Treść opublikowana przez Marcin Żagiel
-
sinik 1.8t bfb
sprzedam silnik 1.8 bfb 163km silnik na chodzie dobrze przauje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem Marcin z (lubuskiego) posiadam audi a4 b6 od dwuch lat i zagladam tuod czasu do czasu i znajduje tu potrzebne informacje dla siebie pozdrawiam caly klub
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
a gdzie ten modul jest zamontowany orginalnie a wlacznik drl tez potrzebny a z jaka literka modul to obsluguje
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
witam mam pytanie mam w swojej audi a4 b6 ksenon i wlocznik swiatel auto lusterko z czujnikami czy da rade dolozyc wlacznim drl zeby wlaczalo mi swiatla do jazdy dziennej modul z literka f wlacznik z literka b
-
Moduł doświetlania zakretów Audi A4 B6 przerobienie
witam mam pytanie czy orginalnie da rade zrobic doswietlanie zakretow w b6
-
Swiatła do jazdy dziennej VCDS
witam mam audi a4 b6 z xenonami i chcial byn halogeny zrobic do jazdy dziennej jak mozna tozrobic
-
Wymiana kierownicy na multi
witam chcialem zapytac czy jak mam modul z literka N to kierownica od b7 multifunkcyjna bedzie dzialac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam mam pytanie jak mam kierownice zwykla a bym chcial zalozyc kierownice multifunkcyjna a mam modul z literka N i tasme z literka C bedzie mi dzialac