Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 8T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tu dużo mówić.. bez cabrio wytrzymałem 3 lata, bez Audi rok.. poszukiwania uczciwego auta w zasadzie trwały ponad 1,5 roku. Zakup do spółki z ojcem, więc musiał spełniać kryteria jego, jak i moje ;) Początkowo miało to być W213 Cabrio, ale stwierdziłem, że nie chcę drugiego auta "takiego samego" jak dupowóz.. W212 odpadało bo jakoś nie do końca nam odpowiadało. Chciałem odkupić swoje B6, ale.. no nie wyszło z kilku różnych względów, o których nie chcę tu pisać. Miałem upatrzone B7 1.8T S-line, ale poszło w mgnieniu oka. Dalej poliftowe A5 1.8TFSI, ale gość ściemniał w żywe oczy i klepane było dosyć mocno. Nagle pojawiło się TO ( :kox: ) i od razu się zainteresowałem ;) wielkie dzięki, jak zwykle, dla Stanleya, który prześwietlił mi VIN i podał oprócz historii wypas.

Po nudnym (jak zwykle :decayed: ) wstępie pora na konkrety:

S5, rocznik 2011, salon Polska, przebieg ok 114 tys km. kolory Szary Quartz Metalik

Z wypasu:

-bi-xenony  z ledami do jazdy dziennej

-B&O

-pakiet QQ1

-bluetooth

-karbony

-fotele "S" w pięknym czarno-brązowym kolorze, elektryczne, z pamięcią, oczywiście grzane ;)

-czarny dach, w pełni elektryczny

-czarny sufit wewnątrz

-3-strefowa klima

-side assist

-lusterka fotochrom z pamięcią

-dynamiczny układ kierowniczy

-drive select

-kamera cofania + czujniki przód i tył

-kierownica z łopatkami

-MMI 3G

-kolory FIS

-ISOFIX :kox:

-ori 19tki S5

 

Mody zrobione przez poprzedniego właściciela:

-Lampy tylne od lifta

-projektory S5 przy otwarciu drzwi

 

Mody planowane przeze mnie (wiele ich nie ma):

-rotory

-oświetlenie tablicy LED - done :good:

-VIM i inne mody VCDS'owe - done :good:

-poliftowe przełączniki szyb i lusterek - done :good:

-nakładki na pedały i podstopnica - done :good:

-poliftowe kratki nawiewów - done :good:

-nakładki na wentyle ORI - done :good:

-korek od oleju i płynu chłodniczego z R8 - done :good:

-delikatna lotka na klapę bagażnika - done :good:

-korekta, ceramika + zabezpieczenie dachu i środka

-w późniejszym czasie program

-pewnie coś jeszcze bo znowu mnie bierze :kox:

 

no i kilka fotek jeszcze z ogłoszenia:

 

1.jpeg

2.jpeg

5.jpeg

6.jpeg

7.jpeg

8.jpeg

10.jpeg

14.jpeg

16.jpeg

26.jpeg

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Piękna sztuka :thumbup:

Opublikowano

Super! Gratulacje  Skóra porno:thumbup1:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Przyjemna zabawka, graty :cool1: Lampy polift + zderzak przedlift, czyli lampy odstają na dole, co nam daje przeróbkę na polifta w przyszłości. Także będziesz miał co robić :D:D:D:wink:

Opublikowano

No Panie poszalałeś:thumbup1:

Do modów dorzuciłbym większe heble i kierę ścięta z polifta:whistling:

Opublikowano
  • Autor

dzięki ;)

10 godzin temu, liquid8p napisał:

Przyjemna zabawka, graty :cool1: Lampy polift + zderzak przedlift, czyli lampy odstają na dole, co nam daje przeróbkę na polifta w przyszłości. Także będziesz miał co robić :D:D:D:wink:

nie planuję zmiany zderzaka, prawdę mówiąc nie mam już czasu na tego typu mody.. przynajmniej na razie.

10 godzin temu, Wandej napisał:

No Panie poszalałeś:thumbup1:

Do modów dorzuciłbym większe heble i kierę ścięta z polifta:whistling:

heble są zupełnie nowe, póki co wystarczające.. a kiera ścięta.. no nie wiem, może, pomyślimy..

najpierw trzeba wyciągnąć 3 małe wgniotki i zrobić serwis oleje, filtry i olej w skrzyni ;)

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy mod zrobiony, mata pod fotelik ze Smyka żeby Jasiu mógł jeździć i żeby skóra przy tym nie ucierpiała :kox:

Opublikowano
23 godziny temu, jedrekx napisał:

Po nudnym (jak zwykle :decayed: ) wstępie pora na konkrety:

Silnik to 4.2 V8 czy 3.0TFSi ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, granatowy napisał:

Silnik to 4.2 V8 czy 3.0TFSi ?

W cabrio i sportbacku nie było V8.

Opublikowano

W RS5 cabrio były V8 :wink:  wszystkie Eski to V6.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
44 minuty temu, jedrekx napisał:

W cabrio i sportbacku nie było V8.

Jest pole do manewru z mapą silnika i skrzyni. :D

Zacny nabytek. :)

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, Muskel1 napisał:

W RS5 cabrio były V8 :wink:  wszystkie Eski to V6.

Mówiłem o S5 bo tego tyczy się temat :)

Opublikowano
23 minuty temu, jedrekx napisał:

Mówiłem o S5 bo tego tyczy się temat :)

Odpowiedziałem @granatowy  nie wiem skąd u niego pomysł, że eski miały V8:wink:

Opublikowano

:dziura:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Muskel1 napisał:

Odpowiedziałem @granatowy  nie wiem skąd u niego pomysł, że eski miały V8:wink:

Bo przedliftowe coupé było z silnikiem v8 ;) 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, FroS-t napisał:

:dziura:

No hejka :kox:

Opublikowano

Gratulacje S5:hi:twój prywatny garaż juz musi imponująco wyglądac:kox:

Opublikowano
  • Autor

poprzedni (pierwszy) właściciel mojego domu wybudował mikroskopijny garaż, w którym trzymał Matiza :facepalm: i nie rozważał nigdy, że może mieć większe auto.. wobec czego samochód mój i mojej małżonki stoją pod chmurką. w przyszłym roku planuję postawić wiatę.. cabrio trzymam u rodziców w garażu ;) ML'a będę sprzedawał we wrześniu bo szanownej małżonce nie przypadł do gustu i pozostała przy swoim Renault. także to tylko chwilowy nadmiar aut ;)

P.S. @Hugo, który to taki dowcipniś i zmienił mi dane w profilu? :decayed:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
2 godziny temu, jedrekx napisał:

Bo przedliftowe coupé było z silnikiem v8 ;) 

To muszę zwrócić honor. Byłem przekonany, że analogicznie do A4 B8, wszystkie były V6:hi:

Opublikowano
1 godzinę temu, jedrekx napisał:

P.S. @Hugo, który to taki dowcipniś i zmienił mi dane w profilu? :decayed:

P. S. Gratki Jędruś ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.