Treść opublikowana przez KewsonND
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
A wystarczy dobrze poszukać http://allegro.pl/zarowka-h11-55w-plasma-8500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6159222732.html http://allegro.pl/zarowka-h11-55w-12v-hod-4200k-ksenon-hid-audi-bmw-i6143421296.html Rudy ma pierwsze? U mnie drugie 8500k mam w h7 Jak to zamontować skoro u siebie postojówki mam na taką okrągłą końcówkę którą się przekręca i wtedy siedzi na miejscu? sorry pewnie banalne pytanie ale w ogóle sie nie znam na elektryce hmm?
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Czy mi się wydaje czy czarna nie ma zderzaka s line tylko normalny i do tego dokładka od cupry?
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
mam pytanie czy listwy pod drzwiami masz ori?
-
B6 DIVISION
Ok dzięki za info niestety znalazłem felgi ktore mega mi sie podobaja i nie moge znalez z inna szerokością
-
B6 DIVISION
siemka mam pytanie czy ktoś mi powie jak będzie wyglądać u nas (w b6) felga 18'' 9,5J ET35 5x112 czy nie bezie za szeroka?
-
B6 DIVISION
siema kojarzy ktoś z was kto ma b6 na felgach od rs6 tzw. "łopaty" mam okazje kupić i nie potrafie wyobrazić sobie jak to wygląda na aucie ?
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
mój błąd wpisywałem "dokładka" a nie "spojler" dzięki
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
odświeżę temat czy ktoś ma link gdzie można zakupić zamiennik dokładki? na allegro nic nie widzę a były kiedyś zamienniki
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
bo nie wiem czy różnica między zwykłym a eS jest tylko że on w "środku" jest ala koloru metalicznego czy różni się wzorem kratki hmm?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
powiedzcie mi czy można samemu pomalować grill na taki kolor jak ty masz? ala stalowy? grafitowy?
-
drgania auta
Poduszki silnika do wymiany - moim zdaniem
-
Zmiana wnętrza na LED - dlaczego powodują spięcie?
Witam Mam 2 problemy.. a więc: 1. Dlaczego po wymianie oświetlenia ze zwykłego które jak wiadomo gdy otwieramy drzwi zaczyna się coraz mocniej rozjaśniać (płynnie) na LED jest nagle takie błyśnięcie i zapalają się normalnie bez tej "płynności"? może mam jakieś złe ledy czy co może być powodem? 2. Zmieniłem z powrotem oświetlenie wnętrza na normalne, płynność wróciła ale został problem z podświetleniem tablicy po przekręceniu stacyjki na elektrykę migają a gdy odpalę auto wyskakuje błąd żarówki który po tzw "piknięciu błędu" od razu znika i jest wporzo.... Co jest nie tak? Miał ktoś może podobny problem?
-
B6 DIVISION
nie płacz wystaw gdzie indziej tez nie tylko forum absolutnie nie płacze wystawione na olx
-
[B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO
haha #true ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, przypuszczam iż jeśli ty kupiłeś zderzak s4 to za dużo jeba*ia jest z docinaniem .. pisałeś coś o końcówkach ze masz 90-ątki ja też chcę po tym modzie założyć 90-ątki wiec nie wiem jak to wyjdzie
-
B6 DIVISION
Panowie mam pytanie odnośnie swoich felg ponieważ nie rozumiem albo nie widzę problemu może któryś z was będzie potrafił określić szczerze sprawę Mam na sprzedaż ori felgi 17 cali lub chcę je zamienić (http://a4-klub.pl/index.php?/topic/372042-sprzedam-ori-felgi-audi-opony/) i teraz pytanie bo nie mogę ich za *uja sprzedać i nie wiem dlaczego gdy obok mnie sprzedają się inne koła jakiś nie znanych firm w podobnych cenach lub porysowane do odświeżania. Piszę szczerze dałem za same felgi 950 zł a chcę sprzedać/zamienić z oponami już za te 900 co jest nie tak? te felgi to jakieś gówno? a może nie warte ceny czy o co chodzi? powiedzta pany szczerze abym wiedział na czym stoje
-
Wymiana uszczelek przy kolektorze - usunięcie świstu spod maski - ktoś robił?
wydechowym
-
Wymiana uszczelek przy kolektorze - usunięcie świstu spod maski - ktoś robił?
na ssacym czy wydechowym? a dokładniej o co chodzi?
-
[B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO
Super fura, mam do ciebie prośbę jeśli będziesz rezał dokładkę od b7 do swojej daj znać jak to robić, mega fajnie by było jak byś porobił fotki i dał znać jakich środków używałeś do montażu a przedewszytskim jak to zamontowałeś bo mam w planie też zrobienie tego tylko czekam aż część dojdzie Pozdrawiam
-
Nie przyjemny zapach przez chwile?
170zł kompletne czyszczenie klimatyzacji, ozonowanie + filtry + nabicie klimy - 30 km od domu znalazłem firmę która się tym zajmuje wiec problem rozwiązany! Polecam
-
Błękitny Władca Pierścieni staje do prezentacji:-)
ciężko okleić jest dekory? ile mniej wiecej materiału trzeba zamówić?? jaki koszt
-
Lotnisko Kluczewo - zakończenie sezonu 21.09.2016
zgadza się
-
Czyszczenie i Pranie wnętrza
Generalnie powiem ci tak, pracuje w firmie dorywczo która zajmuje się detailingiem i jak byś chciał kupić środki naprawdę dobrej jakości to przeliczając to na usługi które mógł byś wykupić w profesjonalnym miejscu starczyło by ci na 2-3 razy. Może krócej koszt dobrej kosmetyki to wartość 2-3 pakietów wnętrza w firmie która się tym zajmuje. Też kiedyś myślałem a po chu* wydawać tyle kasy jak można samemu zrobić to czy tamto w niedzielne popołudnie przy piwku, ale gdy zacząłem prace w owej firmie to dopiero widzę ile wkłada się pracy w drobne szczegóły na które zwykły właściciel nie zwraca uwagi a średnio samo wnętrze auta jeśli jest materiał z plastikami i podsufitką zajmuje nam 2-3 dni a jeśli skóra + impregnacja do max 4 Wybór należy do ciebie. pozdro
-
Audi a4b6 1.8T Quattro BFB
Kaplica z tymi końcówkami mega mi się nie podoba.... albo są zbyt duże albo za mocno wystają - dla mnie Janusz tuningu ale to tobie ma się podobać Pozdro
-
Lotnisko Kluczewo - zakończenie sezonu 21.09.2016
haha co ja dałem clock 2 październik w godzinach 12:00 - 21:00 W przyszłym tygodniu
-
Lotnisko Kluczewo - zakończenie sezonu 21.09.2016
Dzień - koniec niby o 21:00