Treść opublikowana przez wkowal10
-
Czy trzeba demontować zderzak przy wymianie rozrządu
Panowie. A4 B8 2012r. Czy przy wymianie rozrządu trzeba demontwać zderzak przedni.
-
Jak zadziała automatyczny hamulec ręczny, gdy podczas jazdy go zaciągnięmy?
Ale czy od razu mocno czy z narastającą mocą?
-
Jak zadziała automatyczny hamulec ręczny, gdy podczas jazdy go zaciągnięmy?
Panowie- jak w tytule. Jak zadziała automatyczny hamulec ręczny, gdy podczas jazdy go zaciągnięmy?
-
Fotele z a5 do a4 b8 avant
A tylna kanapa będzie pasowała do a4
-
Czy kanapa z a5 sportback lift będzie pasowła do a4 b8 lift?
Panowie. Czy kanapa z a5 sportback lift będzie pasowła do a4 b8 lift?
-
Folia 3M na zderzak tylny zamiast chlapaczy
Nie. Zwykła przezroczysta, niewidoczna, aby chroniła przednie progi i dól tylnego zderzaka. Może coś polecicie.
-
Folia 3M na zderzak tylny zamiast chlapaczy
Co sądzicie o zastosowaniu foli ochronnej np. firmy 3M na zderzak tylny w dolnej jego części narażonej na uszkodzenia od piasku i innych rzeczy zwłaszcza w czasie deszczu. Na przedni próg też mógłby zastosować. A może ktoś to ma?
-
Wymiana tylnej kanapy na rozkładaną sedan
Panowie. Takie mam mocowanie tylnej nierozkładanej kanapy w bagażniku- na 3 śruby. Czy mam blachę, czy po odkręceniu tych śrub i 3 szt. śrub z drugiej strony oparcia będę miał dziurę i będę mógł wymienić oparcie na rozkładane.
-
Czy kanapa z a5 pasuje do a4 b8?
Jak w temacie. Czy kanapa z a5 będzie pasowała do a4 b8 sedan?
-
zniszczony ekran MMI - jak odnowić?
Trudno jest wyjąć z ramki, żeby wyświetlacz znalazł się na stole w pokoju? nie ma w zasadzie żadnych rys, jest nierówne zmatowienie. Słyszałem też o Plast-X firmy Meguiar's- co tym sądzicie.
-
zniszczony ekran MMI - jak odnowić?
Panowie. Mam porysowany, zniszczony ekran MMI- jak go odnowić? Przecież nie jest dotykowy, a jednak zniszczony. Czytałem,że można potraktować go jakimś rozpuszczalnikiem, może benzyną ekstrakcyjną. Czy to aby bezpieczne Macie jakieś propozycje?
-
możliwość montażu kamery cofania w MMI 3G+
Panowie. Czy jest możliwość zamontowania kamery cofania w MMI 3g+? Mam tylko czujniki z tyłu. Co mjest do tego potrzebne?
-
opony asymetryczne- jak zakładać?
Jest to chyba opona asymetryczna kierunkowa, zobaczę czy nie ma napisów left, right.
-
opony asymetryczne- jak zakładać?
Panowie. Dziwnie mi miauczą opony. Mam Dunlopy Sport 01. Oczywiście napisy outside są na zewnątrz. Przyjrzałem się bieżnikowi. Jakbym zamienił koła z lewego na prawe to bieżnik od wewnętrznej strony inaczej by się układał jak przed przełożeniem. Przed zimą wiem, że inaczej były założone, bo jedną mam lekko uszkodzoną. I tego miauczenia nie kojarzę.
-
przejściówka aux na usb
Podłączam samsunga galaxy a5 i nie działa.
-
przejściówka aux na usb
- Czym usunąć z alfelgi klej po odważnikach?
A koło musi być zdemontowane, czy tak można na samochodzie- nic nie będzie przeszkadzać?- Czym usunąć z alfelgi klej po odważnikach?
Może suszarką - będzie bezpieczniej mniejsza temperatura?- Czym usunąć z alfelgi klej po odważnikach?
Panowie jak w temacie. Czym usunąć klej z felgi aluminiowej po odważnikach?- montaż anteny cb na dachu i możliwości jej chowania
Panowie. Chciałbym zamontować antenę cb z tyłu na dachu po lewej stronie i ją według potrzeby chować. Jak to zrobić? Czy skrócić kabel od anteny i zamontować wtyk, żeby można było rozpinać, a od radia cb poprowadzić kabel np do tylnego słupka, zamontować tzw beczkę, gdzie można by było łączyć i rozłączać antenę z krótkim kablem. Wtedy taką antenę mógłbym schować gdziekolwiek: pod siedzenie, do bagażnika. Czy wolno skracać kabel antenowy- miałby długość ok. 0,5-1,0 mb. Co o tym sądzicie?- Montaż CB - Wybór Miejsca
"lafayette venus mieści się na styk w schowku pod podłokietnikiem. CB tez można zamontować w bagażniku i przeciągnąć sam kabel do mikrofonu." A w zimie nie będzie za zimno takiemu radyjkowi?- MMI 3G+ 6.22.4
A to nie może tak być , że ktoś kupi oryginalne mapy w serwisie i może wgrać w kilku lub kilkunastu samochodach przy tym samym MMI?- czy MMI 3G+ będzie działac kamera cofania ?
Ok. Trzeba by jaki kabelek, bo stary 11.3 nie działa- za stary.- czy MMI 3G+ będzie działac kamera cofania ?
Bedzie działac jesli posiadasz odpowiedni Moduł MCE 09 Co to znaczy odpowiedni moduł MCE 09?- czy MMI 3G+ będzie działac kamera cofania ?
jak to sprawdzić? VCDS-em gdzie? - Czym usunąć z alfelgi klej po odważnikach?