Treść opublikowana przez KewsonND
-
Zmiana zestawów zima/lato
dzięki Pozdrawiam
-
opłaca sie kupić używane amortyzatory?
od chu*a kasy ach te samochody
-
Drgania na kierownicy - najbardziej przy 115/130 km
Witam Kupowałem auto rok temu wszystko idealnie pracowało w aucie nie było żadnych drgań, przez rok zmieniłem koła z seryjnych 16 na 17 oraz był wymieniany przedni górny wahacz od kierowcy nie była robiona po tym zbieżność a koła zmieniałem sam nie były wyważane czy to może być przyczyną?
-
Coraz ciężej pracująca kiera
Witam Chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną coraz ciężej pracującego układu? Jak odpalę auto po nocy to elegancko kiera pracuje luźno potem juz jest gorzej - nie ma tragedii/katastrofy pracuje normalnie ale nie tak jak podczas pierwszych 10km -płyn wspomagania do wymiany (nie mam pojęcia kiedy był wymieniany) - czy może pompa?
-
Zmiana zestawów zima/lato
witam może i błahe pytanie ale zadam czy po każdej zmianie zestawu na zimę czy lato powinno się robić wyważanie + zbieżność?
-
AUDI A4 1.8T BY KEWSON
Delikatnie przydymić, nie robić czegoś takiego aby nic nie było widać. Pozdrawiam
-
Nie przyjemny zapach przez chwile?
filtr ma może z 6 miesięcy węglowy boscha zapłaciłem za niego 64zł
-
opłaca sie kupić używane amortyzatory?
to teraz pytanie czy lepiej cały komplet bv + pod to sprzezyny eiback -30mm czy zostawić serie ba i tylko wymienić
-
Ile było rodzajów skrzyni?
dzięki bardzo
-
Lotnisko Kluczewo - zakończenie sezonu 21.09.2016
start 12:00
-
opłaca sie kupić używane amortyzatory?
jak w temacie? dodam że tył mają po 40% a przód po 65% i strasznie d*pa siada jak wejdą 2 osoby
-
Ile było rodzai skrzyni manual?
witam potrzebuje dwu masy sprzęgła itd.. w aucie była przekładka robiona ile było skrzyni w benzynach do 2004r.?? dodam iż skrzynia ma 5 biegów a wsteczny bieg jest na "szóstce" Pozdro
-
Ile było rodzajów skrzyni?
witam potrzebuje dwu masy sprzęgła itd.. w aucie była przekładka robiona ile było skrzyni w benzynach do 2004r.?? dodam iż skrzynia ma 5 biegów a wsteczny bieg jest na "szóstce"
-
Shining Beauty-Pielęgnacja wnętrza, zabezpieczenie lakieru, korekty lakieru - Zachodnio-pomorskie
Witam Polerowanie i zabezpieczanie lakieru, czyszczenie (w tym pranie) i pielęgnacja wnętrz pojazdów, gruntowne mycie i pielęgnacja nadwozia Twojego auta. Mogę polecić, solidna firma, miła atmosfera, mega efekty efekty pracy można zobaczyć m.in https://www.facebook.com/SB.autodetailing/?fref=ts Zapraszam i Pozdrawiam!
-
Lotnisko Kluczewo - zakończenie sezonu 21.09.2016
Zapraszam Osobiście tam będę więc jak ktoś z okolic Szczecina/Zachodnio-pomorskie to wpadać Pozdrawiam
-
Gdzie i czym najlepiej zabezpieczyć na zimę auto
Jak w temacie, i czy sam spód auta czy nadkola i karoserię też?
-
Nie przyjemny zapach przez chwile?
Witam Jaka może być przyczyna gdy włączam nawiew (najbardziej na ciepłym) to jest takie bum smrodu a potem już normalny nawiew? to normalne? czy trzeba czyścić?
-
Instalacja okolice Szczecina?
Poleca ktoś jakiegoś mechaniora w tych okolicach?
-
Wymiana uszczelek przy kolektorze - usunięcie świstu spod maski - ktoś robił?
założyłem temat w dziale 1.8T, dodatkowo opis silnika mam w opisie... ale mniejsza 1.8T 163km BFB 2003r, jeśli chodzi o mój model
-
Wymiana uszczelek przy kolektorze - usunięcie świstu spod maski - ktoś robił?
Witam Czy jest gdzieś poradnik na forum jak wymienić owe uszczelki i co dokładnie potrzeba kupić? Przy odpaleniu na zimnym silniku mam chwilowy świst jak dodaje gazu a jak już zostało na forum wyjaśnione iż jest to nieszczelność przy kolektorze chciałbym wiedzieć jak to zrobić? Pozdrawiam
-
Koło dwumasowe
bede regenerował w nastepnym miesiącu a z tego co widze po cenach to docisk + sprzegło kupie nowe bo nie duza roznica cenowa
-
Koło dwumasowe
Kolego a ty sobie wsadź swój zbędny komentarz w .... buty Problem rozwiązany regeneracja docisku, sprzęgła + dwumasu 250zł + 650zł Pozdrawiam - można zamknąć temat
-
Koło dwumasowe
na allegro do 1.8t widze komplety po mniej wiecej 1200zł? to nie za tanio? mówili mi ze sam dwumas bedzie kosztowac 1800zł? a jak z regeneracją koła zna ktoś koszta? robił ktoś może regeneracje?
-
Koło dwumasowe
Witam Mam pytanie czy oplaca sie kupować uzywane kolo dwu masowe? Czy wymieniać to odrazu ze sprzęgłem??
-
Czy BFB ma dwumase?
Orientujecie się jakie koszta?