Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pony81

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witajcie potrzebuję dobrego mechanika zarazem taniego wiadoma sprawa z okolic Cieszyna,wszystko fajnie ino już tracę nerwy i siły pacjent a4 b6 1.9tdi awx jeśli trzeba to podjadę na diagnozę
  2. ja wczoraj byłem u kolegi i powiem wam szczerze że na żywca no zmazane fakt ale robi robotę autko całe mody na dużżyy mega + podoba mi się ps piolota już zaprogramowałem i działa jak należy dzięki kolego chylę ukłon tobie
  3. Pony81 odpowiedział(a) na Love-AUDI temat w Śląskie
    to aż tak żle
  4. Pony81 odpowiedział(a) na Love-AUDI temat w Śląskie
    Czy robicie jakieś spoty w Cieszynie czy tylko tu piszemy co i jak i na tym koniec
  5. Pony81 odpowiedział(a) na Love-AUDI temat w Śląskie
    pany trzeba by mi zakodować central z pilota mam kabelek ale nie mam programu całego, dodam iż mechanik najprawdopodobniej wyłączył lub wiepr.. a jechac do nie niego nie chcę bo zaś mam mu płacić to dziękuję mu za fatygę, macie program by to ożyło, będę wdzięczny za pomoc
  6. Witajcie posiadam kabelek obd II mam wersję testową raczej lub nie pełną z vag potrzebuję pełną wersję by zaprogramować pilota do central zamka
  7. Witam wszystkich do tej pory użytkowałem różne marki samochodów, głównie niemieckie teraz użytkuję audi a4 b6,1.9tdi autko ma swoje problemy i myślę że znajdę tu odpowiedzi co boli to autko.
  8. Pony81 odpowiedział(a) na Pony81 temat w 1.9TDI
    Dziś jeden problem rozwiązany z paliwem , wszystko się wyjaśniło teraz zabieram się za spadek mocy dlaczego odcina moc najprawdopodobniej turbo zostanie wymontowane i sprawdzone potwierdzenia się sprawdziły turbo powiedziało papa dziś założyłem po regeneracji wymieniłem oleje filtry i chodzi aż miło ciekawi mnie myśl że czemu poprzedni właściciel zaślepił egr zna ktoś z was takowy przypadek
  9. Pony81 odpowiedział(a) na Pony81 temat w 1.9TDI
    widzę że nie tylko ja mam takowy problem, dodam od siebie że jak przekrczy magicznę 110km/h towygląda jakby się spadachron otworzył i hamuje auto, a najgorsze jest to że nie pokazuje błędu na desce żadna kontrolka się nie zapala (check) chyba że kontrolka jest spalona lub ktoś ewidentnie usunoł żaróweczkę, auto już mam jakieś dwa tygodnie
  10. to ja się piszę na ciebie oczywiście moję rączki pomogą ci a zapłata też będzie to ja się piszę na ciebie oczywiście moję rączki pomogą ci a zapłata też będzie ojojo ale temat je starawy ciekawe czy kolega jeszcze ma chęci na takowy zabieg
  11. Pony81 odpowiedział(a) na Pony81 temat w 1.9TDI
    sorka błąd w rejestracji,pytanie się nasuwa czy nie lepiej zrobić 100km i tankować do pełna do pierwszego odbicia i bedzie wiadomo wiela to pali czy do praktycznie do zera wyjezdzić i potem tankować
  12. Pony81 odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    mi pali jak smok zatankowane pod korek ile wlazło nie wiem lałem do pierwszego odbicia pistoletu zrobiłem raptem 80km i ubuło w zbiorniku 1/4 baku czy to możliwę silnik 1.9 tdi 130ps no chyba że komp sie pogubił lub pokazuję błędne dane muszę to sprawdzić
  13. Pony81 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam jako jestem tu nowy nie wiem czy temat był już wałkowany ale mam następujące problemy przy 110km/h odcina moc na 4tym biegu lub na piątym biegu posiadam audi a4 b6 1.9 tdi 130ps, a druga sprawa spalanie po zatankowaniu pod korek zrobiłem raptem 80km i wskazówka spadła na 1/4 baku czy to możliwe żeby tyle spalił proszę o porady gdzie szukać winy i naprawić to
  14. Pony81 odpowiedział(a) na Love-AUDI temat w Śląskie
    nowy i obecny Cesorok
  15. to może i ja świeżak w audnce się pojawię jeśli uporam się z dolegliwościami tego autka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.