Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Jednak co gwint to gwint
  2. Dlux jest na felgi i tworzywa wiec kładź
  3. Gyeon Rim, CarPro Dlux, ja akurat wole Gyeon Rim, z tym ze kłaść to należy tak jak podaje producent i chodzi mi tu o ilość preparatu, Gyeon podaje wyraźnie ze buteleczka 30ml ma starczyć na dwa komplety i tak powinno się to łac, bez problemu można zrobić z tego 3-4 komplety ale wtedy okazuje się ze smarujesz nośniki które jak odparują zostawiają nie wiele samej powłoki na rolce .....
  4. Połysk jak dla mnie super, ale jak felgi ruszone były w sensie właśnie model Rotor tylko stosowanie co sezon dobrej ceramiki załatwi temat ale tak jak mowie do mycia tylko coś z neutralnym PH
  5. Chemia odbarwiła, tylko polerowanie, jak Krzysztof pisze ale pamiętaj ze polerowanie spowoduje z matowych połysk to raz ale druga sprawa jak polerowane elementy odbarwione to zostanie tylko CNC ale wtedy pozbędziesz się ori powłoki ochronnej i wtedy się zacznie. Klar się nie trzyma a nawet jak wrzucisz ceramikę trzeba uważać z odbarwieniami, mycie tylko szamponem i środkami z neutralnym PH......
  6. Bo ja to uważam ze czarne dodatki czy carbon pasują do każdego koloru Co do koła to 100% true
  7. Kurczę, dziękuje, miło mi
  8. To samo jak miałem Vredestein Ultrac Vorti R 235 na 9 cali, opona mega ale straszny balon...
  9. Mówiłem o tych bocznych, jak przód carbon to wtedy one tez mogłyby być w carbonie ale wtedy koszta rosną i chodz one dobrze wyglądają ale przy mocniejszym obniżeniu .....
  10. No 225 i trochę niżej, może nie tak jak tu, ale do tego te listwy dolne w czarny połysk i jak dla mnie ogień jak smok
  11. Grill i lampy mega, bardzo mi się podoba, koło, ja bym ujął to tak, ani c**jowe ani super, moim zdaniem „poprawne”, może faktycznie kolor by coś dał, bo za grzecznie jest, co do kierowcy moje zdanie znasz
  12. Siema Czekając na rozwiązanie tematu z ...... Za dużo się nie dzieje jeśli chodzi o mody ogólnie, zrobiony nowy dwu mas, w tygodniu wpada nowy rozrząd a teraz Nowe gumy Falken Azenis FK 510 225/35/19 Na rolki Gyeon RIM jak to u mnie a Gyeon Trim na kapsle Tak to wygląda... Zadzieje się jeszcze kosmetycznie bo muszę rozlać to co miało być na B8 a po rozrządzie na pewno będzie bałagan na lakierz, poza tym z modów miały wpaść jakieś mocniejsze hamulce i program ale do czasu wyjaśnienia sprawy z B8 - zawieszono do odwołania. Pozdr!
  13. Za ujebane nadkole mały minus Z pirelli p zero zadowolony?
  14. Tak jak miał kojek, on chyba s4 miał
  15. Nie ma szans, byłoby to błędem, ja auta naprawić nie będę, ale chodzi o to ze ponieważ za bardzo jest zaniżona wartość auta, i tego co zostało, wtedy wszedłbym na całkę i dla nich byłoby to rękę bo wartość naprawy przekroczy wartość auta po wyliczeniu Aso, dostalb grosze za złom i na naprawę, byłbym 1/3 auta w plecy. Do jakichkolwiek ruchów niezbędna jest sumienna i prawdziwa wycena wartości auta a dopiero wyedy można by tak robić....
  16. Myśle ze to już kwestia gustu , ja wolałbym dwa większe elementy a reszta czarna , niż kilka malutkich ....
  17. Carbon by mi się widział ale jak byś go wrzucił tam gdzie jest alcantara, ścięty wieniec na dole i góra, ale to takie tam moje, zakładaj i zobaczymy
  18. podnośnik i przymierzaj Nic z tych rzeczy, ja tylko napisał "Eeeee" i wrzucił zdjęcie. Daleki jestem od wyśmiewania kogokolwiek
  19. Cześć, trochę czasu już minęło wiec miałem chwile żeby coś nabazgrać... Sytuacja wygląda następująco, przygłupy z Euroins bo inaczej tych zjebow nazwać nie można, a właściwie WTW które jest w Warszawie i w ich imieniu likwiduje szkody w PL, wysłało mi maila z takim kura tekstem " z uwagi na fakt ze naprawa jest na pograniczu opłacalności proszę o decyzje czy chce pan rozliczać szkodę na zasadzie szkody całkowitej" nie wysyłając mi żadnej wyceny, kalkulacji naprawy ani kosztorysu naprawy. To co oni po prostu odpierdalają to się w głowie nie mieści. Oczywiście odniosłem się do tego i dwa dni później z wielka łaską dostałem wycenę a w zasadzie brednie sporządzone na kolanie, oczywiście ponownie z pytaniem czy chce rozliczać jako całkę..... likwidator tej szkody to jest po prostu totalny debil, bo inaczej tego nazwać nie idzie. Nic z dodatkowego wyposażenia nie zostało ujęte, kierownica wg nich kosztuje 120zł a Bang 375zł, dekory 85zł itd, plus taki ze naprawa wyszła poniżej 100% wartości pojazdu, wiec całki nie mamy. Co nie zmienia faktu ze mam dostać tyle ze zdrowego b7 za to nie kupie. Oczywiście wiadomość z mojej strony była natychmiastowa, oraz z uwagi na przekroczenie terminu 30 dni na wypłatę kwoty bezspornej od dnia zgłoszenia szkody, ponagliłem ich do wypłaty i i poinformowałem ze swoje stanowisko co do wyceny przekaże w oficjalnym piśmie. Od tego momentu i wysłaniu kolejnego pisma ponaglającego, o wypłatę kwoty bezspornej, likwidator ma na mnie totalnie wyjebane, telefonów nie odbiera, na infolinie nie idzie się dodzwonić, na komórkę likwidatora również, na pisma nie odpisuje, na koncie nie ma ani złotówki, sytuacja ta trwa już ponad dwa tygodnie... Innego wyjścia nie miałem więc... Biegły Sądowy już umówiony na oględziny, wycenę auta i weryfikacje kosztorysu naprawy a prawnik przygotowuje pozew, jak będzie wszystko gotowe idę z pozwem do Sądu, oczywiście wcześniej przedsądowe wezwanie do zapłaty i tyle. Nie będzie przerzucania się na pisma i jakiegokolwiek innego kontaktu z mojej strony jak właśnie przedsądowe wezwanie do zapłaty po otrzymaniu kompletu dokumentów od biegłego, bo nie mam zamiaru się denerwować tymi zjebami. Na ta chwile tyle, niestety nie jest za ciekawie, ale nic innego mi nie zostało jak pociągnąć to do końca.... Aha i tak na marginesie, taka mała wycieczka, poza szkodę, bardziej personalnie, mimo ze jestem daleki od takich tematów. Gwoli wyjaśnienia, ja tego auta specjalnie nie rozbiłem to chyba jasne, i w takich sytuacjach najważniejsi są ludzie i to żeby cało z tego wyszli, samochód choćby miał złote klamki i był zlepiony z części "RS" , "S" a może nawet i "sres" jest na drugorzędnym planie, wiec życzę jednemu mistrzowi więcej instynktu samozachowawczego zanim łapami coś na tej klawiaturze nastuka - bez odbioru, ale to tak na marginesie.
  20. Co do kiery to logo i ring jak pisałeś czarne ale ja bym nie wrzucał również tego carbonu i zostawił też czarne. Grill wyjdzie fajnie, tak jak w tej czerwonej co Ci wrzuciłem w temat, a rolka myślę ze siadzie poprawnie ale mi teraz nic się nie podoba jeśli chodzi o koło, wiec może powinienem siedzieć cicho, tak czy inaczej żeby zobaczyć totalna klasykę przymierzyłbym koło szwagra....
  21. Co tu dużo gadać, rakieta jak smok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.