Treść opublikowana przez FroS-t
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
- A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Eibach Pro Street jest mega- Black Magic OEM+ by FroS-t
- Black Magic OEM+ by FroS-t
Niestety ale mała ma zdiagnozowane zaburzenia snu, leki nocne i zaburzenia snu o charakterze wybudzeń, po badaniach u neurologa,on już nic mi nie pomoże, mam skierowanie do psychologa, chodź mam wrażenie ze chyba jest troszke lepiej. Jednym z pomysłów jest kupno pieska, mala potrzebuje mocny bodziec który skupi jej uwagę i odwróci od stresu- Black Magic OEM+ by FroS-t
True- Black Magic OEM+ by FroS-t
Nie liczę w ogóle ze się dogadam, podkreślałem to odrazu , z chęcią pójdę do sadu, wole to niż kłótnie na pisma z ubezpieczeniem przez lata, z PZU siedziałem dwa lata w sądzie i dopłacili ponad 18 tys, łatwo nie było ale dało się . Dlatego nie myśle w ogóle o ASO, bo tam koszta naprawy odrazu przewyższa wartość auta, nawet z modami..... Tak jak mówiłem , muszę znać ich stanowisko, i wtedy coś można ruszyć. Biegły sądowy jest niezbędny tutaj żeby policzyć wartość auta z modyfikacjami. Nawet jak będzie szkoda całkowita to wycena będzie niezbędna do tego żeby jak najwiecej wypłacili odliczając wartość tego co zostało.- Black Magic OEM+ by FroS-t
Kurczę wiadomo , chciałbym to jak najszybciej rozwiązać, jedno jest pewne , ja nie będę się bawił w naprawę, trochę to wszystko tak z d*py wyszło, auto nie dawno kupione, wszystko grało i masz, musiało się wy***ac......szczerze mówiąc to nawet mi się nie chce już oglądać tego auta stojącego przy domu, wiadomo jak jest, wszystko się ciągnie, szkody i przepychanki z ubezpieczalnia, pewnie jeszcze troszkę potrwają. Jakis tam plan jest i nie raz podejmowałem rękawice z ubezp, ale wiesz jak to jest, meczy to tylko człowieka i tyle..... Szkody z ubezpieczalniami kiedy zależało ci na aucie to dramat, co innego kiedy ktoś napierdala żeby coś tam zarobić.....- Black Magic OEM+ by FroS-t
Nie trzeba nic na lewo sprzedawać, już mialem oferty żeby sprzedać tak jak stoi, jest tego trochę do roboty ale jakiejś wielkiej tragedii nie ma i u nas w kraju milion razy większe wynalazki latają i nie jeden nawet nie wie o tym ze taki ma ..... kwestia wyliczenia i jak to wyjdzie z ubezp , wtedy dopiero można określać za ile idzie to co zostało i czy idzie całe jak stoi czy bez poszczególnych fantów....- Black Magic OEM+ by FroS-t
Myslalem o tym, ale raz ze ja tego auta naprawiać nie chce a dwa jestem więcej niż pewien ze to będzie szkoda całkowita, mamy szkodę z oc sprawcy wiec ubezp pokrywa do 100% wartości auta, ale jeśli chodzi o ASO to patrząc na to ze napinacze pasów poszły, silnik nie pali, mamy cały tył zniszczony wraz z bagażnikiem , plus podłoga w bagażniku zrolowana, do tego przód tj maska, grill, zderzak oraz błotnik przód i tył, maskownice pod maska i jakieś tam duperele to nie ma mowy żeby nie było mowy o szkodzie całkowitej, jeśli policzymy mody wszystkie byc może nie. Tak czy inaczej ASO będzie chciało siano , bo jeśli wylicza mi wartość auta mniejsza niż wyjdzie naprawa to oddadzą tyle ile będzie wyliczone, a resztę będę musiał sam zapłacić a potem walczyć o wycenę i wartość auta żeby oddali ale różnice będę musiał pokryć, wiec kasa będzie zamrożona.... Najlepsza opcja w tym momencie to po otrzymaniu wyceny, biegły sądowy do wyceny wartości auta przed kolizja z zamontowanymi nieseryjnymi częściami , wycena po kolizji i odwołanie się od ich decyzji za pomocą kancelarii, chyba ze jakimś cudem dadzą tyle ile się należy ale na to bym nie liczył raczej, żeby dostać jak najwyższa sumę bezsporna i sprzedanie tego co zostało.... Ale żeby cokolwiek działać muszę mieć jakakolwiek decyzje, wycenę i znać ich stanowisko dotyczące wyceny z ich strony....- Black Magic OEM+ by FroS-t
No zgadza się , niczego innego w sumie się nie spodziewałem. Wiec jakoś to trzeba dociągnąć do końca Dzięki- Black Magic OEM+ by FroS-t
Niestety ale ubezpieczalnia Euroins to kpina , jak większość z resztą. Jestem po oględzinach auta, a były one 9.03.2021r, do chwili obecnej cisza, na infolinii nikt nie odbiera, to samo opiekun szkody, nawiązać z nimi jakikolwiek kontakt graniczy z cudem. Po prostu nie idzie się dodzwonić. Gość od oględzin listę modow wziął i powiedział ze kasa musi być oddana i powinna być wliczona w wartość samochodu , zrobił zdjęcia jak auto wyglądało przed wypadkiem wiec raczej pozytywne odczucia w czasie oględzin i to w zasadzie tyle. Auto stoi i „gnije”, mimo ze tak jak mówiłem staram się zachować spokój, to coraz ciężej o to.....- Alufelgi czym zabezpieczyć ?.
Iron - Gyeon Iron lub CarPro Iron X Tar-środki do usuwania kleju po odważnikach i smoły, widać je w postaci małych, czarnych kropek, spryskujesz, unikasz zaschnięcia i spłukujesz jyz najlepiej wycierasz mikrofibra. Pamiętaj ze środki taki działają na suchej feldze, woda całkowicie je osłabia odtłuszczenie - ja preferuje Gyeon Prep lub CarPro Eraser- Alufelgi czym zabezpieczyć ?.
mycie, iron, tar, mycie, odtłuszczenie, powłoka- A6C7 LIM BLACK EDITION
A mi się widzi S-line z czarnymi osłonami, mega fura- Black Magic OEM+ by FroS-t
Właśnie !!!- Black Magic OEM+ by FroS-t
Folia ? Jaka folia ? nic mi nie wiadomo ze tylne lampy miały folie- Black Magic OEM+ by FroS-t
Wiesz co mam dużo ludzi przy sobie, walczyłem już w sądzie o takie rzeczy z mecenasem i biegłymi, nie są mi to obce tematy. Zachowuje raczej daleko idący spokój i opisuję to jako ciekawostkę, może się komuś również przyda. Ja i moja Monia już pomału ok, u malutkiej bez zmian ale radzimy dalej... Dziękuję za podpowiedz- Black Magic OEM+ by FroS-t
No dobra, mamy za sobą pierwszy etap i już zapowiada się ciekawie.... Ubezpieczalnią sprawcy jest "Euroins" cokolwiek to k**wa jest, opinie na necie średnie, aczkolwiek dużo wpisów że udaje się wywalczyć "zadowalające" kwoty... Szkodę zgłosiłem w poniedziałek z rana i po około godzinie już miałem telefon od rzeczoznawcy, umówiłem się nim na wtorek, ale nie przyjechał, więc dziś w południe pozwoliłem sobie do niego zadzwonić. Co się okazało gość dostał maila że anulowano mu zlecenie i myślał że o tym wiem, wiec wyjaśniłem mu że, taki c**j dostałem informację. Podesłał mi na potwierdzenie maila jakiego dostał z centrali, wszystko się zgadzało, wiec zadzwoniłem do centrali z pytaniem czy ktoś miał zamiar mnie poinformować o zmianie rzeczoznawcy i jaki jest tego powód. Jednakże uzyskałem informacje że system nie widzi aby lecenie było anulowane i że może jakieś urlopy na żądanie czy coś. Wyjaśniłem jej e 2 min temu rozmawiałem z gościem i że może on wykonać oględziny na co usłyszałem że skoro tak jest że zostało anulowane to pewnie zostanie wyznaczony ktoś inny i w ciągu dwóch dni powinienem mieć telefon. Tak cy inaczej, nikt nie potrafił mi logicznie wyjaśnić dlaczego nastąpiło anulowanie zlecenia... Na razie tyle.....- Black Magic OEM+ by FroS-t
Mam nadzieje ze jakoś to wszystko się ułoży , dziś już była u mnie firma która zajmie się pomocą w zdrowiu a potem kosztami z tym związanymi...- Black Magic OEM+ by FroS-t
Dziękuje.... Niestety nie miałem na to zdarzenie wpływu, jeśli chodzi o ubezp to pozwolę sobie w temacie opisać co i jak , jeśli będzie czas.... raczej nastawiam się na batalie ponieważ ja kupując auto zapłaciłem za „mody” w nim, ale nie sadze aby chcial to zapłacić to ubezpieczyciel, dlatego już dziś załatwiałem biegłego sądowego bo wyceny auta. Zdrowotnie ja i moja Monia już ok, ale coreczka 14 miesięczna spała w trakcie zdarzenia, obudził ja huk, i od tego momentu wpada w paniczne płacze, nie może spać w nocy, budzi się z krzykiem . Z uwagi na to ze moja Monika była zabrana przez pogotowie teraz jak tylko straci ja z pola widzenia, jest płacz i histeria której nie idzie w żaden sposób opanować. Już dziś załatwiłem lekarzy i specjalistów. Tym bardziej ze potęguje to fakt iż mała jest po ciężkich przejściach operacyjnych w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i w chwili obecnej muszę skupić się na walce o jej widzenie, ponieważ była bliska utraty wzroku....- Black Magic OEM+ by FroS-t
Już gadaliśmy- Black Magic OEM+ by FroS-t
Generalnie dwa auta przede mną koleś zaczął hamować nie wiadomo po co, auto przede mną na piskach, ale wyhamowało, ja tez a z tyłu gość w angliku na polskich blachach nie hamował prawie w ogóle i po prostu się w nas wbił, coś myślę kolo 70-80km/h mieliśmy, ten z przodu gość jak zobaczył co się odjebało to oczywiście uciekł ale winny ten za mną. Co za c**jowy dzień Dzięki pany- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Autobrite Magifoam, CarPro Lift- Black Magic OEM+ by FroS-t
Przyszyło już nowe logo na front OEM w czarnym połysku i po powłoce miało trafić na auto.... Jednakże wczoraj jadąc z rodziną, gość za mną nie wyhamował, uderzył w tył i jeszcze wcisnął mnie pod auto z przodu. Jesteśmy już w domu po szpitalu, moja Monia z urazem kręgosłupa, ja ze wstrząsem mózgu a córeczka 14 miesięczna wyszła bez szwanku - polecam foteliki Be Safe.... Teraz czas na batalie z ubezpieczycielem, a co dalej to w sumie sam nie wiem, ponieważ przód też dostał i nie wiem czy będę to naprawiał, mam prawnika po komunikacji i biegłego od wycen oraz specjalistów od zdrowia ale tak czy inaczej jak to wyjdzie, jestem raczej pełen obaw niż pełen optymizmu.... Tematu jeszcze nie zamykamy.....- Black Magic OEM+ by FroS-t
Nie no żart temat jest prosty, chcesz większe to a6 , chcesz jeszcze większe a8 itd Jak dla mnie poprostu chodzi o wygląd, idzie z tego auta przy niektórych modach zrobić fajne małe, czy tam średniej wielkości sportowe kombi. Ja większego nie potrzebuje, jakbym potrzebował temat byłby w innym dziale z innym autem.... - A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey