Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Zakładamy nowy
  2. Dziękuje panowie za miłe słowa, tak będzie białas, udało się dopiąć transakcje i auto jest u mnie, może dziś uda się założyć temat bo zdążyłem co nieco ogarnąć takiego wypasu jak czarna nie ma, ale myśle ze nie jest źle. Czysty spontan kupno tego auta ale wszystko się udało
  3. Dziękuje, to b8 miało chyba więcej niż bym oczekiwał , ale powiem szczerze ze cały czas czułem się jakby to auto nie było moje…. Oczywiście nie mam tu nic złego na myśli ale Mariusz i Mateusz tyle włożyli serca i kasy w mody, ze ciężko mi było jakoś się przestawić ….może dlatego ze nie zdążyłem w sumie nic zrobić po mojemu, nie wiem. Tak czy inaczej nie miałem wpływu na to, zdarzenie losowe, trzeba jechać dalej
  4. Jeszcze nic, ale mam nadzieje ze się uda w tym tyg, będzie kolejne b8
  5. No niestety , to co się wyprawia w tym przypadku przy likwidacji szkody woła o pomstę do nieba. Teraz już jestem powiedzmy na półmetku, czekam na sprawę w sądzie i tyle. Muszą mi dopłacić zgodnie z wycena biegłego i do tego zdrowotne, ale tym się już zajmie mecenas i firma od zdrowotnego, wiec troszkę spokoju teraz. Nie ukrywam ze cieszę się ze w końcu cos dostałem, aczkolwiek minęło pół roku, gdzie na wypłatę kwoty bezspornej jest 30 dni. Ale spokojnie , odsetki tez zapłacą, wszystko zapłacą….. A tymczasem mam nadzieje ze już na dniach założe nowy temat
  6. Ok , dzięki
  7. Odchodząc trochę od tematu mam kilka pytań: Czy zderzak tył w polifcie jest taki sam w wersji S-line i zwykłej czy nie ? Czy dokladka S4 bądź s5 na cztery wydechy jest P&P i do którego zderzaka ?
  8. Cześć 22.07.2021r moje wkurwienie w sprawie likwidacji szkody sięgało już zenitu, wiec napisałem temu pier**lonemu likwidatorowi ze z uwagi na jego podejście składam do Prokuratury Rejonowej w Bydgoszczy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez niego, wiadomość oczywiście wysłałem mailowo. O dziwo, zesranie sięgnęło zenitu i gość odpisał mi po dosłownie kilku minutach, milcząc wcześniej 4 miesiące…. Z resztą proszę : Co ma k**wa autocasco innej ubezp do wyceny auta ? Pewnie jajco, co za dureń…. Odpisałem za rada mecenasa, oczywiście robiąc z niego błazna i zwracając uwagę ze oględziny były z ich ubezpieczalni itp Po wymianie jeszcze kliku wiadomości w których pisałem min ze sprawa już jest zgłoszona u Rzecznika Finansowego i ze widzimy się w sądzie, a jego będę powoływał na świadka, celem wyjaśnienia nieścisłości, opieszałości i wszelkich wątpliwości, miałem wrażenie ze gość chyba zaczynał sobie zdawać sprawę ze stał się moim obiektem zainteresowania na dłuższy czas i jak myśli ze odpuszczę to chyba go pojebało na maxa….. I tak po trzech dniach ciśnięcia gościa,dziś dostałem przelew na konto , oczywiście zaniżony ale jednak udało się wyszarpać większość, co moje. Wcześniej otrzymałem taka wiadomość: I to było powodem zaniżenia kwoty….. Naprawde, brak udokumentowania dodatkowego wyposażenia, ciekawe…. a oględziny Euroins , a oględziny mojego biegłego który jest czynnym i znanym biegłym sądowym ? Teraz to już zobaczymy w Sądzie kto ma racje, bo pozew już został uaktualniony i nie mam zamiaru z nimi więcej dyskutować mailowo…. No cóż, nieskromnie uważam się za zwycięzcę, a w sądzie wycisnę ich jak szmatę, bo będziemy rozmawiać na dokumenty , wartości wycen na podstawie opinii biegłych i wartości rynkowych, wiec zobaczymy czy grill i kierownica kosztuja po 200zl a dekory 168zl, nie mogę się doczekać. Firma od zdrowotnego, zaczyna im wciskać kij w dupe nie dość ze mocno to jeszcze do samego końca, wiec myśle ze długo zapamietają ta szkodę… Tematu nie zamykamy, dam znac jak się skończy w sądzie i ze zdrowotnym
  9. Wszystkie te opinie są prawdziwe i nie napawają optymizmem…. Opinie o EUROINS - oceń i zobacz opinie innych | Rankomat.pl RANKOMAT.PL EUROINS to stosunkowo nowe towarzystwo na polskim rynku ubezpieczeń. Czy cieszy się...
  10. Niestety ale jeden c**j wielki, po kilkunastu próbach połączenia się z infolinia w końcu udało mi się połączyć, odebrał ktoś z mocnym akcentem „ukraińskim” lub podobnym i jak zdarta płyta powtarzał ze nie ma informacji w systemie a jedyne co widnieje to moje wezwanie do zapłaty, widać ze są nauczeni, jak mantrę powtarzają ze nie ma info w systemie i tyle. Ta firma to j**ana kpina, firma krzak. Niby gość zrobił zapis do likwidatora żeby się pilnie ze mną skontaktował ale jak można się było tego spodziewać, gość ma to w c**ju i nikt się do mnie nie odezwał. Co więcej zerwali kontakt jeśli chodzi o zdrowotne. Myśle ze z uwagi na pozew. Nie odzywają się do firmy która walczy w moim imieniu. Poprostu, najzwyczajniej w świecie nie odpisują i tyle Pozew poszedł wiec tak naprawdę czekam na sprawę, potem jak nie wypłaca kasy to zwrócę się do funduszu gwarancyjnego a oni niech się biją z nimi… Na chwile obecna , auto za które nie dali nic a następnie : wozek , laweta , opinia biegłego i koszta sądowe oraz mecenasa dają kwotę blisko 40tys nie licząc zdrowotnego oczywiście . Nie ma szans żebym tym skurwysynom odpuścił chodźmy złotówkę , ale cała ta sytuacja irytuje mnie na maksa juz. Tak czy inaczej czekam na sprawę sądową. Naprawdę takie firmy powinny być zakazane, ale w naszym pięknym kraju nikt tego nie kontroluje….
  11. Ja myśle ze tu jedyna opcja to Toyo albo Nankang , ale wiadomo letni Nankang szału nie robi….. Moj kolega miał Nankang 235 na 9 cali i wyglądało to jak 225 u mnie ….
  12. dwa czy trzy tygodnie temu wymieniłem, ale wziąłem raz jeszcze od nich, bo pisaliśmy i twierdzili ze poprawili jakość, wiec dałem im drugą szansę
  13. FroS-t odpowiedział(a) na jedrekx temat w Inne marki
    Ja bym kleił na czarno…..
  14. Cześć A więc udało się w końcu wylać to co czekało na B8 Wiadomo, mycie i przygotowanie do powłoki. Za dużo roboty z tym nie było, bo na lakierze cały czas siedział dość mocno CarPro Cquartz 3.0 UK + Gliss, sama zmiana powłoki to raczej moja fanaberia niż mus, no ale co zrobić, taka choroba, a poza tym czekało coś naprawdę ekstra.... A więc tak: Myjemy Przygotowanie lakieru No i lejemy... CarPro Dlux + Gliss na lampy Wcześniej Gyeon Trim na uszczelki i plastiki Gyeon View odświeżony na szyby A na lakier wleciała topowa powłoka od Gyeon, dostępna tylko tylko dla certyfikowanego studia a mianowicie Gyeon Duraflex Kilkanaście razy już miałem okazje go kłaść i na chwilę obecną uważam że jest to najbardziej zaawansowana powłoka na rynku, a jeśli chodzi o szkło, przyciemnienie i śliskość to robi na lakierze totalny rozpierdol. Szkoda że b8 się nie doczekało bo na czarnym Uni rozjebało by to system, no ale cóż, może następnym razem Komplet powłok... Przy okazji, tak się trzyma Gyeon Rim na rolkach Kończąc, miałem jechać gdzieś zrobić fotki ale za bramą mam piach, więc zdecydowałem coś strzelić w garażu i pod domem... Tak to wyglądało jeszcze w garażu Kilka fotek na zewnątrz... Pozdr ! p.s nie pytajcie o powłokę, bo już nie pamiętam skąd mam
  15. Michelin czy Toyo będą myśle spoko Michał z Mogilna a u nas na forum tez jest ale chyba już nie zaglada miał 235 pirelli a z tylu Michelin na swoim i chyba ok było a miał mega auto skręcone, rolka z rs4 19x9 et 29 W ogóle to koło w tym kolorze tez by zrobiło robotę , chyba ze swoje przemalujesz…
  16. Toyo i Hankooki bym przemyślał , ewentualnie Michelin Vredestein Ultrac Vort R - 235 na 9 cali Michelin Pilot Super Sport ale 225 na 9 cali Falken Azenis 453 225 na 9 cali Hankooki 225 na 8,5 cala
  17. Miałem wszystkie 3, hankooki najlepiej się naciągały , vredestein tragedia, teraz mam falkeny i są troszkę mniej naciągnięte niż hankooki- mowie o ventus s1 evo2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.