Treść opublikowana przez resiak82
-
Duży pobór prądu
Z Aku wychodzi przewód i idzie do bezpieczników pod maską. Od tej tablicy bezpieczników wychodzą dwa przewody, jeden idzie na pewno do bezpieczników w aucie, a drugi nie wiem. I te dwa przewody odkręciłem od tej tablicy co jest pod maską. Pobór nadal był, a więc wychodzi na to że jakieś zwarcie jest w bezpiecznikach pod maską. Wyciągałem po kolei bezpieczniki i przekaźniki a prąd cały czas 3-3,5A. A więc czary mary?
-
Duży pobór prądu
Witam. Problem nie tyczy się mojej A4, a ojca Golfa i myślę że może ktoś z doświadczonych kolegów mi pomoże. A więc do rzeczy. Aku 2 letnie a coś go rozładowuje. Jak ściągnę klemę z Aku i sprawdzam prąd to wychodzi ok 3,5-4 Amper, a więc atom. Błędy w aucie wszystkie jakie tylko możliwe a to przez to że za niskie napięcie. Co może być przyczyną? Może być trafiony akumulator?
-
Prośba o analize logów dynamicznych i statycznych
A co mi da zaślepienie tego wężyka? Pewnie dojdą kolejne błędy
-
Prośba o analize logów dynamicznych i statycznych
Węże sprawdziłem wzrokowo. Jutro chce podać ciśnienie w dolot z kompresora i zobaczę czy gdzieś dmucha. Może fachowcy źle ustawili nastawnik do turbo, ale widziałem że mają do tego specjalne urządzenie. A może po prostu łopatki się zapiekają I wydaje mi się że jakby było pęknięcie to raczej jakieś Mikro bo przy dużym to turbo by nie szło od samefonpoczątku
-
Prośba o analize logów dynamicznych i statycznych
Nie ma żadnego wirusa. Tak mi się bynajmniej wydaje. Jest to auto ojca. Wydaje mi się że może nie być w aucie dpfa bo w żadnej grupie nie mogę go znaleźć. Ciśnienie na logach pokazuje dużo niższe ciśnienie niż zadane. Może wina jest gdzieś w dolocie? Czujnik doładowania podmieniony i nadal to samo, N75 też podmieniony i bez zmian
-
Prośba o analize logów dynamicznych i statycznych
Może łatwo nie być. Auto czasami wpada w tryb awaryjny po 500m a czasami po paru km. A z tych logów nie da się czegoś odczytać?
-
Prośba o analize logów dynamicznych i statycznych
Tylko jaki sens w tym.?
-
Prośba o analize logów dynamicznych i statycznych
Witam. dzisiaj zrobiłem trzy grupy od razu. Ktoś może z kolegów coś pomóc, gdzie szukać przyczyny? http://vaglogi.pl/log-011_003_008_x1798J.html
-
Prośba o analize logów dynamicznych i statycznych
Witam. Pacjent Q7 3.0. Błędy w aucie 013128 i czasami 000564. Wymieniony nastawnik turbiny na nowy i ustawiony na stole z turbiną przez fachowców specjalnym urządzeniem. Po złożeniu turbo błędy nadal wyskakują te same i tryb awaryjny. Wrzucam logi tylko nie wiem czy dobrze wyszły bo w automacie ciężko je przeprowadzić. Udało się je zrobić bez wejścia w tryb awaryjny. Proszę o pomoc kolegów bo dla mnie to czarna magia. 011 dynamiczny http://vaglogi.pl/log-011_F940Gh.html oraz http://vaglogi.pl/log-011_IGoQv.html 011 statyczny http://vaglogi.pl/log-011_580sT.html 003 dynamiczny http://vaglogi.pl/log-003_IZlf1L.html 003 statyczny http://vaglogi.pl/log-003_tYG1j.html Z góry dzięki za pomoc
-
brzydki zapach z nawiewów
Robiłem ale nie widać tego na fotce
-
brzydki zapach z nawiewów
Byłem sprawdzić. Rzeczywiście jest kratka a dalej wentylator, a więc nie ma opcji gryzonia raczej. A tak z ciekawości wiesz może co to jest w koło wentylatora? Wygląda jak kulki metalowe, aluminiowe
-
brzydki zapach z nawiewów
Parownik co prawda nie był czyszczony, ale nie wiem czy to jego wina bo smród jest na klimie i bez
-
brzydki zapach z nawiewów
- brzydki zapach z nawiewów
Witam. Od dwóch dni mam jakiś dziwny zapach z nawiewów i jest on przy włączonej klimie jak i wyłączonej. Smród ten przypomina trochę jakby spaliny, trochę taki octowy, plastik, ogólnie ciężko określić ale za przyjemny nie jest. Możliwe jest aby jakiś gryzoń się dostał do dolotów i tam zdechł. Ostatnio miałem jakieś resztki jedzenia pod maską...- Kody błędów
Witam. Po scanie wyszedł mi błąd 02095 błąd ochrony komponentu. Po skasowaniu jak narazie się nie pokazał, ale pojawił się nowy który po skasowaniu pojawia się ponownie od razu 03138 Input Aux In 011 Open Circuit. Ktoś miał z tym problem?- Wysokie spalanie Audi A4 B8 2.0TDI
Witam. Co może być przyczyną za dużego spalania. Dzisiaj tankowałem po przejechaniu 500 km i weszło 46l, a wcześniej było tankowane do pełna. Wychodzi prawie 10l/100 km. Trochę dużo, robię dziennie po 13km w dwie strony do pracy, rano przelatując praktycznie bez stania, w drugą stronę zdarza się trochę postać w korkach. Wcześniej wydawało mi się że palił mniej, co może być przyczyną?- Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Zerknij na 111 post- Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
A zębatki sprawdzałeś czy są całe. U mnie pamiętam też się zawieszało jak ręcznie robiłem. Pomogło rozruszanie ręcznie tego białego plastiku lewo prawo i konkretne dmuchanie kompresorem aby pozbyć się całego oleju- Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
U mnie ponowne czyszczenie pomogło. I jak narazie jest ok- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
- Błąd kolektora ssącego P201500
Priv- Błąd kolektora ssącego P201500
Wymiana nastawnika nic Ci nie da. Problem jest w kolektorze- Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam. Jakiś czas temu wymieniłem czujnik różnicy ciśnienia DPF. Po wymianie zrobiłem adaptacje i filtr się nie wypalił aż do teraz. Może ktoś z kolegów zerknąć na foto czy jest wszystko Ok? Wcześniej filtr wypalał mi się co jakieś 350-400 km ok nie ma tematu, filtr się wypalił po ok 500km- Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
.- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Zrobiłem tak jak napisałeś, niby przyjmuje kodowanie, ale niestety nie działa, po ponownym wejściu w longcode2 w bajt 0 jest odchaczone - brzydki zapach z nawiewów