Jestem tzw swiezakiem a chcialbym sobie w mojej 2.4 v6 170km cokolwiek poprawic zeby jeszcze lepiej sie jezdzilo ^.- ktos jakies propozycje? Na codzien mieszkam w niemczech ale moze ktos zna jakies firmy tuningowe ze slaska? Okolice zabrza, gliwic najlepiej pozdrawiam forum
Witam wszystkich
Zakupilem sobie do mojej b6 nowe felgi 19' :banan:i szukam jak najnizszych opon, przeszukalem wszystkie strony typu allegro, ebay itd i nie moge dostac nic nizszego niz 235/35/19. Orientuje sie ktos czy sa gdziekolwiek opony o profilu 25 lub nawet 20? Jesli tak to ma ktos moze na sprzedaz? Pozdrawiam
Ja wczoraj zakupilem folie 3m czarny szczotkowany mat, mam w planach oklejenie tego plastiku skrzyni biegow, popielniczki i dekorow. Bede to robil pierwszy raz, zobaczymy co wyjdzie