Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KewsonND

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KewsonND

  1. KewsonND opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam jestem posiadaczem audi a4 b6 1.8t 163km i od paru miesięcy zaczyna już coraz bardziej szarpać słychać przy ruszaniu takie gruchnięcie, przy agresywnej zmianie biegów, obroty zamiast od razu opadać najpierw podskakują i słychać bardzo nie przyjemny dźwięk jak by coś się przycierało, teraz nie mam pojęcia czy to sprzęgło do wymiany czy jakaś inna część, czy może mam dwumasę i jest ona do wymiany... Pomoże ktoś?
  2. Witam kolegę ze Szczecina, ja z Nowogardu, może kiedyś się miniemy jak będę na zakupach super auto robi robote. Pozdrawiam
  3. Masz dziwny gust do felg, mi dwa komplety nie siadają ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje. Autko ładne powodzenia w modach, pozdrawiam
  4. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemka może ktoś z was miał taki problem, napisze tutaj bo w dziale gdzie jest temat nikt nie odpowiedział i sprawa ucichła jaka może być przyczyna przy zmianie biegu na wyższy auto zaczyna lekko szarpać najbardziej na zimnym silniku Sprawa druga jak wciskam sprzęgło to obroty od razu nie spadają tylko najpierw szybko podskoczą i dopiero opadają tak jak bym za szybko wciskał sprzęgło a za wolno puszczał gaz a wcale tak nie robię? Co to może być? może być coś ze sprzęgłem?
  5. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam kolegów na pewno wiele osób korzystało z transmitera, czy jest możliwość poprawy dźwięku, używam na fali 107,3 i jest taki nieprzyjemny szum, charczenie, szumienie. Da radę jakoś poprawić jakość dźwięku?
  6. Witam Na pewno wiele osób korzystało z transmitera, czy jest możliwość poprawy dźwięku, używam na fali 107,3 i jest taki nieprzyjemny szum, charczenie, szumienie. Da radę jakoś poprawić jakość dźwięku?
  7. Widzę kolega ze Szczecina Nowogard się kłania :hi:Super furmanka, masz może fotele na sprzedanie, te co miałeś założone przed tymi s-line co teraz?
  8. Generalnie latam już na tych lampach sporo czasu ostatnio całą trasę ze Szczecina do Karpacza leciałem na tych lampach i dodatkowo bez jednego xenona bo przetwornica padła w trasie miałem jedną kontrolę i nic... Myślę iż to kwestia podejścia policjanta jeśli bd chciał się przyczepić to to zrobi jeśli jest w porządku to będzie git. Dzięki za opinię Pozdrawiam
  9. Czy ktoś w zachodnio-pomorskim robi taką robotę? chętnie skorzystam!
  10. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie bo w temacie nikt nie odpisuje to może ktoś tutaj miał taki przypadek bądź będzie wiedział o co chodzi.... otóż Jaka może być przyczyna przy zmianie biegu na wyższy bądź redukuje auto zaczyna lekko szarpać najbardziej na zimnym silniku Sprawa druga jak wciskam sprzęgło to obroty od razu nie spadają tylko najpierw szybko podskoczą i dopiero opadają tak jak bym za szybko wciskał sprzęgło a za wolno puszczał gaz a wcale tak nie robię? Co to może być?
  11. ciemną czy jasną ? jak widać ciemną folią która można w każdej chwili w ciągu minuty odkleić Dziś dzwoniłem do Aso w sprawie akcji na wymianę cewek, okazało się iż poprzedni właściciel w Dojczach zrobił to 25 Maja 2012 roku A przed wyjazdem na wakacje wymieniłem parę zabawek eksploatacyjnych przy przebiegu 169 tys. Okazało się że zamówiłem nie ten rozrząd i musiałem wymieniać ale koniec końców zrobione *Kompletny rozrząd *Napinacz, rolki klimy i alternatora z paskami *Żarniki xenonów wymienione na nowe oraz przetwornica która padła po wymianię w lampie od str kierowcy *Płyn od klimatyzacji *Na trzepakach okazało się iż do wymiany Przedni górny wahacz, wymieniłem firmy TRW *Ogólny przegląd auta oraz diagnostyka komputerowa pokazała iż wszystko jest okej Więc teraz trzeba zabrać się za S-line A tu pamiętne foto od znajomego ze snapchata Dla odświeżenia tematu zrobiłem kilka fotek tak się teraz prezentuje
  12. Witam Jaka może być przyczyna przy zmianie biegu na wyższy auto zaczyna lekko szarpać najbardziej na zimnym silniku Sprawa druga jak wciskam sprzęgło to obroty od razu nie spadają tylko najpierw szybko podskoczą i dopiero opadają tak jak bym za szybko wciskał sprzęgło a za wolno puszczał gaz a wcale tak nie robię? Co to może być? nikt nie potrafi pomóc?
  13. Autoryzowany serwis Audi » Grupa Krotoski Cichy - 91 431 34 16 // google
  14. Potwierdzam info! Akcja trwa Szczecin ASO, moja niunia Silnik BFB 2003r co się okazało miała przeprowadzoną akcję w 2012r u pierwszego właściciela w Niemczech Pozdro
  15. witam gdyby komuś się udało rozwiązać problem to dajcie znać w temacie bo mam ten sam problem
  16. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie powiedzta mi czy jak bym chciał zmienić heble na 312mm to oprócz tarcz co potrzebuje do tego zestawu co sprzedaje nasz forumowicz? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/365912-zaciski-jarzma-oslony-312mm/ bo dziwna sprawa chyba że jest dosyć długo w sprzedaży a nikt tego nie łyka mimo że już cena o 60 pln niższa no i najważniejsze czy wejdą mi do mnie A4 B6 2003r 1.8T ?
  17. Autko ładne ale kuje mnie w oczy niezgrywanie się maski z błotnikami, coś źle spasowane poprawiaj to Pozderki
  18. Siemanko wszystkim mam na imie Kewin (sam na forum), jestem już od dłuższego czasu na forum ale jakoś dopiero temat przywitania wpadł mi pod oczy Jestem szczęśliwym posiadaczem tej że oto besti a4 b6 1.8T ale żeby sie zbytnio tu nie rozpisywać to zapraszam do tematu mile widziane propozycje, podpowiedzi i oceny Pozdrawiam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/356840-audi-a4-18t-by-kewson/
  19. Mistrzu lakiernik mi go robił 4 razy i dopiero za 4-tym odcień mnie usatysfakcjonował niestety przy tym kolorze żeby się nie gryzło to trzeba cieniować pobliskie elementy tak wiem... ale ja nie chcę kombinować przy lakierze bo wiadomo jak potem Janusze przy sprzedaży mówią, że malowane to odrazu bite, tym bardziej że mam całą furmankę w ori lakierze oprócz przedniego prawego błotnika Pozdrawiam
  20. Czemu ten tylni zderzak tak się odznacza przy srebrnym u mnie to samo
  21. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki kolego za odpowiedz Z tego co widzę na allegro przetwornica 200+ pln i dużo tego nie wiadomo czy bd pasowac ciekawe czy da rade jakąś uzywana gdzies wyrwac taniej
  22. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W tę lampe ktora nie dziala wkladalem nowy zarnik i tez nie działa wiec po co mam wkladac w drugą lampe? A jest moze ktos na forum co ma auta na czesci i mialby odsprzedać przetwornice
  23. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomoze ktos obeznany w lapmach? Wymieniałem przed wczoraj zarniki xenona stare były ori frimy osram d1s wymienilem na zamienniki ktore kosztowały mnie 260 pln 5500k wszytsko było ok świeciły elegancko przejechalem nad morze wczoraj wieczorem po 60 km padla lampa od kierowcy byłem dzisiaj myslalem ze to zarnik pojechalem do sklepu znajomy dal nowy zarnik rozkrecilem lampe wymieniłem ale nowy tez nie swieci ;( sprawdzilem bezpieczniki tez sa cale czyli przetwornica?? Panowie pomoze ktos obeznany w lapmach? Wymieniałem przed wczoraj zarniki xenona stare były ori frimy osram d1s wymienilem na zamienniki ktore kosztowały mnie 260 pln 5500k wszytsko było ok świeciły elegancko przejechalem nad morze wczoraj wieczorem po 60 km padla lampa od kierowcy byłem dzisiaj myslalem ze to zarnik pojechalem do sklepu znajomy dal nowy zarnik rozkrecilem lampe wymieniłem ale nowy tez nie swieci ;( sprawdzilem bezpieczniki tez sa cale czyli przetwornica??
  24. gdyż, iż, ponieważ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.