Treść opublikowana przez cupek97
-
Dobór sprężyn do B7 BRD quattro avant
Hej! Zwracam się z prośbą o pomoc. Czy mógłby ktoś pomóc dobrać odpowiednie tylne sprężyny do A4 B7 2.0TDI BRD quattro avant? Zawieszenie 1BV. Kupiłem samochód i okazało się, że tylne sprężyny są pęknięte. Chciałbym mieć pewność, że zamówię odpowiednie sprężyny dlatego zwracam się z tym do Was. Czy dobrym rozwiązaniem będzie użycie podkładek gumowych pod sprężyny, aby wyrównać wysokość tylu zawieszenia z przodem? Chodzi mi o takie podkładki: allegro.pl ALLEGRO.PL W załączniku wysyłam naklejkę serwisową. Pozdrawiam, Krzysiu! ☺️
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
cupek97 + Wiktoria
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Niestety dwóch brakowało
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Ekstra wyglądają te ledy z tyłu. Lampy przerabiałeś czy kupiłeś już takie?
-
Spoty Przemyśl
Miałem okazję zawitać w Przemyślu z niedzieli na poniedziałek. Bardzo ładne miasto! Nie udało mi się zauważyć samochodu z klubowymi ramkami, chociaż ładne wózki z czterema kółkami widziałem. Pozdrawiam serdecznie!!!
-
[ALL B6] Skromne b6 |S-linex2,bi-xenon,pdc przód tył, rns-e led, kiera rs6 c6 mf, Bluetooth, spryskiwacze, hebel 320/288, lodówka, grzana kanapa, bose , pakiet światło, alarm...|
Sam nie dowierzałem, że Karol jest taki zdolny Dla mnie to była czysta przyjemność Teraz prezentuje się MEGAAAA
-
B6 DIVISION
Witam! Jest może ktoś z Mazowsza i może ktoś powiedzieć coś na temat tego samochodu, sprzedającego? https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-231-km-asb-quattro-recaro-full-s-line-navi-bi-xenon-manual-ID6z82MJ.html#78ccf1e855
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Samochód sprzedany - temat do zamknięcia
-
Szwecja ,jest tam kto ? :)
Witam! W Szwecji będę przesiadywał przez trochę dłuższy czas, a dokładniej w okolicach Malmo (Eslov). Może znajdują się jacyś chętni na spota w okolicy? Pozdrawiam, Krzysztof
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Również dziękuję za zlot i miło spędzony weekend. Przyznam, że czas minął zbyt szybko. Brawa dla organizatorów, sponsorów i wszystkich uczestników. Ogromny plus dla hotelu za jakość obsługi i warunki hotelowe. Okazja przejechania się B9 (nawet jako pasażer) dostarczyła wiele informacji i odpowiedzi na pytania dotyczące nowej A4.
-
[B6 AWX] Zwykły czarny Avant+161KM+19"ASA GT1+Sportline by Floorian
Na prawdę szybko [emoji1] wczoraj wysłana [emoji4] powodzenia w dalszych modach [emoji123]
-
[B6 AWX] Zwykły czarny Avant+161KM+19"ASA GT1+Sportline by Floorian
Pogratulować poczcie polskiej za tak sprawną dostawę [emoji28] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AWX] Zwykły czarny Avant+161KM+19"ASA GT1+Sportline by Floorian
Zdaje mi się, że rączkę ode mnie kupiłeś
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
UCZESTNIK ZLOTU: cupek97
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Hahahah mów kiedy
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
W takim razie poproszę o wszelakie informacje na temat tych dziewczynek Panie Łukaszu
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Po długiej nieaktywności temat delikatnie odświeżony w pierwszym poście
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
Polecam postojówki led od kolegi z forum Tomnik.
-
Audi A3 8P Q <czarny KOT>
Ooo Proszę Jest co śledzić, powodzenia z modami, dopinguję projektu!
-
[B6 AVF] by Edyta
Również dziękuję za wspólny wieczór!
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
PS: cofam to co napisałem jednak Łukasz tu zagląda
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Kto pierwszy znajdzie miejsce na foteczki to daje znać Szybka organizacja i widzimy się jutro Łukasz pewnie nie przegląda mojego tematu bo nic ciekawego w nim
-
[AVF] Blue Avant, H&R -35mm, 19", EDIT- pierwszy post
Miejscówę trzeba najpierw znaleźć