Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Gwint na pokładzie Tak to teraz wygląda Pewnie będzie jeszcze kręcone, ale to jak rolki na lato się zrobią Pozdr!
  2. Ispiri teraz nowość wypuściło, bardzo podobne, tez mega się prezentują....
  3. Jestem na nie, mi się podobają te co ci wylałem one siedzą w tej budzie jak smok
  4. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie pasuje, dopiero wtedy fajnie wyglada ta felga, no ale wiadomo , każdy lubi coś innego
  5. Dobrze będzie
  6. Morawiecki może by wiedział ….
  7. Cytat z Buisness Insider „Zgodnie z analizą Goldmana datowaną na 7 marca ponad połowa załadowanej na statki rosyjskiej ropy nie została sprzedana, co jeśli się utrzyma dłużej, może oznaczać brak na rynku 3 mln baryłek dziennie. Analitycy wskazali, że byłby to piąty największy spadek podaży po II wojnie światowej. I to wszystko mimo nienałożenia na Rosję sankcji na sprzedaż ropy i gazu” Cena baryłki to 140 dolarów to wynik nie widziany od 2008r a przewidują ze będzie jeszcze wyższy… Tak na marginesie mam nadzieje ze Putin ta k**wa zdechnie w piekle za to co robi ale właśnie o to mu chodziło, uzależnić UE od siebie poprzez gaz i ropę żeby sterować rynkiem i mieć asa w przypadku agresji a raczej wywołania wojny, każdy za wszelka cenę będzie chciał się odciąć ale zapłacimy my wszyscy i to k**wa tak zapłacimy i aż nam się w głowie zakręci….
  8. Dokładnie, no mowie wczoraj gadałem z kolega i jego brat mówił o końcu miesiąca ale po wczorajszej zapowiedzi biedna to po weekendzie będzie taka cena… lepiej niech się każdy dobrze trzyma bo będzie wiało i to mocno….
  9. Zobaczycie teraz, wczoraj Biden zapowiedział embargo na ropę z Rosji która jest sprowadzana do USA, sprawdzam giełdę i ceny , już wyjebało 18% do góry, po samej zapowiedzi…. Oprocentowanie kresek wczoraj 0,75 do góry, na koniec roku przewidują inflacje na poziomie 12%, a stopy procentowe teraz prognozują na poziomie 5-5,5 gdzie teraz mamy 3,5. Na koniec roku to z biedy będziemy jeść tynk ze ścian ….
  10. Dzisiaj rozmawiałem z kolega którego brat wozi paliwo i mówi że lada moment 8 a do końca miesiąca lub początek przyszłego 10zł ma być, nie wiem czy zwróciłeś uwagę Jędrek ale u nas w CB już niektóre Orleny zmieniają miejsca na ceny z 4 miejscami a nie 3 jak do tej pory był na tablicach co tylko potwierdza że oni już wiedzą...
  11. To tylko grafika….0
  12. Dzisiaj nie o modach a….. Mam nadzieje ze ta j**ana k**wa zdechnie w piekle za to co robił wcześniej i za to co robi teraz na Ukrainie a w szczególności dzieciom…. Mam dość duża styczność z Ukraińcami i powiem Wam że ciężko się z tymi ludźmi rozmawia kiedy maja łzy w oczach bo nie wiedza co z ich rodziną kiedy słyszą o bombardowaniu miejscowości z której pochodzą. Jeśli możecie to pomagajcie….
  13. ADBL ewentualnie, K2 bym odpuścił, ogólnie przy Tar trzeba uważać i kupować chemie dobrej jakości żeby ie było bałaganu, zacieków i nie skończyło się polerowaniem...
  14. Carpro tarx albo Prickbort zainwestuj
  15. Niektórzy nie lubią, innym bez znaczenia ja z kolei uważam ze z logiem jak dla mnie lepiej, jest pełniej, ale trzeba pamiętać ze to chyba taka wisienka na torcie i tak samo jak ozodobi zacisk , tak samo może go zepsuć, jak się zdecydujesz to daj to komuś kto naprawdę zrobi to dobrze Mam fotkę Hammera na Bukowinie i było tak
  16. Moim skromnym zdaniem tylko ori, jak było jakieś S albo Rs albo Porsche na tych zaciskach to robiłbym takie, nie robiłbym nic dziwnego….
  17. Fajne, ale naklejka to kicha straszna…
  18. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  19. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bogol a nie jak biedaki do regeneracji, wiadomka
  20. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A bo człowiek się powstrzymuje od komentarza ale nie idzie, wiadomka burżuj wydał 800zl na gałe z montażem to i po nowe felgi do ASO pojedzie jprd
  21. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    3600 u nas za sztukę w zeszłym roku było, jak dasz do cnc to trzeba pamiętać żeby powłokę na felgi wrzucać żeby się nie utlenianialo, ale w ori Rotor chyba nie szedł bym w to , wole zostawić jak jest , jeśli tylko lekko porysowane, co innego jak mocno rany dostały można ewentualnie robić wtedy, a środek z tych odprysków ci proszkiem ogarną….
  22. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co za brednie z d*py wzięte Patrząc po tym co piszesz w swoim temacie i tutaj to myśle ze powinieneś się leczyć psychiatryczne, sugerując wymianę na nowe świadczy tylko o jednym ze nie ma masz człowieku pojęcia co potrafią zrobić dobre firmy zajmujące się regeneracją z felgami…. Nie polecasz bo co? Masz złe doświadczenia ? Ile dałeś felg do regeneracji ? kupiłeś już te swoje 17 czy dalej się zastanawiasz , jprd
  23. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak, tylko ranty jeśli chodzi o CNC, reszta to szukaj w swojej okolicy firmy regenerujący felgi….

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.