Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KewsonND

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KewsonND

  1. Tak lampy są oklejone folią
  2. Mam pytanie, ogólnie auto bez zastrzeżeń, był sprawdzany rozrząd ostatnio wymienione wszystkie filtry i olej dosyć ładnie się zbiera dłuższe trasy bez problemu nic niepokojącego nie słychać ale dla pewności co najważniejsze do sprawdzenia w tym silniku? Oprócz turbo, i jeśli chodzi o wymianę wszytskich rolek i pasków to ile tego mniej więcej jest i jakie koszta od rozrządu klimy alternatora? Długo była cisza ale w końcu mam urlop i jakieś zmiany czas zacząć Na początek tak jak było pisane auto zostało spolerowane i lakier został zabezpieczony naturalną powłoką na 12 miesięcy Z nudów zabrałem się w niedzielne popołudnie za komorę silnika i o dziwo zaraziłem tym swoją narzeczoną bo bardzo chętnie mi pomagała Przed: i Po Więc jeśli chodzi o czystość mojego auta to chyba pod każdym względem jest już idealnie Następnym modem było przyciemnienie lamp, miałem je rozbierać i malować od środka ale przeraził mnie ogrom pracy ile trzeba w to włożyć więc postanowiłem zrobić to folią. Co prawda nie było łatwo, mega trudna robota z pęcherzykami poza tym robiłem to pierwszy raz po 5 godzinach pracy udało się! nie jest idealnie z bliska w nie których miejscach widać małe nierówności ale osobiście jestem mega zadowolony z uzyskanego efektu Lampy przed pracą: No i efekt końcowy (sorki za niespodziankę na masce ale jutro będę myć auto ) - Następny mod jaki planuje to wymiana zwykłej dokładki na s-line, dużo cięcia i kombinacji z tego co widziałem ale spróbuję , zastanawiam się tylko skąd wziąć kratki do owej dokładki i czy oryginalne będą pasować pod taką kombinację ktoś może wie? - No i malowanie zacisków i mam dylemat czy na czerwono - choć każdy tak maluje i mówią że wiocha chodzi mi po głowie złoty kolor chociaż jeszcze mam pomysł na srebrne z czarnym napisem audi na zacisku A jak na razie to na tyle w sobotę auto leci na wymianę wahaczy bo odezwały sie jak większe kółko wpadło oraz wymianę rozrządu oraz wszystkich pasków alternatora/klimy oraz nabicie i odgrzybienie klimy Pozdrawiam i Miłego
  3. skąd wziąłeś kratki do dolnej dokładki? kupiłeś ori dokładkę czy zamiennik?
  4. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a wiecie jak zrobić taką dokładkę jak ma kolega pod 2 rury ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/194469-b6-alt-s-p-r-z-e-d-a-m-czarnuch-by-d4nte-sedan-w-pakiecie-s4-gwint-18-85j-bixy/
  5. siemka gdzie kupiłeś dokładkę od leona?? od jakiego modelu to jest i jak to zamontowałeś aa i jeszcze jedno pytanie dałbyś radę wysłać ładniejsze zdjęcia jak wygląda auto z tą dokładką bo przy powiększeniu te zdjęcia są nie wyraźne bo jest ciemno pozdro
  6. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemanko Pany powiedzcie mi o co chodzi z tą dokładką od leona pod przednią dokładkę kolega tu w temacie ma ----> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324817-20-alt-granatowy-sedan/ od jakiego leona to jest i jak to się montuje? na klej na wkręty czy o co kaman?
  7. KewsonND opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Jaka może być przyczyna, jak auto szarpie delikatnie po dodaniu gazu na 1 i 2 biegu w szczególności czuć? 1.8t 2003r, 163KM
  8. Witam Potrzebuje pomocy jak określić który wahacz jest do wymiany przy skrętach lewo/prawo jak podjeżdżam na np. krawężnik słychać stuki. Stało się to jak na lato założyłem koła z 16" na 17" Jak określić który należało by wymienić aby w aucie nastała znów cisza I jakiej firmy najlepiej i czy to duże koszta? Pozdrawiam
  9. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale chodzi mi o tylny zderzak z dokladką na 2 rury pod 1.8 t Tez nie bedzie pasowac?
  10. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam pytanie, orientuje się ktoś czy będzie problem jak kupie zderzak od a4 b6 cabrio do swojej normalniej a4 b6 sedan 1.8t ?? będzie pasować?
  11. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema mam pytanie czy ktoś z was bd się orientował czy siądzie mi niżej audi a4 b6 1.8t sedan, mam ją na amory - seria i sprężyny - seria, jeśli zmienię na s-line z tej aukcji? http://olx.pl/oferta/sprezyny-audi-a4-b6-s-line-CID5-IDfQIAD.html#a4ca7f72cf
  12. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam problem z przednią lampą od str. kierowcy, padła regulacja lampy i jak xenon przy odpaleniu sie reguluje to jak by jakiś zaczep puścił i soczewka obciera w środku o klosz i jest jakby trochę przekrzywiona jak jadę na trasie to zamiast świecić na wprost to zalatuje trochę na pobocze.. po rozebraniu lampy da sie to uratować jak myślicie? nie chciał bym zmieniać lampy bo autko całe w ori jest nie malowane nie bite i chciałby aby tak zostało
  13. WITAM CHCIAŁBYM PRZEDSTAWIĆ MOJE AUTKO KTÓRE ZAKUPIŁEM W SIERPNIU 2015r 1.8T / 163KM / 120KW SILNIK BFB HMM... CO BY TU POWIEDZIEĆ SKUSIŁEM SIĘ NA AUDI PONIEWAŻ TRAFIŁ SIĘ DOBRY EGZEMPLARZ JEŚLI CHODZI O STAN TECHNICZNY JAK I WIZUALNY AUTKO SPROWADZONE Z NIEMIEC JESTEM 2 WŁAŚCICIELEM(PIERWSZYM W POLSCE) KUPIONE Z PRZEBIEGIEM 158000 AKTUALNIE 168000 TYS. PRZEBIEGU O DZIWKO WSZYSTKO POTWIERDZONE KSIĄŻKĄ ORAZ W SERWISIE Z MIEJSCOWOŚCI GDZIE AUTO ZOSTAŁO KUPIONE WYPOSAŻENIE CO PRAWDA UBOGIE ALE ZADBANE I PACHNĄCE JAK ŚWIEŻE Z SERWISU - XENON SAMOPOZIOMUJĄCY SIĘ + SPRYSKIWACZE - NAGŁOŚNIENIE AUDI CONCERN - ZWYKŁE FOTELE - ORI FELGI (BIEDRONA) 16" - ZIMA - KLIMA 2 STREFOWA - PARKTRONIC TYŁ - PODŚWIETLANY PODŁOKIETNIK PLANY - OBNIŻENIE - SPRĘŻYNY EIBACH - PRZYCIEMNIENIE SZYB - PRZYCIEMNIENIE LAMP - ZROBIONE - POMALOWANIE ZACISKÓW - KOŁA 17" LUB 18" - ZROBIONE - DYSTANE NA PRZÓD/TYŁ - ZROBIONE - KOREKTA LAKIERU + ZABEZPIECZENIE WOSKIEM HYBRYDOWYM - ZROBIONE - KOŃCÓWKI WYDECHU 90MM - ZMIANA SOFTU - ZEWNETRZNE OŚWIETLENIE LED - ZROBIONE - WYMIANA ŻARNIKÓW XENONA - ZROBIONE ŻARNIKI 5500K - OKLEJENIE DREWNA W SZCZOTKOWANE ALUMINIUM - GAŁKA S-LINE MYŚLĘ JAK NA POCZĄTEK WYSTARCZY CZEKAM NA WASZE OPINIE I PODPOWIEDZI CO DO MODÓW WSZYSTKO MILE WIDZIANE KILKA FOTO PO ZAKUPIE NO I KILKA MIESIĘCY PÓŹNIEJ
  14. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany byłby ktoś chętny na opony Firmy: Haida, Rok produkcji 2014, 225/45/r17 mam na zbyciu - bieżnik 7/8mm 120zł za sztukę bym sobie życzył hmm? <jak coś priv>
  15. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie mam na sprzedaż oryginalny termostat do B6 1.8T, wariował mi wskaźnik temp. wymieniłem czujniki termostat a okazało się że problem tkwił w przerwanym kablem od licznika z ceną się dogadamy jeśli będzie ktoś chętny (autko 2003r 120kw 163 PS)
  16. Sprawa rozwiązana - problem ujawnił się po wyciągnięciu licznika był przerwany kabelek który raz się stykał i działał a raz się odłączał dodatkowo musiał wgrywać jakiś tam nowy schemat przez kompa ale autko już śmiga elegancko wszystko pracuje . A więc 200zł zbędnie wydane na termostat 50zł na czujnik i 200zł łącznie za robociznę no ale nie da się od razu wszystkiego namierzyć. Może uda się odsprzedać oryginalny termostat który jest sprawny. Wielkie dzięki za pomoc temat można zostawić może kiedyś i komuś będzie pomocny i zacznie najpierw od tych mniej kosztownych rzeczy Pozdrawiam a no i dajcie znak jak ktoś bd potrzebował termostat!
  17. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Okej dzięki i jednocześnie sorry
  18. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czujnik g62 jest podobno na termostacie a ternostat wymieniłem na nowy
  19. Dobra mój mechanik powiedział tak: Co do czujnika G62 to mówi że ten Czujnik jest na termostacie który został wymieniony więc nie ma opcji żeby nie działał a temperaturę na komputerze pokazuje że jest okej Co do tego modułu komfortu to mówi że faktycznie może to być przyczyną bo odpowiada on za centralny zamek Liczniki el. Szyby itp... Co wy na to?
  20. Co to za moduł komfortu? Pierwsze słyszę
  21. dokładnie chwile było dobrze i nagle znów falowanie a z termostatem za późno już kasa poszła w błoto i wymieniony ;/
  22. Wiesz ja nic nie patrzyłem bo się nie znam aż tak bardzo... wymieniał 2 razy czujnik temp. na początku a jaki to był to nie wiem, po wymianie niby sprawdzał że jest okej na komputerze ze temperaturami no ale jak widać nie jest.. wnioski takie że wybecalowałem hajs na części które były sprawne a usterka dalej jest ... Będzie Pan zadowolony czujnik g62 powiadasz.. koszta jakieś duże? i mam pytanie to ile ta wersja posiada czujników skoro termostat który posiada czujnik (całość wymieniona) on wcześniej wymieniał "czujnik temperatury" a usterka dalej jest ? jest ich więcej? i nie za bardzo rozumiem ten link co wysłałeś co tam trzeba wpisać?
  23. KewsonND odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomóż ktoś już nie mam sił i pomysłów skąd ten problem TEMAT ----> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354474-problem-ze-wskaznikiem-temperatury-filmik/
  24. Witam Mam problem ze wskaźnikiem tak jak w temacie, nie ma na niego rady raz działa raz nie! raz pokazuje równo 90 stopni, raz zjeżdża na 50 tak jak na wyłączonym silniku, auto zakupiłem pół roku temu i po rejestracji okazało się że była zepsuta pompa wody - wymieniłem. Wszystko elegancko śmigało do teraz jakoś 3 tyg. temu zaczął wariować wskaźnik( na mieście 50 stopni a tylko gdy wyjechałem na trasę równo 90 stopni) podjechałem do kolegi mechanika - komputer pokazał błąd czujnika - powiedział że typowa usterka - wymiana czujnika(zamiennik) z robotą 50zł . Wyjeżdżam na trasę z nowym czujnikiem i lipa w ogóle nie pokazuje temp. stoi przy 50. Jadę z powrotem do znajomego wymiana czujnika na oryginał ze znaczkiem - wymienił za czteropak piwa. Wyjeżdżam na trasę, trochę po mieście - raz pokazuje raz nie z przeważaniem na nie Wracam do niego i mówi ze niestety ale termostat gdzieś musi się przycinać - myślę ok jak trzeba to trzeba kupiłem termostat (jest to taki duży plastik z czujnikiem koszt 190zł ) taki jak montują w fabryce (bez znaczka - firmy BEHR made in Dżermany ) Wymienił i oto filmik jak było chwile na trasie dalej wariuje już nie wiem kur*a co to może być Ma ktoś jakiś pomysł? Miał ktoś podobny Problem? AUDI A4 B6 1.8T 120KW 1781cM3 ZNOWU SPADŁO Do 0 (Czyli na 50) ehh....... https://www.youtube.com/watch?v=Ddwv7U7IsA0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.