Tak sądziłem, ale lepiej się upewnić Dzięki
  21. Ossek, a byłbyś tak uprzejmy sprawdzić po moim VIN nr tego silniczka? Bo też szukam WAUZZZ8DZTA299010
  22. Peacock odpowiedział(a) na Przemek Przemek temat w 1.8
    Dzięki wielkie, już mam w miarę jasność w temacie. W wolnej chwili sprawdzę pompkę na krótko. A te przewody pod nogami to gdzie dokładnie idą?
  23. Dzięki
  24. Witam. Mam prośbę o sprawdzenie co za tarcze i klocki mam z przodu. Ile by kosztował zestaw Ferrodo? WAUZZZ8DZTA299010 Dzięki
  25. Peacock odpowiedział(a) na Przemek Przemek temat w 1.8
    Pompka zaskakuje właśnie z opóźnieniem albo wcale. Czasem od razu jest OK. Co masz na myśli pytając jak długo pracuje? Jak już załapie to moment. Nie jestem w stanie dosłyszeć czy w jakiś sposób usiłuje pracować w momencie przekręcenia kluczyka w drzwiach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.