Treść opublikowana przez Kozi093
-
Czy jest ktoś z Giżycka
O widzisz mogłem zapytać przed imprezą. Było sporo ciekawych projektów. Wystawiałeś się ze swoim autkiem czy tylko zwiedzałeś?
-
Czy jest ktoś z Giżycka
Był ktoś z klubu na otwarciu sezonu w Giżycku w minioną niedzielę?
-
"fake" Zaślepki na spryski
Ostatnio na parkingu koło mnie pojawiła się A4-ka z lampami i zderzakiem po lifcie a nie ma w nim spryskiwaczy lamp. Przy okazji dążenia tematu natrafiłem na informację jakoby spryskiwacze były wymagane przy lampach emitujacych światło 2000 lm. Czy jeśli wsadzilbym w lampy poliftowe żarówki H7 OSRAM Night Breaker (1550 lm) mógłbym mieć takie lampy bez spryskiwaczy?
-
IMMO VAG EŁK
Muszę tylko zaprogramować pozostałe kluczyki a nie bardzo chcę jechać z tym do "specjalisty". Wolę dać na piwo komuś z forum
-
IMMO VAG EŁK
Tak jak pisałem wcześniej to był przejściowy foch. Po paru godzinach postoju niunia ochłonęła i przestała być taka kapryśna
-
Kierunkowskazy audi as
Wirmtam mam nastepujacy problem z kierunkowskazami w mojej oooo. Podczas jazdy nie działają kierunkwskazy, światła awaryjne i przy otwieraniu/zamykaniu auta rowniez migacze działają jak należy jednak po wyjęciu kluczyka w momencie włączenie kierunku np prawego kończy się zapaleniem się swiatel pozycyjnych. Jakieś pomysły jak to naprawic?
-
Kierunkowskazy audi as
Wirmtam mam nastepujacy problem z kierunkowskazami w mojej oooo. Podczas jazdy nie działają kierunkwskazy, światła awaryjne i przy otwieraniu/zamykaniu auta rowniez migacze działają jak należy jednak po wyjęciu kluczyka w momencie włączenie kierunku np prawego kończy się zapaleniem się swiatel pozycyjnych. Jakieś pomysły jak to naprawic?
-
IMMO VAG EŁK
Witam, mam problem ze swoją A4-ką. Nie mogę uruchomić silnika żadnym kluczykiem. Auto kupiłem kilka tygodni temu i jeden kluczyk używany na co dzień działał bez zarzutu do dziś. Teraz gdy przekręcam kluczyk w stacyjce mruga ikona IMMO i silnik po uruchomieniu po nie całej sekundzie gaśnie. Sytuacja nie ulega zmianie przy pozostałych kluczykach. Podejrzewam że trzeba na nowo zakodowac kluczyki. Jest w Ełku ktoś z VAGiem kto mógłby mi pomóc? Samochód postał cały dzień i wieczorem odpalił z kluczyka uzywanego na co dzień kilka razy pod rząd bez problemu co nie zmienia faktu że pozostałe kluczyki nie działają jak powinny. Jest sposób żeby je zaprogramować bez VAGa?
-
[ B5 ALL] Wymiana czujnika świateł wstecznych
Witam. Również miałem problem z brakiem świateł cofania. Żarówki są ok, bezpiecznik też (ten sam odpowiada za sterowanie lusterkami), więc padło na czujnik przy skrzyni. Wielkie dzięki dla forumowiczów za wskazanie jego lokalizacji. Dziś na złomowisku znalazłem a4 z rozebranym w połowie silnikiem (przykry widok) i został on dawcą czujnika dla mojej oooo. Po podpięciu pod kostkę czujnika z odzysku ucieszył mnie widok działających świateł cofania. jeszcze raz dzięki dla autora tylko... Torx nie t40 a 45. Mam jeszcze problem z odkręceniem tej łapki trzymającej czujnik w skrzyni (kiepski dostęp) ale przynajmniej wiem że dobrą drogą podążam _______________________________________________________________________________________________________________________________ A co w przypadku gdy wymiana czujnika nie pomaga? Mało tego mój stary czujnik okazał się sprawny (po podpięciu pod kostkę i naciśnięciu tego pipka na czubku zapalają się światła cofania a żaden z czujników umieszczony na swoim miejscu nie spełnia swojego zadania. Widocznie coś w skrzyni po wrzuceniu wstecznego nie powoduje zamknięcia obwodu w czujniku. Obawiam się że nie obejdzie się bez wyjęcia skrzyni biegów i zajrzenia do środka Wyjeżdżając z parkingu wieczorem zobaczyłem że jednak światło cofania jest. Nie wiem dlaczego taka odmiana ale niech tak zostanie
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Witam. Jestem świeżym posiadaczem A4 B5 z Ełku. Ilu w sumie jest audimaniaków w naszym mieście?