Treść opublikowana przez Bieniek B7
-
[B6 AVF] Będą z tego swiatła do jazdy dziennej ?
Jak mam w trybie skandynawskim przełącznik w pozycji 0 nie świecą się cyfry na liczniku tylko wskazówki, tak ma być ? A4 B7 i czy można włączyć podświetlenie żeby się świeciło w pozycji 0?
-
Wymieniony włacznik świateł !
I wtedy świeci się wszystko razem z podświetleniem licznika. A w trybie skandynawskim przeł w pozycji 0 nie świecą się cyfry na liczniku tylko wskazówki, tak ma być ? A4 B7
-
[ALL B6] Automatyczny włącznik świateł
Tak ja tak miałem w B7 miałem wyłącznik z B6 i był błąd.
-
Automatyczne włączanie świateł po zapaleniu silnika
A jak to połączyłeś? bezpośrednio do halogenów przez diodę prostowniczą żeby napięcie nie szło do MCE?
-
Tryb skandynawski - światła po zapołonie problem
Szkoda. A można założyć au Szkoda, a można założyć automat do świateł? i jak go podłączyć pod lampy bezpośrednio z diodą prostowniczą żeby prąd nie wchodził do sterownika?
-
Tryb skandynawski - światła po zapołonie problem
Mam pytanko, czy tryb Skandynawski można ustawić tak, aby światła włączały się po zapaleniu silnika lub po jakimś czasie od załączenia zapłonu?. Chodzi o to żeby nie zapalać auta na światłach.
-
Światła pozycyjne świecą tylko w pozycji wyłącznika świateł mijania
Winny jest wyłącznik świateł w B6 jest z końcówką... A a w B7 ....C.
-
Kierownica obraca się z oporem
Nie mam. Mi nie szura nic tak jak Tobie. Kierownica nie wraca w pozycję jazdy na wprost i z lekkim oporem się kręci ale wspomaganie działa tylko coś go blokuje, możliwe że przykręcili maglownicę bo był już luz.
-
Kierownica obraca się z oporem
Dokładnie, ale autko ma 178 000 km i tyle ma na prawdę to wątpię żeby przy tym przebiegu coś z maglem się działo. A jak by się okazało że tak jest jak piszesz to co bym musiał zrobić? Na pewno sprawdzę drążek od kier tam gdzie się załamuje nasmaruję te krzyżaki, później odepnę końcówki drążków i sprawdzę czy lekko kręci się zawieszenie z prawej i lewej strony osobno by wykluczyć uszkodzenie łożyska w gnieździe nad amorem.
-
Kierownica obraca się z oporem
Super dzięki będę sprawdzał jak będzie chwila czasu, później dam znać co było przyczyną.
-
Kierownica obraca się z oporem
Bo dodaniu gazu tak samo chodzi kierownica. A co z tym zaworem, reguluje się go czy wymienia?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękuję wszystkim którzy wczoraj pomogli mi w ustaleniu przyczyny źle działającego wyłącznika. Mam założony do B7 8E0941531A a powinien być 8E0941531C, zamówiłem taki zobaczę jak przyślą czy będzie działać tak jak trzeba.
-
Spalanie Oleju
Liczyłeś ile dodałeś litrów przez ten cały okres?? :) :) Nawet nie chcę wiedzieć zrobiłem nią 110000km ale pod koniec to nawet nie wymieniałem. Liczyłeś ile dodałeś litrów przez ten cały okres?? :) :) Nawet nie chcę wiedzieć zrobiłem nią 110000km ale pod koniec to nawet nie wymieniałem. Ciekawe jak będzie z B7 102 Km 1,6 Mpi ? mam nadzieje że nie tak jak z 80 B4 1l na 1000km
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka będzie we wtorek 29,09,2015r zlocik tak jak wyżej napisane? Jak tak to z chęcią przyjadę pierwszy raz Pozdrowionka.
-
Kierownica obraca się z oporem
Witam jestem posiadaczem Audi A4 B7 Zauważyłem już przy zakupie, że kierownica obraca się z oporem, wspomaganie działa tylko nie tak jak powinno, kierownica nie przycina w żadnym kierunku lecz tak jak by układ kierowniczy coś hamowało, jeżeli skręcam kierownicą w lewo lub w prawo to po puszczeniu jej nie powraca do punktu w którym auto jedzie na wprost. Co to może być?
-
Czujnik zmierzchowy A4 B7 zawsze w lusterku?
Czujnik zmierzchowy A4 B7 jest zawsze w lusterku? ja mam coś takiego nie jest to przypadkiem czujnik do załączania świateł? w lusterku nic nie mam. fot
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników Audi. Jestem posiadaczem Audi A4 B7, to już moja trzecia z kolei, pierwsza była Audi 80 B2 rok 1982, później Audi 80 B4 rok 1994 a teraz następca z 2005r. I nadal się trzymam tej marki
-
Spalanie Oleju
moja 80 b4 paliła 1l na 1000km 2.0 90KM miałem ją 11 lat