Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Kolejny Up Jesli chodzi o szkodę na aucie , Euroins zachowuje swoje daleko idące sk***ysynstwo na ciaglym jakże wysokim poziomie i po poinformowaniu firmy walczącej w moim imieniu o szkody w mieniu i zdrowiu, iż szkodę na wózku córki ponieważ byl w bagażniku przenoszą na szkodę na aucie bo jest to za duży przedmiot, to na pismo prawnika o wezwanie do zapłaty nie odnoszą się w ogóle... Pomimo iż chcą podpisać ugody na zdrowotne to jeśli chodzi o szkodę na pojeździe maja wypierdolone totalnie.... W piątek poszedł już pozew do sądu, wiec teraz, czas nie ma już znaczenia, nikomu nigdzie sie nie spiesz.... Skoro tak gramy, no to gramy, ja właśnie się źle poczułem, zdiagnozowany wstrząs mózgu daje o sobie znać, czas na kolejnych lekarzy....
  2. Hammer by powiedział ze trzeba naciągnąć i wejdzie
  3. Cześć mały ale chyba duży up A wiec mamy pierwszy przełom w sprawie , po tym jak zgłosiła się do Euroins firma która w moim imieniu walczy o odszkodowanie zdrowotne i zniszczone mienie ze sztabem lekarzy, biegłych i prawników , nagle okazuje się ze Euroins jednak potrafi odpisywać ma pisma, co więcej chce podpisywać ugody i przelewać kasę na konto Ale na ugody był już czas, teraz jest czas na roszczenia, wiec firma w moim imieniu wysłała im propozycje jak to wyglada finansowo z mojej strony i czego oczekuje..... Jeśli chodzi o samo auto póki co cisza ale czas na wypłatę, zgodnie z pismem mecenasa maja do końca maja.... Czyżby po mału dochodzimy do anala?
  4. Mnie Air sam w sobie nie kręci , w sensie jak auto tak leży.....ale zdecydowanie doceniam to ze można dmuchać wysokość w zależności od potrzeb i to ze można wp***dolic takie rolki z takimi parametrami jakie miał Hammer Aha zdjęcia ładne
  5. Na czarnym UNI, Gyeon Cure 1/1 z woda destylowaną czy CarPro Ech2o 1:15 robią rozpierdol jak smok...
  6. Jeśli produkt n bazie kwarcu szukaj qd również na bazie kwarcu , jak sealant to analogicznie....chyba ze zostaniesz w rodzinie FX i kupisz FX PROTECT TOP COATING
  7. Fajne, u kojaka wybrałbym je w czarnej satynie...
  8. Wiem wiem nie masz RS, wiem to czarny kolor a nie złoty ale rolka dobra, tylko że jej cena wy***rdala z butów....
  9. Detailingi to zawsze dobry pomysł, Aqua dobra, odporna chemicznie, mam nadzieje ze w dwóch warstwach
  10. Thx Z malutka już w miarę ok, zaczyna przesypiać noce, nie budzi się , nie ma już tak panicznego płaczu jak zniknie mama, wiec zaczyna już zapominać, jest zdecydowanie lepiej, u psychologa byłem ale jest za mała na jakiekolwiek terapie, chodź okazywanie uczuć x 1000 na każdym kroku za porada psychologa, przyniosło zdecydowana poprawę . Ogólnie nie myślałem, ze aż taka mała to odczuje ale cały ambaras wynik z tego ze spala i została wybudzona uderzeniem. Tak czy inaczej jest już znacznie lepiej. Leczenia już pokończone, a firma zajmująca się w naszym imieniu tymi sprawami za podejście do likwidacji szkody wiadomo co zrobi, dosiądzie ich jak dziką świnie, choćby miało to trwać, to jak chcą się gryźć to będziemy się gryźć. Na to jeszcze mnie stać.... Co do auta to mecenas prezentuje postawę „ jedziemy na pełnej k**wie” Dwa tygodnie na zapłatę kwoty wynikającej z opinii biegłego którego życzę powodzenia w podważeniu, czyli do końca Maja a jak nie, to widzimy się w sądzie, gość specjalizuje się w ubezpieczeniach, i przy moim teściu tak „zruchał” PZU ze nie widzieli kiedy zostali wydymani..... Wiadomo , będzie sad, będzie to trwało ale nie ma takiej opcji zebym odpuścił, opór w tej materii z mojej strony będzie trwał do zwycięstwa
  11. Chciałbym znowu V6 ale nie będę szukał na sile, priorytetem dla mnie jest min pełen S-line i wiadomo ogólny stan auta. Tak czy inaczej do szukania jeszcze długa droga.....chyba ze ubezp się zesra i wypłaci co mi się należy.
  12. Ale za to na a3 wpadnie coś ekstra bo na b8 nie zdążyłem
  13. B8
  14. Cześć tematu zakończona, auto sprzedane. Trafiło do młodego chłopaka-mechanika, naprawdę ogarniętego, który chce zrobić to wszystko jak należy Temat zakończył się bez jakiejkolwiek dyskusji i żebraniu o cenie.... W międzyczasie, mecenas wysyła ostatnie, przedsadowe wezwanie do zapłaty zgodnie z opinią powołanego przeze mnie biegłego i czekamy....Pomimo ze Euroins to zagraniczna ubezpieczalnia z siedziba w Sofii to jest wpisana do naszego Funduszu Gwarancyjnego i bez problemu można ich pozwać na terenie RP i tak zrobię jeśli do końca Maja nie będzie wpływu na konto. Rozmawiamy o takich kwotach jak , wycena auta przez ubezp to 33 800 w dniu kolizji, opinia mojego biegłego zbliża cały temat mocno do 50tys, wiec jest przepaść i jest o co walczyć. A jeśli myślą ze im to urwa odpuszczę to się mylą, koszta ponosiłem już spore bo opinia biegłego i mecenas swoje wzięli ale teraz już nie ma odwrotu....
  15. Nakladalem kiedyś zaraz po renowacji, i nie związała się tak jak powinna, bardzo szybko traciła beading. Poczekaj miesiąc aż farba siądzie i nakładaj
  16. Mały, nie mały UP Wycena przez biegłego sporządzona , koszta poniesione, dziś prawdopodobnie wizyta u prawnika.... Likwidator telefonu nie odbiera.... Infolinia nie odbiera.... Do chwili obecnej nikt się ze mną nie kontaktował.... Na koncie ani złotówki, pomimo przesłanej śmiesznej wyceny, nawet za lawetę nikt nie oddał ani grosza... Termin na zapłacenie kwoty bezspornej minął 31.03.2021r.... Takie firmy jak Euroins powinny być zakazane w PL.....
  17. FroS-t odpowiedział(a) na jedrekx temat w Inne marki
    Matko jedyna , te co pokupowali, jest tu jakiś administrator ?
  18. Była dziś chwila więc wnętrze na sezon ogarnięte... Gtechniq Tri-Clean z technologią BioCote® Na skóry odświeżona powłoka Gyeon Leather Shield I tyle....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.