Treść opublikowana przez FroS-t
-
Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa
- A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
- A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"
+1- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Gwintu tu brakuje, żeby dopełnił całości, ja osobiście na zimę wrzuciłbym tradycyjne łopaty w 19 i byłaby gitara, klasycznie ale zawsze dobrze w b6 wyglądają, w dobrej cenie można kupić no i łatwo się myje- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Jak na zimę spoko, tylko teraz koza się zrobiła na tym zawieszeniu- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Ale ja nie wiem czy to jest wgrane- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Sorry za ton wypowiedzi, ale szklanej kuli nie mam i nie wiem ile tam jest a ile nie jest, nie widzę sensu w hamowaniu auta żeby sobie zobaczyć ile jest bez robienia dodatkowo programu, często gęsto widzę ze wychodzi więcej niż seria na hamowaniu ale zobaczymy jak to u mnie bedzie....auto jest mega zadbane, serwisowane do końca, zrobiłem nią 8 tys i nie ma się czego czepić, pali na dotyk, motor wszędzie suchy, zero błędów, naprawdę jestem bardzo zadowolony. Auto zbiera się nie najgorzej ale czarna kojaka zbierała się zauważalnie lepiej, chodz nie było quattro, a tak w ogóle, dopóki nie wróciłem do tego napędu nie myślałem ze tak mi będzie tego brakowało. Tak czyn inaczej na wiosnę jak wpadnie program zobaczymy jakie będą cyferki- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Brakuje, zrobię jej program napewno w nowym sezonie….- Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
Podziekował- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Zostaw RS na zimę i kupuj nowe lato....- A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Bez szału, ale tragedii nie ma, tak to jest jak się kombinuje bo coś się znudzi a potem ciężko coś wybrać….. sam mam kibel we łbie co do mojego auta, tyle felg co się naoglądałem i przymierzałem i nic mi się nie podoba ….. Napisz mi na PW co do Rs-ów….- Beczkowe LOVEA4 NARDO
Mi to się podoba ECS najbardziej a widziałem ze jakieś tam znajomości masz żeby to ściągnąć Ogólnie ta ich S4 B8 flagowa robi robotę, z reszta pewnie widziałeś...- S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Sprzedajesz osobno? Ile cenisz za opony?- MERCEDES ML W164 550 V8-AMG
Przejebane- A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Papuga Zastanowiłbym się mocno z tym CNC, nie bedzie ori powłoki na polerowanym elemencie może się rożnie z tym dziać, powłoka na pewno pomoże ale może być różnie, ja będę szedł w jeden kolor....- Beczkowe LOVEA4 NARDO
Rozumiem, no wiadomo kolor kwestia indywidualna ale auto naprawdę mega mi się podoba patrząc na całokształt- Beczkowe LOVEA4 NARDO
Moim skromnym zdaniem folia to krok wstecz, bardziej nardo mi się widziała lub ori kolor…..reszta to petarda, śliczna jest, jeszcze brakuje mocniejszego ducktaila i ogień z d*py- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Yop, tak BTW, ostatnio u mnie w mieście widziałem gościa na tych Rotiformach w B6 i na żywo wygląda to naaaaprawde dobrze- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- B8 TrOOOOp
Bo takie sprawiał wrażenie i tak mówił, że kupuje i robi dla siebie, a że to była c**ja prawda i zrobił ulepa na handel to nie moja sprawa, jego auto, więc niech robi co chce....- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Nie nie, nikt mnie nie wkręci w rozmowy o szerokościach opon, auto pójdzie mocno w dół, wiec nie mam zamiaru mieć zaraz wytartych błotników i rudej od środka to raz, dwa to koła po zimie najprawdopodobniej powędrują do drugiego auta jakim jest A3, po trzecie, 255 i 245 na naszych drogach to totalna pomyłka i jeździ się z d*py, przynajmniej u mnie w okolicy. A po czwarte chyba każde koło które chciałbym tu założyć z takim obniżeniem jak planuje, nie będzie grało z 245 a tym bardziej 255…. chyba ze byłoby to 10 cali wtedy 245 w miarę się naciągnie….- Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Winter Mode Rotory miały iść na sprzedaż, ale zostają na zimę, póki co założyłem na nie zimówki Pirelli Sottozero serie II w rozmiarze 235/35/19 Kilka fotek Pozdr!- Q7 50TDI S-line
Matko jedyna weź się w końcu zdecyduj na jakieś auto co - A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech