Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Thx ta, Monia dziś lata autem, ciężko mi oddać na fotkach….w realu inna bajka nie ?
  2. Przez takich ludzi jak ty czy H4mm3r człowiek nie cieszy się już z żadnego hamulca ale już dobra może być, nie jest najgorzej
  3. Auto odebrane, nowy rozrząd i spowalniacze na miejscu Klocki OEM Audi, tarcze OZ Sport, nowy płyn i tyle
  4. Nie, no tak z ciekawości zapytałem, z reszta @H4mm3Rchyba wszystko mi wyjaśnił jak kiedyś pisaliśmy
  5. k**wa nie nie, jeszcze nie założyłem a już gadam o innych, proszę nie odpowiadać
  6. a np takie 18zl czy 17zl z adapterami wejdą ? czy lepiej wtedy akebono ?
  7. Takie znalazłem od d*py
  8. Tez to miałem, teraz znalazłem ten laserowy pomiar u nas i taki zakład co ma bardzo niski najazd wiec jest fajnie
  9. Co do hebli myślałem o większych , swoją droga do b8 co wejdzie największego ? drugi temat, może jestem za bardzo przezorny może nie ale po ostatniej batalii i dzwonie wiem ze biegły obroni mi hamulce p&p jak coś tam by się zadziało , a z dorabianymi adapterami nie daje mi gwarancji, wiec postawiłem myśle na w miare dobry zestaw, i dobrze to będzie hamowało i wyglądało….
  10. Zawsze można więcej i lepiej ale nie ma co się oszukiwać ze to kwestia dolarów na mody i żeby ktos to ogarnal, u nas tutaj w okolicy jest tez brak ze tak powiem specjalistów od modow, większość mechaników czy wulkanizatorow itp jak widzi mocno obniżone auta to łapie się za głowę mi się z trudem udało znaleźć i wulkanizatorow czy mechaników czy zakład od zbieżności gdzie zrobią dobrze i uszanują ze auta się łapami nie maca całego i nie porysuja lakieru czy zniszczą felg po regeneracji itp
  11. Yop, dokładnie, ale naprawdę nie ma tragedii, będzie auto to pstrykne jak to wyglada na równym
  12. -30 miałem na 1BV a jest zdecydowanie niżej, no ale do szczęścia brakuje z 1cm, cóż poradzić….
  13. Od wersji quattro bo mam quattro, e tam tragedii nie ma, bez przesady, będę miał auto to zrobię foty bo teraz się rozrząd robi i hamulce, w b7 było dokładnie to samo…
  14. Na żywca jest spoko, fotki jakoś to wyolbrzymiają trochę ale zwieszenie super, bardzo fajnie się lata
  15. Jak ktoś z tylu usiądzie to gra Dzięki, coś tak po mału się będzie grzebało
  16. Wiesz co nie mam pojęcia , ja suwmiarka mierzyłem ale tfsi chyba ma ori 80mm to może być większa ….
  17. Myślałem oczywiście, ale teraz wsadzić i pospawać to 20min a zawsze to lepiej wyglada
  18. Siema Do auta wpadły nowe końcówki wydechów – 2x Ulter 80mm w czarnym macie, Po zabezpieczeniu CarPro Dlux i CarPro Gliss, pospawane wleciały na auto Przy okazji auto jeszcze trochę skręciłem w dół i teraz jest już tak jak się należy Tak to teraz wygląda...
  19. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    A mówili że z boeinga nie da się założyć a tu patrz.......
  20. Jest tu jakiś psychiatra ?
  21. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Jak podejdzie do A3 i B8 to biere dwie sztuki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.