Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Fajnie, dzięki ??
  2. Słuchajcie ludziki, pytanie techniczne, czy u siebie jak będę zmieniał kierownice na ścięta to sama poduszka będzie pasowała czy muszę kupić nową kierownicę razem z poduszką?
  3. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @Muskel1 już pomógł ale dziękuje Dev
  4. Znalazłem , na czerwonej jest Oem 21’ RS6 C8 , parametry 21x10,5 cala
  5. No tam jest więcej niż 19 ale nie mam pojęcia jaki numerek maja takie…
  6. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki !
  7. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam prośbę, czy ktoś z etki podałby mi numer seryjny kierunkowskazu i obudowy lusterka dolnej i górnej , Aso nie podaje bez faktury…. z a3 8P rocznik 06.2011r ? Potrzebowałbym , narazie nie chce rozbierać bo auto jeździ
  8. 340 Damian mi pisał ze brembo z Macan i 310 tył s3, ale to zobaczymy , muszę monetę nazbierać, zimowe rolki wpadły bo rotory miały się sprzedać, teraz moja druga połówka je chce i o , leżą i chyba zostaną, ciezko określić
  9. Rotory zostaną do a3 raczej bo parametry idealne tylko muszę je doczyścić, albo zamienię na hamulce do a3
  10. Jeszcze się zastanawiam czy ich na czarno nie da, chodź szkoda mi ori lakieru
  11. 8W0601025CP one tez dobrze leżą w C7 tylko wiadomo 1 czy dwa całe więcej
  12. Rotor jednak mi się opatrzył, więc kupiłem nową rolkę na zimę, koła pochodzą z RS4 B9 z kolekcji Audi Sport w parametrach 19x8 ET 26 Jak na 8 cali to są mega wklęsłe, muszę jeszcze założyć opony i ogarnąć je kosmetyczne ale myślę ze będzie dobrze
  13. Hej Po zimie dołożyłem top na powłokę żeby kropelki cieszyły oko na pełnej k**wie i jednak ten Flexi robi totalny rozpierdol na lakierze Coraz bardziej myślę o większych spowalniaczach ale bez fajerwerków raczej komplet z S3, może Brembo z Macan 340 i tył z S3, zobaczymy jak finanse pozwolą, ale teraz do auta jednego i drugiego wlatują w końcu kamerki bo dziś wracając z wakacji pewien złamas z naprzeciwka zaczął wyprzedzać mając wyjebane że jadę i zdążyłem na tyle sp***dolić że tylko lusterko poszło się jebać a nie auto. Droga szybkiego ruchu, zawrócić nie było jak, z resztą z dzieckiem na pokładzie pier**le pościgi dla lusterka, kamerki brak i o, wysrało się, no cóż ogarnie się i tyle, prawdopodobnie starczy nowa obudowa i kierunek bo składa się normalnie...
  14. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Możesz z łaski swojej usunąć ten temat Szatan
  15. A ja bym brał A7 Dobrze to na tym podjeździe wyglada
  16. Colourlock bryluje, to bardzo dobra chemia
  17. Maja wiele wad, ale jak jest małe dziecko to jest inny temat, druga sprawa czyszczenie, zabezpieczenie a potem wcieranie odżywki co kilka miesięcy…. Kto ma na to czas…jak skory sa w dobrym stanie a chodzi tylko o zabezpieczenie i czyszczenie jak ma się maluszka to jak dla mnie nie ma konkurencji - tylko powłoka…
  18. Jak już się myśli o sprzedaży to się znudziło i czas na nowe, inne, nowsze albo lepsze wiec dobrze ze szybko poszło
  19. Gyeon Leather Shield Po sezonie zimowym, skóry ogarnięte. Mając małe dziecko, jednak powłoki dla mnie to jest top, bo nic tak nie cieszy jak ogarnięcie po trasie skór tylko wilgotną szmatką Polecam każdemu, szczególnie Gyeon Leather Shield, można to nakładać nawet na zewnątrz i żadnych plam, mazów itp a już szczególnie jak maluszki są w aucie Pozdr!
  20. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Ori ale szukaj 20 bo 19 widziałem same z bardzo dużym et, chyba od Audi TT, 20 zdecydowanie lepsze parametry miały…
  21. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Są i 20 i 19
  22. Jak dla mnie za mocno ten tył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.