Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Lepij
  2. Bo z c**jowej strony przyjechałeś ale drogę zrobili i zostało mi 30m piachu z drogi pod domem do zrobionej , także luksus, można tamować ruch tocząc się po progach zwalniających, maja mnie tak dość już ze zamówiłem naklejkę na tylna szybę „f*ck Your Opinion”
  3. Yop koniec regulacji
  4. Jeżdżę do kolegi co zajmuje się zawodowo ściemnianiem
  5. Wpadła ściema przednich szyb 40%
  6. To nie moje hamulce , ja wstawiłem dwie strony wcześniej moje …
  7. A ja na wsi mieszkam to pasuje
  8. A tak w ogóle to mnie wkurwiles bo chciałem żółte hamulce ale miałem wątpliwości jak to będzie i wybrałem czerwony ale widzę u ciebie żółty siedzi jak smok do białej budy, no ale pocieszam się ze rozmiar tutaj ma znaczenie
  9. Zobaczymy co to się narysuje
  10. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Dokładnie
  11. No muszę na dniach wrzucić spowalniacze, ogólnie ciężko mi to oddać na fotach, w realu o wiele wiele lepiej, może coś jeszcze pstrykne a jak się nie przekonam to mamy nowe zimowe koła
  12. Koło zupełnie inaczej wyglada na żywo, im dłużej patrze tym bardziej mi się podoba, ciężko jakoś mi to oddać na fotkach, może coś jeszcze wrzucę, narazie S-line nie wpadnie bo pan Glapinski ciśnie z ratami kredytów ale coś jeszcze pewnie pogrzebie w tym sezonie,
  13. Myśle ze tak , zacisk nie jest duży a ramiona idą ładnie na zewnątrz, wiec raczej nie będzie problemu….
  14. Lato Rolek do B8 naoglądałem się tyle ze ja pier**le, serio, ciągle grzebałem,łeb mi pękał i nic....nie dość że nic mi się nie podobało, no może poza dwoma modelami Rotiform ale w chwili obecnej są za drogie jak dla mnie, to jeszcze nic nie było ciekawego. Po długich poszukiwaniach trafiły się OEM „V-Spoke” w parametrach naprawdę mało spotykanych, 19x9 et 32. Poleciały do malowania w srebro z ziarnem które z powłoką robi naprawdę robotę....Wiadomo, przygotowanie, powłoki ble ble ble, no i nowe gumy Falken Azenis FK 520 235/35 r19 - ich nowość na ten sezon.... Falken Azenis FK 520 235/35/19 Powłoki Tak to teraz wygląda.... Rolka fajna i na żywo lepiej się prezentuje, ale mam mieszane uczucie, chyba jest za grzecznie i chodzi za mną jakiś Rotiform, póki co muszę znaleźć czas żeby założyć hamulce i zobaczymy co dalej.... Pozdr !
  15. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Jakieś plany na mega koło?
  16. FroS-t odpowiedział(a) na H4mm3R temat w Audi A6/S6/RS6
    Śliczna
  17. Gyeon Leather Shield albo CarPro Leather 2.0
  18. Sorry ale musisz to obniżyć
  19. Bo 225 na 8 cali to normalny rozmiar, tu nie ma sie co naciągać….

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.