Treść opublikowana przez Grzenio95
-
zwykłe głośniki vs bose
Bose masz 2 Ohm, zresztą zestaw Bose jest zasilany w całości z wzmacniacza który jest w bagażniku.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Co powiecie o MTS -45/-35mm da radę na tym pojeździć? Amorki i sprężyny Kit "MTSKPLAU056" Nie oczekuję mega gleby. Lekkie obniżenie przy 17"
-
Schemat instalacji nagłośnienia boss
U mnie nie grał ten od kierowcy. Okazał się uszkodzony. Jak masz czas to przełóż z drugiej strony na próbę
-
Błąd sond ALF
Sondy zmienione i wszystko działa
-
S4 B5 rozbieżności w ładowaniu
Mi w 2.4 też po rozgrzaniu spada ładowanie na zegarach z na oko 14 na 13.5~~. Robiłem już alternator i wyciągnięty z auta daje na stole około 14.4v będę zagłębiał się w temat jak będzie trochę czasu. Sprawdziłbym jeszcze napięcie prosto na śrubie alternatora po rozgrzaniu czy też tak spada.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ok wszystko podłączone i działa. Dzięki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ktoś się orientuje do którego pinu sterownika wpinam się kablem z fis żeby działał pomiar spalania? 2.4 ALF
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dzięki za odpowiedź Jeszcze jedno pytanie A zakładał ktoś te tańsze FISy z allegro? Czytałem na forum A6, że mocniej świecą i przekładają folie z oryginalnego. Przerabiał ktoś ten temat? Zegarek przed zdjęciem wskazówek ustawić np na 12:00? Czy nie ma to znaczenia?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Okej, manetkę już ogarnąłem. Czy ten licznik [\/] będzie pokazywał otwarte drzwi na FISie? Czy nie ma takiej opcji? A druga rzecz, zdejmował ktoś wskazówki zegarka? Ciężko schodzą?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ma ktoś numer albo zdjęcie manetki do obsługi FIS z sedana 98r? Chyba, że pasuje manetka z polifta tylko widzę, że ma inne kostki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ostatnie moje pytanko. Numer czujnik temperatury oleju do 2.4 ALF ktoś posiada? Czy może być z innego silnika też?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A z Europy ale od 1.6 albo 1.8 mogą być? Wtedy tylko zmiana na 6 cylindrów wystarczy? + oczywiście immo.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To lepiej szukać licznika z Europy? A jak z obrotomierzem? Można włożyć z benzyny do licznika diesla? Licznik mam VDO
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam pytanie, czy można przełożyć z licznika (europa) bez FIS'a tarczę prędkości do licznika z pełnym FIS'em (anglika)? Druga rzecz mam właśnie licznik bez Fis'a i, bez wskaźnika ładowania i temperatury oleju. Czy po założeniu z pełnym Fisem będzie działać temperatura oleju czy muszę dołożyć czujnik? Auto mam z 98 roku czyli po 1 lifcie a licznik chciałbym założyć taki:
-
Dekor drzwi patent na metalowe spinki
No próbowałem kleić, jedno trzaśniecie drzwiami i znowu odstaje. Spróbuje z tym wkrętem.
-
Jakie głośniki zamiast Bose
Tak szybko nie padną. Są to głośniki z mazdy 3 i 6 więc rocznikowo dużo młodsze. Mam od roku i wszystko gra. I nie mają papierowego zawieszenia jak te oryginalne
-
Dekor drzwi patent na metalowe spinki
Ma ktoś patent jak zdjąć te metalowe spinki które trzymają dekor w drzwiach? Urwał mi się jeden kołek wystający z dekoru i przez to dekor lata. Chciałem go wyjąć i dać pospawać czy coś.
-
Jakie głośniki zamiast Bose
W przednie drzwi na dystansach z 10 cm na 13 pasują głośniki BOSE z Mazdy mają taką samą oporność co oryginalne. Gra to dobrze.
-
Błąd sond ALF
Mam problem. Pojawił mi się błąd 2 sond: 16538 - Zespół 2 Sonda 1 Brak aktywności 16518 - Zespół 1 Sonda 1 Brak aktywności Sprawdziłem dolot, jest szczelny. Na mierniku przy rozgrzanym silniku sonda oscyluje od 0.4 v do 1.1 v moim zdaniem powinna spadać do niższego napięcia. Czy ma ktoś opis w jakiej granicy pracuje sonda ? Samochód nie posiada LPG. Moim zdaniem trochę wzrosło spalanie.
-
Wyciek oleju a4 b5 1998r
Tylko napinacz trzeba odkręcić i troszkę podnieś. Tam jest uszczelka i taki pół księżyc.
-
Wyciek oleju a4 b5 1998r
Jak się nie mylę to minimalnie wystaje, nie za dużo. Dopychałem do końca ile się dało. Dobrze sprawdź z czego ci leci olej bo myślałem, że z zaślepek a jednak leci spod nastawników łańcuchów ale jakoś nie mam okazji się za to zabrać
-
Głośniki tył
- System BOSE i wymiana głośników
Ja wrzuciłem do przodu oryginał Bose z mazdy 6 z tyłu, odkręciłem z oryginalnych dystansów mazdy (głośniki jajka) i wrzuciłem na dystansie 13cm z allegro do przodu i gra to całkiem dobrze- Problem z głośnikami
Odświeżam temacik. Jako, że miałem trochę czasu i denerwowało mnie to charczenie poszukał i dopasowałem głośniki. Zastosowałem głośnik z mazdy 6 BOSE o rozmiarze 13cm został włożony na dystansie i gra dobrze. Zero różnicy w głośności bo też ma 2Ω oporności. Dokładnie jest to ten głośnik:- Wymiana licznik na fis.
Dzięki za informacje. Jeszcze jedno pytanie. Czujnik temperatury oleju jest w podstawce filtra oleju czy w misce? - System BOSE i wymiana głośników