Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Myśle ze porównywalnie, w 8P było gorzej niż w b8, ale tutaj jest porównywalnie, chodź wiadomo dekory, liczniki, nowsze wiec w lepiej się prezentują…ogólnie mega fajne auto, na tyle ze chodzi mi po głowie sprzedaż b8 i kupno drugiego 8V albo najlepiej s3 8V w sedanie….
  2. Chyba nie, wyglada to w miarę ale nie wiem sam, wypolerowane lampy z krystaliczna przezroczystością tez mega wyglada, jakiś ciagle mi się to kojarzy z wsią , chodź dyno od Steka fajnie wyglada , nie wiem sam, zobaczymy
  3. Mały Up Auto zarejestrowane i mamy już docelowe tablice, przy okazji kupiłem ukryte ramki, na które wcześniej wleciał CarPro Dlux Usunąłem też naklejki z szyb i znaczek "3" z grilla bo każdy pytał czy to prawdziwe s3 Przyciemniłem przednie szyby i auto trochę domyłem... No i doszedł Eibach Sportline, myślę że w tym miesiącu uda się ogarnąć montaż dzięki @tomekhxc Pozdr!
  4. PPF zawsze na jałowy lakier, finish żeby zdjąć powłokę jak więcej nie trzeba i wtedy folia, twardość, śliskość i właściwości powłoki będą powodowały problemy przy aplikacji…
  5. Na odwrót, pierwsza folia potem powłoka ….
  6. W choooj wypchane, i co dać 225 czy mniej to już nie…
  7. Taki ze mnie tuningowiec jak z koziej d*py trąba
  8. Chciałem te koła do siebie odkąd zobaczyłem na MGP Garage ale 9 cali za mało przy et26 żeby ponaciągac opony….
  9. Matu nie polerujemy, co innego połysk albo chrom, umyj, psiknij ironem, umyj ponownie, odtłuść i wrzuć ewentualnie powłokę
  10. Co to znaczy ceramiczne ? To tylko domieszka w materiale a na zewnątrz pokryta chromem ? Jeśli są chromowane , to bez problemu można to wypolerować pasta do metalu, a jeśli chodzi o zabezpieczenie to powłoki do felg bo maja największa odporność na temperaturę
  11. Siema, mały update Przygotowałem rolki do sezonu, Gyeon Rim zastapił CarPro Dlux z CarPro Gliss Z modów wrzuciłem rejestrator jazdy Navitel RS2 Duo No i małe zakupy na Black Friday.... Mam nadzieje że uda się w tym sezonie wrzucić ścięta kiere i zrobić program, póki co auto ma się bardzo dobrze i nabija bezawaryjnie kilometry Pozdr!
  12. No chyba nie bo mousse to dressing który się nakłada jak to poprzednik napisal na umyte już opony....
  13. Lepiej dywaniki zmień a nie koła bo Ci żyć nie dadzą
  14. A jakaś drobnica, chciałbym program, ścięta kiere i może dokładkę spojlera od Maxton ale zobaczymy, inflacja i raty kredytów nie odpuszczają wiec wiadomo jak jest, poza tym mojej ukochanej zmieniliśmy auto wiec nie ma za dużo wolnej monety na jakieś tam wielkie mody…
  15. Chce niżej dlatego u mnie Sportline
  16. Sprężyny, moja druga połówka gwintu nie chce bo jak by był to skręciłbym jak b8
  17. Chyba plastik ale w drzwiach bym zmienil może, pomyślimy pierwsze co to w dół i koło bo obniżone te auta to jest petarda
  18. Niestety nie mam, teraz poszukałem ze środek to Ambition….
  19. Nie, z podświetlenia wewnątrz mam klamki i nogi na biało , a podsufitka nad gałka zmiany biegów na czerwono i ktoś wrzucił wnętrze w sensie pozostałe lampki w w suficie i w drzwiach w led i to tyle…. Ambiente to w sumie miałem na myśli fotele i kiera i sufit czarny ale bez baczka sline ale pewnie coś pomyliłem i jaka inaczej się ten pakiet nazywa, sport może czy coś, nie wiem w sumie dokładnie…. No nie myślałem ze aż tak fajnie się tym lata
  20. No mimio ze Rotor jest oklepany to tutaj siedzi jak złoto to prawda
  21. Rotiform SPF albo Rotor ale ten z b8 co mi został 19x8,5 et43 bo on siada idealnie na równo z buda w tym a3
  22. No, tez mnie jara sylwetka tego auta i fajnie to lata, nie mogę się doczekać koła, obniżenia i hamulca innego
  23. Thx Coś tam może się pogrzebie jeszcze w tym roku…

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.