Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liquid8p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez liquid8p

  1. Wpadł kolejny, tym razem użyteczny mod... Uchwyty na kubki dla pasażerów z tyłu z RCF. Poprzedni panel z tacką, jest kompletnie bezużyteczny i bezsensowny. Z tego co kojarzę w a5 8t jest coś podobnego, nie wiem jak w tej nowszej. Pozdrawiam
  2. Tak jak wcześniej zapowiedziałem, dokładki z Maxtona już na samochodzie... Polecam każdemu, kto się zastanawia nad dokładkami. Wyglądają świetnie!!! Pozdrawiam
  3. liquid8p odpowiedział(a) na Tomafx temat w Audi A5/S5/RS5 F5
    Pewnie trzeba wykupić abonament, jak w bmw. Fura ładna, czekam na więcej zdjęć
  4. Hehe tak jest
  5. Wywal ten emblemat s-line z grilla i te naklejki s z dekielków. Czekam na więcej zdjęć auta.
  6. Dawno cię nie widziałem wiec myślę, że nawet bez kasku mógłbym cię nie poznać. Napisz mi pw adres do ciebie, to wpadnę w odwiedziny
  7. Dotarły poliftowe paletki... Porównanie przedlift i polift, co ciekawe poliftowy dekor jest wykonany z prawdziwej stali wykończony w romby. Przedlft jest plastikowy, ale wykończony w carbonie i dla mnie o wiele ładniejszy... Rozbiórka i złożenie na nowych przełącznikach... Porównanie przedlifta z poliftowymi przełącznikami do polifta z przedliftowymi... Przymiarka polift dekor... I finalnie... Podsumowując, mały mod a cieszy bardzo. Pozdrawiam liquid8p
  8. Ostatnio ktoś na rowerze mi kiwał, może to byłeś ty ?‍♂️ Nie jest łatwo utrzymać czystość białego auta, szczególnie że u mnie jest nieutwardzona droga. Ale jakoś ten podstawowy detailing jest zachowany ?
  9. Kilka aktualnych strzałów RC... Niebawem wpadnie nowy modzik, poliftowe przełączniki szyb z anglika. Mam nadzieję, że same przyciski będą pasować. Pozdrawiam
  10. Lex stał się ekologiczny, prawie...
  11. Też tak uważam, dzięki. W sumie to przeszycie białej nici, przypomina mi trochę audi
  12. Zmodyfikowałem boczki tunelu... Połączenie bordowego z czarnym. Bordowe są przeszyte czarną nicią, a czarne białą. Oryginalnie taka konfiguracja nie występuje. liquid8p.
  13. Dzięki, ja chyba ciebie widziałem jakiś czas temu, ale nie jestem pewny czy to byłeś ty
  14. Dawno nie zaglądałem na forum, wypadałoby uaktualnić wątek Ozdobne ringi głośników zostały polakierowane w srebrny mat... Po założeniu... Porównanie ringów... Oryginalny ring ML nie występuje jako część w aso. Udało mi się go zdobyć i jest on polakierowany w ciemną satynę. Również dorwałem plastik montażowy do gałki biegów RCF... Bez tego plastiku nie da się wczepić mieszka do gałki, a ten z wersji F-sport nie pasuje. W aso plastik dostępny tylko z mieszkiem, nie do kupienia oddzielnie. Wleciały czujniki ciśnienia opon do letnich kół... Czujniki oczywiście oryginalne z Toyoty Z większych i bardziej rzucających się w oczy modów, w końcu wpadła ori lotka na klapę... Polakierowana w czarny połysk. Co ciekawe fabrycznie jest przykręcana na śruby do klapy I na zakończenie obramówka grilla, razem z dolną listwą została polakierowana w czarny połysk... Oryginalnie jest cała w chromie. Dodatkowo zostało zrobione zabezpieczenie antykorozyjne. Następnym etapem będzie oklejenie dachu i obramówek szyb w czarny połysk i prawdopodobnie wpadną dokładki Maxtona. Pozdrawiam
  15. Ja wymieniałem u siebie przy 170 paru tysiącach. Nie kwalifikował się jeszcze do wymiany, ale oczywiście warto wymienić i mieć spokój. Przy okazji wymiany łańcucha, wymień talerzyki magnesy i zaworki zmiennych faz rozrządu.
  16. Ładna z ciekawym wnętrzem. Jak dla mnie trochę za dużo czarnego w czarnym ? Ja bym zmienił przód na c+ i dorzucił ori lotkę na klapę ?
  17. Wpadły nakładki na lusterka w czerni fortepianowej Efekt jest lepszy niż się spodziewałem, poza tym obudowy chronią ori lusterka i przy tym fajnie wyglądają. Są podobne do tych w bmw M i chyba niektóre audi z pod szyldu ABT miały lusterka z łezką Lex niedługo leci na kolejne prace i zabezpieczenie antykorozyjne Pozdrawiam 20221019_001913.mp4
  18. Jest w kolorze auta, ale i tak jest do polakierowania, ponieważ ma kilka małych ubytków. Niemniej jednak poleci w czerń fortepianową, choćby dlatego że w przyszłym roku wlecą dokładki maxtona
  19. Ciężko było dostać, ale w końcu ją dorwałem Ori lotka na klapę, będzie polakierowana w czarny połysk Plastiki pod maską wyczyszczone... Polecam Koch Chemie Pozdrawiam
  20. Wzór felg jak u mnie w Lexie Też się zastanawiałem nad czarnymi obudowami lusterek, ale chyba zostanę przy białych. Kiedyś chorowałem na siódemkę, ale zmieniłem markę i jestm zadowolony. Niemniej jednak piękne auto i zdecydowanie ładniejsza od tej nowej budy
  21. Przyszła paczka z Lexusa... - lampa tył w klapę (moja była pęknięta na dole) - klipsy pasa przedniego - klipsy tylnego dyfuzora - naklejki serwisowe - zaślepki spryskiwaczy reflektorów RCF - kilka nowych śrub - nowa uszczelka pasa przedniego - ori apteczka/zestaw pierwszej pomocy Pęknięcie mało widoczne, na przeglądzie niezauważalne ale jednak było. Pozdro
  22. Dawno nic nie wrzucałem, a więc wpadł Przycisk startu silnika... Gałka biegów z lini F... Niebawem wlecą kolejne modziki Z ostatniego spotowania... Pozdro
  23. Piątka jest tak ładnym autem, że mi się nawet na 17 podoba, pomimo że wygląda na nich komicznie. Całkiem niedawno miałem porównanie mojej a5 do a3 8v limo po lifcie 2018r. i szczerze... trója wygląda jakoś tak prosto jak passat, szczególnie w środku. A5 ma w sobie klasę, która nawet po 7 latach w moim posiadaniu codziennie cieszy oko
  24. C+ ładnie siadł, pamiętam jak u siebie zakładałem, zupełnie inne auto. Też mam te 17-tki na zime. Co ja się nasłuchałem, że jak można takie koło do piątki założyć hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.