-
Problem z wyłączeniem systemu Start/Stop w Audi A4 B8
To zmień graniczne napięcie prądu i też będzie ok
-
Jak sie koduje w ODIS tryb skandynawski ?
Funkcje prowadzone masz w diagnozie nie w diagnozie własnej! Po załadowaniu sterowników klikasz dwa razy lub prawym przyciskiem na sterownik w którym chcesz grzebać i tam będą funkcje prowadzonr
-
VAS 5054 - czy warto ?
Vas5054 czyli głowica współpracująca z programami takimi jak VAS PC i ODIS-S oraz ODIS-E a także z kilkoma innymi programami innych marek, osobiście używam tego do Leona z 2014r i jestem zadowolony, moim zdaniem ma trochę więcej możliwości niż VCDS którego również używam. Krótko mówiąc jeden i drugi jest godny polecenia.
-
Problem z wyłączeniem systemu Start/Stop w Audi A4 B8
Witam wszystkich, co prawda jestem swiezakiem na forum ale może komuś się przyda. Poniżej przedstawiam dwie instrukcje jak wyłączyć S/S Pierwsza przedstawia jak oszukać S/S poprzez zmianę temperatury przy której S/S normalnie się włącza (gasi nam auto). 1. Wchodzimy w 19-CAN Gateway 2. Wybieramy Adaptacje-10 3. Z rozwijanej listy CHANELL wybieramy (1)-Start/Stopp Auntemperaturvorgabe-Minimaltemperatur .W polu nowa wartość wpisz 50 (standardowa wartość wynosi -50) .Click Do it! 4. Z rozwijanej listy CHANELL wybieramy[b ](2)-Start/Stopp Auntemperaturvorgabe-Maximaltemperatur .W polu nowa wartość wpisz 50 (standardowa wartość wynosi -50) .Click Do it!. Druga (odwraca działanie przycisku S/S) procedura działa w ten sposób że jeżeli chcemy aby S/S zgasił nam silnik to musimy wcisnąć guzik od S/S Moduł 09 Security access (20113) Adaptacja kanał 34 od danej wartości w kanale 34 odejmujemy lub dodajemy wartości: -4 Wyłączenie S & S +64 Odwrócić działanie przycisku ss Na przykład: jeśli wartość początkowa wynosi 100 i chcemy wyłączyć SS z odwrotnym działaniem przycisku to od wartości oryginalnej: (zakładamy że jest to liczba 100) 100 - 4 = 96 + 64 = 160. Instrukcje były sprawdzane na Audi A4,A5,A6,Q5 z roczników 2011/2015 i działają bez problemu. Osoby które dokonają adaptacji proszę o niezwłoczne dodanie fotorelacji z VCDSa gdyż ja nie posiadam screenów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam szanowne grono
bilvision
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta