Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FroS-t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FroS-t

  1. Nie no spoko,chodzi mi o to że czasem Jedrek czy tak jak dziś Mateusz piszą czy robimy spot to, ja, Ty, Wiśnia, Bartek czy Jędrek coś piszecie czy pasuje czy nie ale dalej cisza i ludziska nie piszą i nie dają znać wystarczy nawet napisać że nie pasi bo coś tam i już coś wiadomo
  2. To fakt kilka osób tylko pisze kiedy robimy spot, ale nie widzę żeby ktokolwiek coś odpisał czy pasuje czy nie, c**ja pasuje albo bardzo pasuje, także........
  3. Ja też niestety odpadam, ciągle w robocie i muszę załatwić kilka spraw mimo że niedziela
  4. Zapomniałem afroo dodać że jeszcze śni mi się brak dolarów po nocach także kiera poczeka jeszcze, ale nie za długo
  5. Widziałem już te koła na Avancie, będzie dobrze
  6. Zakładaj profil auta jak już je sprawdzisz, daaaaaalej na spoty
  7. Zależy jak i gdzie jeździsz, do 3 miesięcy max poleży
  8. Co tam listwy ale ten sedan co wrzuciłeś jest kosa
  9. Finish Kare 1000P Hi-Temp
  10. Kasy brakowało na wszystkie graty ale dziś odebrałem ostatnią przesyłkę do Wandeja, także w przyszłym tygodniu montuje, bo teraz zapierdol w robocie i nie mam chwili wolnego
  11. Dziękuję , nie mam fotki od spodu niestety, ale to bez jakichkolwiek filozofii, z tłumikarzem ogarnęliśmy w 20min, ja mam obcięte i pospawane
  12. cie Żyją ? Siema
  13. Wszystko gra byłem na diagnostyce, obciera tylko przy komplecie osób i pełnym bagażniku, po prostu chciałby trochę twardziej
  14. to chyba 100 na aucie nie widziałeś jaką kiere planujesz i jaki gwint ? Nie widziałem to fakt, jak zobaczę to pomyśle kiere taką jak Ty masz a gwint do przemyślenia, chciałbym H&R, takie Moje widzimisie ale jak nie starczy kasy to myślę że AP czy Vogtland chyba będzie ok, na pewno chciałbym jakiś twardszy bo na springach przy pełnym załadunku trze mi dość mocno, nad morze jechałem z kompletem osób to było naprawdę nie ciekawie, a przy Quattro i 240 koni na chwile obecna trochę to irytujące lecieć w trasie 100km/h, trochę za miękko jest....
  15. Nie żałuje , na żywo jest naprawdę dobrze Moim zdaniem, jak tylko skończę hamulce odkładam złotówki na gwint i kierownice, gwint to mus a kiera nie daje mi spać po nocach
  16. U mnie słowo droższe od pieniędzy, na wiosnę będzie gwint !!! Dziękuję Wandej już teraz za mega podejście do transakcji , no mam nadzieję że będzie widać ,21 zakładam w końcu graty na auto
  17. Dziękuję, miło Pewnie wlepiaj gdzie chcesz
  18. Załóż Ok A więc tak, ostatnia paczka od Wandeja już do mnie leci, więc montaż spowalniaczy umówiony pod koniec miesiąca bo wcześniej nie dam rady, w między czasie na pokładzie: Nowe końcówki wydechów Ulter NBL1-90RS, żeby auto trzymało dalej pakiet black, wybrałem wersje Blackline która jest malowana w czarny mat Klubowe barwy Tak to teraz wygląda od d*py strony Kwarc CarPro na zaciski Zrobiłem również kilka wspólnych fotek z Piotrkiem [suppapeter] Pozdrawiam FroS-t
  19. Dobra pany fotki gotowe, tutaj mały fragment, reszta oczywiście w Showroomie......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.