Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nieeeeee no co Ty
  2. Oglądałem ostatnio rs6 c8 i tez mora , a auto ori salon, po prostu audi nie jest królem lakierowania, ale jak dla mnie auta robi piękne szczególnie te pod znakiem S i Rs i szkoda ze mnie na takie nie stać
  3. Audi niestety nie robi szału jeśli chodzi o jakość ori lakierowania, mora jest bardzo powszechna...
  4. Tutaj po prostu jak dla mnie, opona za mocno się naciągnęła w odniesieniu do wysokości auta…..
  5. Teraz by się przydało niżej i dystans, albo więcej opony , bo słabo to wyglada i widoczna jest różnica miedzy tyłem a przodem…
  6. Miałby tak, jak ja w b7 tragedii nie ma, ogólnie najbardziej mi się podoba taki układ, 225 na 9cali, leki naciąg i felga się mega prezentuje, ja mam odczucia takie że za twardość bardziej naciąg odpowiada niż wielkość koła czy profil opony... A jak mogę skromnie ocenić to poprzednio bardziej mi się kolor tych felg widział....
  7. Pstryknij coś za dnia , jak dla mnie jest dobrze , naprawdę fajnie to wyglada
  8. Racja , te 9 cali seryjne fajnie już wyglądają….
  9. Raczej kazda tak ma, chinol bo chciałem chrom w macie pasujący do dekorów , coś w granicach 50zl dawałem, nie mam linka, spontanicznie kupione
  10. Tez tak miałem, ciężko coś dobrać fajnego i innego….
  11. Gałkę kupiłem i przełożyłem …
  12. Pierwszy i najważniejszy temat to po ostatnim dzwonie po kontakcie z moim biegłym uslyszalem zeby zaciski były p&p bo to mi obroni, ale mam nadzieje ze limit pecha wyczerpany został, z dorabianymi adapterami może być różnie….druga sprawa to podoba mi się ten zacisk a trzecia i ostatnia to koszty….
  13. Dziękuje, na razie musi starczyć jeśli chodzi o hamulce No te Ispiri chodzą mi po głowie ale też Rotiformy KPS
  14. Wiesz co te blade tez dobrze wyglądają, tylko nie pytaj mnie o parametry bo to fotka plastikowego modelu żeby było śmieszniej ale fajnie to wygląda...
  15. Wiesz co to jest Z Performance,ale nie znam parametrów, drogie koło ale zobacz sobie Ispiri FFRM, mega model, żałuje swojego zakupu, chodź co się odwlecze to no i kto wiedział ze się w ogóle pojawią, może Rotiform KPS poszukaj, tez fajna rolka…
  16. Za dużo tych modow nie będzie , niestety inflacja, wibor, i ogólna drożyzna daje popalić, ale coś tam staram się grzebać w miarę możliwość, chęci są, reszta to niestety kasa na graty, a dla mnie zabawa jest jak nie ma obciążenia budżetu domowego.
  17. Narazie zostaje 19, ogólnie na żywo lepiej to wyglada, ale zobaczymy, jak lato będzie za małe to pójdzie na zimę a może na przyszły sezon 20, muszę pozakładać, zobaczyć co i jak i policzyć dolary
  18. No wczoraj założone wiec napewno , w b7 tez niecały centymetr do szczęścia brakował… najwyżej worek gipsu do bagażnika włożę
  19. d*pa jest na maksa już, w b7 było podobnie, Niemcy i ich TUV
  20. Nom, narazie czasu kurczę brak na takie spokojne grzebanie
  21. No to koło tak siedzi w b9 ze ryja urywa, przynajmniej jak dla mnie....
  22. Tak Eibach, tak jak poprzednio, mega zawieszenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.