Treść opublikowana przez FroS-t
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Gwint na pokładzie Tak to teraz wygląda Pewnie będzie jeszcze kręcone, ale to jak rolki na lato się zrobią Pozdr!
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Ispiri teraz nowość wypuściło, bardzo podobne, tez mega się prezentują....
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
-
B8 TrOOOOp
Właśnie pasuje, dopiero wtedy fajnie wyglada ta felga, no ale wiadomo , każdy lubi coś innego
-
MERCEDES ML W164 550 V8-AMG
Dobrze będzie
-
Ceny paliwa marzec 2026
Morawiecki może by wiedział ….
-
Ceny paliwa marzec 2026
Cytat z Buisness Insider „Zgodnie z analizą Goldmana datowaną na 7 marca ponad połowa załadowanej na statki rosyjskiej ropy nie została sprzedana, co jeśli się utrzyma dłużej, może oznaczać brak na rynku 3 mln baryłek dziennie. Analitycy wskazali, że byłby to piąty największy spadek podaży po II wojnie światowej. I to wszystko mimo nienałożenia na Rosję sankcji na sprzedaż ropy i gazu” Cena baryłki to 140 dolarów to wynik nie widziany od 2008r a przewidują ze będzie jeszcze wyższy… Tak na marginesie mam nadzieje ze Putin ta k**wa zdechnie w piekle za to co robi ale właśnie o to mu chodziło, uzależnić UE od siebie poprzez gaz i ropę żeby sterować rynkiem i mieć asa w przypadku agresji a raczej wywołania wojny, każdy za wszelka cenę będzie chciał się odciąć ale zapłacimy my wszyscy i to k**wa tak zapłacimy i aż nam się w głowie zakręci….
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dokładnie, no mowie wczoraj gadałem z kolega i jego brat mówił o końcu miesiąca ale po wczorajszej zapowiedzi biedna to po weekendzie będzie taka cena… lepiej niech się każdy dobrze trzyma bo będzie wiało i to mocno….
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zobaczycie teraz, wczoraj Biden zapowiedział embargo na ropę z Rosji która jest sprowadzana do USA, sprawdzam giełdę i ceny , już wyjebało 18% do góry, po samej zapowiedzi…. Oprocentowanie kresek wczoraj 0,75 do góry, na koniec roku przewidują inflacje na poziomie 12%, a stopy procentowe teraz prognozują na poziomie 5-5,5 gdzie teraz mamy 3,5. Na koniec roku to z biedy będziemy jeść tynk ze ścian ….
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dzisiaj rozmawiałem z kolega którego brat wozi paliwo i mówi że lada moment 8 a do końca miesiąca lub początek przyszłego 10zł ma być, nie wiem czy zwróciłeś uwagę Jędrek ale u nas w CB już niektóre Orleny zmieniają miejsca na ceny z 4 miejscami a nie 3 jak do tej pory był na tablicach co tylko potwierdza że oni już wiedzą...
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
To tylko grafika….0
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Dzisiaj nie o modach a….. Mam nadzieje ze ta j**ana k**wa zdechnie w piekle za to co robił wcześniej i za to co robi teraz na Ukrainie a w szczególności dzieciom…. Mam dość duża styczność z Ukraińcami i powiem Wam że ciężko się z tymi ludźmi rozmawia kiedy maja łzy w oczach bo nie wiedza co z ich rodziną kiedy słyszą o bombardowaniu miejscowości z której pochodzą. Jeśli możecie to pomagajcie….- czarne kropki
ADBL ewentualnie, K2 bym odpuścił, ogólnie przy Tar trzeba uważać i kupować chemie dobrej jakości żeby ie było bałaganu, zacieków i nie skończyło się polerowaniem...- czarne kropki
Carpro tarx albo Prickbort zainwestuj- A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Niektórzy nie lubią, innym bez znaczenia ja z kolei uważam ze z logiem jak dla mnie lepiej, jest pełniej, ale trzeba pamiętać ze to chyba taka wisienka na torcie i tak samo jak ozodobi zacisk , tak samo może go zepsuć, jak się zdecydujesz to daj to komuś kto naprawdę zrobi to dobrze Mam fotkę Hammera na Bukowinie i było tak- A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Moim skromnym zdaniem tylko ori, jak było jakieś S albo Rs albo Porsche na tych zaciskach to robiłbym takie, nie robiłbym nic dziwnego….- czarne kropki
Tar kup- A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |
Fajne, ale naklejka to kicha straszna…- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Bogol a nie jak biedaki do regeneracji, wiadomka- B8 TrOOOOp
A bo człowiek się powstrzymuje od komentarza ale nie idzie, wiadomka burżuj wydał 800zl na gałe z montażem to i po nowe felgi do ASO pojedzie jprd- B8 TrOOOOp
3600 u nas za sztukę w zeszłym roku było, jak dasz do cnc to trzeba pamiętać żeby powłokę na felgi wrzucać żeby się nie utlenianialo, ale w ori Rotor chyba nie szedł bym w to , wole zostawić jak jest , jeśli tylko lekko porysowane, co innego jak mocno rany dostały można ewentualnie robić wtedy, a środek z tych odprysków ci proszkiem ogarną….- B8 TrOOOOp
Co za brednie z d*py wzięte Patrząc po tym co piszesz w swoim temacie i tutaj to myśle ze powinieneś się leczyć psychiatryczne, sugerując wymianę na nowe świadczy tylko o jednym ze nie ma masz człowieku pojęcia co potrafią zrobić dobre firmy zajmujące się regeneracją z felgami…. Nie polecasz bo co? Masz złe doświadczenia ? Ile dałeś felg do regeneracji ? kupiłeś już te swoje 17 czy dalej się zastanawiasz , jprd- B8 TrOOOOp
Tak, tylko ranty jeśli chodzi o CNC, reszta to szukaj w swojej okolicy firmy regenerujący felgi…. - Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t