Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Gwintu tu brakuje, żeby dopełnił całości, ja osobiście na zimę wrzuciłbym tradycyjne łopaty w 19 i byłaby gitara, klasycznie ale zawsze dobrze w b6 wyglądają, w dobrej cenie można kupić no i łatwo się myje
  2. Jak na zimę spoko, tylko teraz koza się zrobiła na tym zawieszeniu
  3. Ale ja nie wiem czy to jest wgrane
  4. Sorry za ton wypowiedzi, ale szklanej kuli nie mam i nie wiem ile tam jest a ile nie jest, nie widzę sensu w hamowaniu auta żeby sobie zobaczyć ile jest bez robienia dodatkowo programu, często gęsto widzę ze wychodzi więcej niż seria na hamowaniu ale zobaczymy jak to u mnie bedzie....auto jest mega zadbane, serwisowane do końca, zrobiłem nią 8 tys i nie ma się czego czepić, pali na dotyk, motor wszędzie suchy, zero błędów, naprawdę jestem bardzo zadowolony. Auto zbiera się nie najgorzej ale czarna kojaka zbierała się zauważalnie lepiej, chodz nie było quattro, a tak w ogóle, dopóki nie wróciłem do tego napędu nie myślałem ze tak mi będzie tego brakowało. Tak czyn inaczej na wiosnę jak wpadnie program zobaczymy jakie będą cyferki
  5. Brakuje, zrobię jej program napewno w nowym sezonie….
  6. Bez szału, ale tragedii nie ma, tak to jest jak się kombinuje bo coś się znudzi a potem ciężko coś wybrać….. sam mam kibel we łbie co do mojego auta, tyle felg co się naoglądałem i przymierzałem i nic mi się nie podoba ….. Napisz mi na PW co do Rs-ów….
  7. Mi to się podoba ECS najbardziej a widziałem ze jakieś tam znajomości masz żeby to ściągnąć Ogólnie ta ich S4 B8 flagowa robi robotę, z reszta pewnie widziałeś...
  8. Sprzedajesz osobno? Ile cenisz za opony?
  9. Przejebane
  10. Papuga Zastanowiłbym się mocno z tym CNC, nie bedzie ori powłoki na polerowanym elemencie może się rożnie z tym dziać, powłoka na pewno pomoże ale może być różnie, ja będę szedł w jeden kolor....
  11. Rozumiem, no wiadomo kolor kwestia indywidualna ale auto naprawdę mega mi się podoba patrząc na całokształt
  12. Moim skromnym zdaniem folia to krok wstecz, bardziej nardo mi się widziała lub ori kolor…..reszta to petarda, śliczna jest, jeszcze brakuje mocniejszego ducktaila i ogień z d*py
  13. Yop, tak BTW, ostatnio u mnie w mieście widziałem gościa na tych Rotiformach w B6 i na żywo wygląda to naaaaprawde dobrze
  14. FroS-t odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bo takie sprawiał wrażenie i tak mówił, że kupuje i robi dla siebie, a że to była c**ja prawda i zrobił ulepa na handel to nie moja sprawa, jego auto, więc niech robi co chce....
  15. Nie nie, nikt mnie nie wkręci w rozmowy o szerokościach opon, auto pójdzie mocno w dół, wiec nie mam zamiaru mieć zaraz wytartych błotników i rudej od środka to raz, dwa to koła po zimie najprawdopodobniej powędrują do drugiego auta jakim jest A3, po trzecie, 255 i 245 na naszych drogach to totalna pomyłka i jeździ się z d*py, przynajmniej u mnie w okolicy. A po czwarte chyba każde koło które chciałbym tu założyć z takim obniżeniem jak planuje, nie będzie grało z 245 a tym bardziej 255…. chyba ze byłoby to 10 cali wtedy 245 w miarę się naciągnie….
  16. Winter Mode Rotory miały iść na sprzedaż, ale zostają na zimę, póki co założyłem na nie zimówki Pirelli Sottozero serie II w rozmiarze 235/35/19 Kilka fotek Pozdr!
  17. FroS-t odpowiedział(a) na jedrekx temat w Audi Q/SQ/RS Q
    Matko jedyna weź się w końcu zdecyduj na jakieś auto co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.