Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. za***ista ale zrób to w końcu nisko i szeroko jak wszystkich przyzwyczaiłeś w B6
  2. Ładnie wyszło chodź widziałem ze tam gdzie robiłeś to gość ma certyfikacje na CarPro, wiec ja poszedłbym osobiście w Cquartz Professional.... tak czy inaczej ładnie się prezenci
  3. Z tańszej opcji mozesz iść w NAT, maja spoko system.
  4. AngelWax ale musiałbyś wziasc Enigmę to seria z kwarcem, mozesz tez Carpro Reload czy Gyeon Cure , oby dwa mozesz rozcieńczyć z woda destylowana pół na pół , albo np Carpro Ech2o najtańszy , najwydajniejszy i naprawdę zaiebisty na qd 1:15 wystarczy w zupełności ....
  5. Kiedy wielkie koło i gleba ?
  6. Dziś z Kojakiem grzebaliśmy w necie to jeden prezydent nawet na fejsbuniu sobie zaadoptował jego foto
  7. Co zrobisz jak nic nie zrobisz
  8. To nie jedyny złamas co zajebał foty, no nie
  9. Jesli chcesz juzn uzyc CarPro Essence wrzuc sobie potem na to cos na kwarcu jak np CarPro Cquartz Lite albo Gyeon CanCoat, Moonlight od TacSystem może tez byc CarPro Reload, Essence cos tam wycina, duzo wypelnia i jest starterem dla powłok, zwyłky wosk spynie z tego po kilku myciach, starta czasu i kasy jakdla mnie takie połączenie, jak chcesz wosk to mycie, ocyszczenie lakieru, cleaner, odtłuszczenie i King of Gloss
  10. Napewno bym pomyślał o lusterkach, reflektorach i może to piano w zderzaku, słupki tak naprawdę jak wrzucisz powloke i nikt tego „łapami” nie będzie dotykał to nie będzie źle, a jak starczy kasy to wtedy można pomyśleć o masce i zderzaku przednim.
  11. Jeśli masz kasę to folia, chociaż na newralgiczne elementy , powłokę na folie tez możesz wrzucić już po oklejeniu...
  12. Ładne focisze, tak patrze, wydaje się jakby to prawe koło lekko wyżej było...
  13. Ustal jaka masz ceramikę i podjedz do studia, ręcznie narobisz bałaganu, jest bardzo duże prawdopodobieństwo ze nie usuniesz tej kupy, narobisz rys i jeszcze pozbędziesz się zabezpieczenia tam gdzie będziesz szorował.....
  14. Daj sobie spokój z tym , robiąc to ręcznie jeszcze pastami ściernymi, bo tylko bałaganu narobisz i będzie to wyglądało jeszcze gorzej niż jest teraz. Jeśli masz ceramikę to jest szansa ze uszkodzona jest powłoka a nie lakier, jedz tam gdzie ci nakładali i ogarną maszynowo, jeśli masz powloke to nałożą ci po ogarnięciu powloke która nakładali ..... jeśli zaczniesz jeździć aplikatorem z pasta ścierna punktowo po masce na której jest ceramika to dopiero będzie wyglądało, tym bardziej jak nie masz o tym pojecia.....
  15. Cześć Kwarantanna z powodu korony dopadała również i mnie, więc posiedziałem trochę przy A3 Felxi to dość słaby Top, jeśli chodzi o wytrzymałość, więc zrobiłem „One Stepa” i wrzuciłem 2 x CarPro Cquartz 3.0 UK + Gliss Na szybach Gtechniq G1 z przodu poszedł do kosza, a zamiast niego wleciał Gyeon View No i tyle.... Pozdr!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.