Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KewsonND

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KewsonND

  1. od chu*a kasy ach te samochody
  2. Witam Kupowałem auto rok temu wszystko idealnie pracowało w aucie nie było żadnych drgań, przez rok zmieniłem koła z seryjnych 16 na 17 oraz był wymieniany przedni górny wahacz od kierowcy nie była robiona po tym zbieżność a koła zmieniałem sam nie były wyważane czy to może być przyczyną?
  3. Witam Chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną coraz ciężej pracującego układu? Jak odpalę auto po nocy to elegancko kiera pracuje luźno potem juz jest gorzej - nie ma tragedii/katastrofy pracuje normalnie ale nie tak jak podczas pierwszych 10km -płyn wspomagania do wymiany (nie mam pojęcia kiedy był wymieniany) - czy może pompa?
  4. witam może i błahe pytanie ale zadam czy po każdej zmianie zestawu na zimę czy lato powinno się robić wyważanie + zbieżność?
  5. Delikatnie przydymić, nie robić czegoś takiego aby nic nie było widać. Pozdrawiam
  6. filtr ma może z 6 miesięcy węglowy boscha zapłaciłem za niego 64zł
  7. to teraz pytanie czy lepiej cały komplet bv + pod to sprzezyny eiback -30mm czy zostawić serie ba i tylko wymienić
  8. dzięki bardzo
  9. jak w temacie? dodam że tył mają po 40% a przód po 65% i strasznie d*pa siada jak wejdą 2 osoby
  10. witam potrzebuje dwu masy sprzęgła itd.. w aucie była przekładka robiona ile było skrzyni w benzynach do 2004r.?? dodam iż skrzynia ma 5 biegów a wsteczny bieg jest na "szóstce" Pozdro
  11. witam potrzebuje dwu masy sprzęgła itd.. w aucie była przekładka robiona ile było skrzyni w benzynach do 2004r.?? dodam iż skrzynia ma 5 biegów a wsteczny bieg jest na "szóstce"
  12. Witam Polerowanie i zabezpieczanie lakieru, czyszczenie (w tym pranie) i pielęgnacja wnętrz pojazdów, gruntowne mycie i pielęgnacja nadwozia Twojego auta. Mogę polecić, solidna firma, miła atmosfera, mega efekty efekty pracy można zobaczyć m.in https://www.facebook.com/SB.autodetailing/?fref=ts Zapraszam i Pozdrawiam!
  13. Zapraszam Osobiście tam będę więc jak ktoś z okolic Szczecina/Zachodnio-pomorskie to wpadać Pozdrawiam
  14. Jak w temacie, i czy sam spód auta czy nadkola i karoserię też?
  15. Witam Jaka może być przyczyna gdy włączam nawiew (najbardziej na ciepłym) to jest takie bum smrodu a potem już normalny nawiew? to normalne? czy trzeba czyścić?
  16. Poleca ktoś jakiegoś mechaniora w tych okolicach?
  17. założyłem temat w dziale 1.8T, dodatkowo opis silnika mam w opisie... ale mniejsza 1.8T 163km BFB 2003r, jeśli chodzi o mój model
  18. Witam Czy jest gdzieś poradnik na forum jak wymienić owe uszczelki i co dokładnie potrzeba kupić? Przy odpaleniu na zimnym silniku mam chwilowy świst jak dodaje gazu a jak już zostało na forum wyjaśnione iż jest to nieszczelność przy kolektorze chciałbym wiedzieć jak to zrobić? Pozdrawiam
  19. KewsonND odpowiedział(a) na KewsonND temat w 1.8T
    bede regenerował w nastepnym miesiącu a z tego co widze po cenach to docisk + sprzegło kupie nowe bo nie duza roznica cenowa
  20. KewsonND odpowiedział(a) na KewsonND temat w 1.8T
    Kolego a ty sobie wsadź swój zbędny komentarz w .... buty Problem rozwiązany regeneracja docisku, sprzęgła + dwumasu 250zł + 650zł Pozdrawiam - można zamknąć temat
  21. KewsonND odpowiedział(a) na KewsonND temat w 1.8T
    na allegro do 1.8t widze komplety po mniej wiecej 1200zł? to nie za tanio? mówili mi ze sam dwumas bedzie kosztowac 1800zł? a jak z regeneracją koła zna ktoś koszta? robił ktoś może regeneracje?
  22. KewsonND opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Mam pytanie czy oplaca sie kupować uzywane kolo dwu masowe? Czy wymieniać to odrazu ze sprzęgłem??
  23. KewsonND odpowiedział(a) na KewsonND temat w 1.8T
    Orientujecie się jakie koszta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.