Treść opublikowana przez KewsonND
-
[B6 BEX] Smerfetka S-LINE Plus 1.8T
jak byś chciał ew. sprzedać fotele to daj znać
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
a z jakich względów zdecydowałeś się na wydech 2,5tdi
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Powiedz mi kolego co masz za postojówki? że tak ładnie na niebiesko świecą? ja kupiłem ledy za 15zł sztuka co oszukują komputer aby błąd nie wyskakiwał i świecą bardziej na biało niż niebiesko? Gdzie można dostać takie jak masz ty?
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Wszystko rozumiem przeczytałem wszystko nie chcę zadawać głupich zbędnych pytań ale.... Czy ktoś się orientuje czy w Szczecinie bądź w pobliżu znajduje się ASO audi?
-
B6 DIVISION
majsterki mam pytanie.. opłaca się kupić tę dokładkę? http://allegro.pl/dokladka-zderzaka-ms-design-audi-a4-b6-s-line-i6030565687.html ona podejdzie pod ori zderzak jeśli bym ją pomalował w kolor? rozumiem ze kratki od starej dokładki również by nie pasowały?
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
Niestety tak. odrazu widać x) no Panowie skontaktowałem się w związku z tymi felgami, i nie zgadzał się opis i poprosiłem żeby zostało to poprawione ponieważ jest to wprowadzanie klienta w błąd... felgi były malowane przed sprzedażą odświeżam... czy ktoś ma na sprzedaż bądź wie o owej aukcji?
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
Bardzo ładne dzięki wielkie
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
okej dzięki wielkie czekam na następne propozycje
-
B6 DIVISION
mechanikiem nie jestem, komputera nie mam wiec bd musiał jechać gdzieś do jakiego majstra(ew. znacie kogoś dobrego w okolicach Szczecina) z tego co czytałem to nastawy się robi na włączonym silniku i klima na auto tak? a jeśli chodzi o temp. to nie nie jest tak że na światłach rośnie raz się zacina i jest na 0 np jak zahamuje czy coś albo ostrzej wejdę w zakręt a raz się odetnie i na 90 z powrotem
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
to nie są chińczyki?
-
B6 DIVISION
a silniczki klimy droga rzecz?
-
B6 DIVISION
Koledzy mam 2 problemy i 1 pytanie mam silnik 1.8T 163km a4 b6 1. Mam problem ze wskaźnikiem temp. w środku ja latam po mieście to raz skacze na 90 raz do 0 i tak w kółko natomiast jak wskaźnik spadnie do 0 to ogrzewanie działa elegancko wiec chyba nie termostat co myślicie? 2. Jak mam włączony nawiew to w środku(w kokpicie) na środku tak jak by ciągle coś tam się przestawiało co chwile jest dźwięk jak by się otwierała i zamykała jakaś komora i przy tym słychać ze nawiew wieje raz z większą mocą raz z mniejszą 3. Ktoś ma na sprzedaż felgi od s line mogą być 17" lub 18" dodaje foto http://www.directupload.net/file/d/4248/ecrl3mar_jpg.htm
-
Poszukuje Felgi od B6 S line
Witam Poszukuje Do mojej A4 B6 felgi z wersji S Line takich jak na zdjęciu w 17 calach ewentualnie mogą być 18". Czy ktoś wie lub ma na sprzedaż? http://www.directupload.net/file/d/4248/ecrl3mar_jpg.htm Pozdrawiam
-
Moje Audi Prosze o porady
Dzięki za radę na pewno to sprawdzę, a co do skrzyni to orientujesz się może lub ktoś inny niech się wypowie? dużo osób mi mówi że być może poduszka?? co sądzicie
-
Moje Audi Prosze o porady
Siemka Wszystkim(od razu sorki jeśli zły dział) Kupiłem we wrześniu Audi A4 1.8T 163km autko z 2003 roku, srebrna, w sedanie. Autko bardzo zadbane bo po dziadku, podstawowe wyposażenie bez skór bez grzanych d*p typowa seria na ori felgach 16 cali, xenon, nic nie powycierane w stanie idealnym po prostu 1 mankament tylko tylnego zderzaka dziadek mimo ze sa czujniki dziabnął w płot i jest ryska na 5 cm . Auto ma książkę serwisową od początku do Lipca 2015 roku zostały wymienione tarcze z klockami na nowe w serwisie oraz olej i filtry i zgadzało się jak ocliłem i robiłem pierwszy przegląd w kraju to na stacji powiedzieli ze świeże tarcze i klocki i wszystko założone na cacy, amorki git, zawieszenie jak to mówią igła nic tylko śmigać. Jedyną rzeczą jaką zrobiłem po kupnie to siadła pompa wody i auto się gotowało ale została wymieniona na nową i przez 5 miesięcy latam i nic się złego nie dzieje. I tu proszę was o pomoc. Idzie wiosna chciałbym wymienić: - wszystkie filtry z olejem żeby być pewnym ze robiłem to ja i na 100% jest wymienione - potem rozrząd a słyszałem że te modele mają i pasek i łańcuch czy to prawda? - Zawieszenie jest ok nic nie stuka nic nie puka wiec myślę ze nic robić nie trzeba ew. co radzicie co najczęściej się wymienia - jest 1 problem że jak jadę to klima i nawiew działają super nie śmierdzi ale na postoju delikatnie zalatuje jakby benzyną zmieszaną z olejem - problem drugi zrobiłem przez te 5 mies. 5 tys. kilometrów(jeżdżę tylko po mieście praktycznie raz w miesiącu może jakaś trasa) i czasami jej "daje" do odcinki wiadomo trzeba przepalić i dolałem 1 l oleju bo zaświeciła się kontrolka czy coś jest nie tak ? - jak czasami przyspieszam to lekko szarpie, i jak trzymam gałkę od biegów i dodaje lekko gaz a potem puszczam gaz to czuć lekkie drgania na gałce jak by minimalnie ruszała się do przodu i tyłu i jak auto nie nagrzane to ciężko wchodzi 1 i 2 bieg czy to poduszka? - co ogólnie polecacie wymienić z eksploatacji paski alternatora czy coś? bo za bardzo się nie znam czytam po forum że jedni głowice itd.. robią a ja myślę ze trafiłem na zadbany egzemplarz bo tak wygląda i jestem mega zadowolony a jedyne problemy to jak pisałem u góry Potem jak wrócę z pracy to dodam jakieś fotki z góry dzięki za pomoc czekam na info