Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kozi093

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kozi093

  1. O widzisz mogłem zapytać przed imprezą. Było sporo ciekawych projektów. Wystawiałeś się ze swoim autkiem czy tylko zwiedzałeś?
  2. Był ktoś z klubu na otwarciu sezonu w Giżycku w minioną niedzielę?
  3. Kozi093 odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    Ostatnio na parkingu koło mnie pojawiła się A4-ka z lampami i zderzakiem po lifcie a nie ma w nim spryskiwaczy lamp. Przy okazji dążenia tematu natrafiłem na informację jakoby spryskiwacze były wymagane przy lampach emitujacych światło 2000 lm. Czy jeśli wsadzilbym w lampy poliftowe żarówki H7 OSRAM Night Breaker (1550 lm) mógłbym mieć takie lampy bez spryskiwaczy?
  4. Muszę tylko zaprogramować pozostałe kluczyki a nie bardzo chcę jechać z tym do "specjalisty". Wolę dać na piwo komuś z forum
  5. Tak jak pisałem wcześniej to był przejściowy foch. Po paru godzinach postoju niunia ochłonęła i przestała być taka kapryśna
  6. Kozi093 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Wirmtam mam nastepujacy problem z kierunkowskazami w mojej oooo. Podczas jazdy nie działają kierunkwskazy, światła awaryjne i przy otwieraniu/zamykaniu auta rowniez migacze działają jak należy jednak po wyjęciu kluczyka w momencie włączenie kierunku np prawego kończy się zapaleniem się swiatel pozycyjnych. Jakieś pomysły jak to naprawic?
  7. Kozi093 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Wirmtam mam nastepujacy problem z kierunkowskazami w mojej oooo. Podczas jazdy nie działają kierunkwskazy, światła awaryjne i przy otwieraniu/zamykaniu auta rowniez migacze działają jak należy jednak po wyjęciu kluczyka w momencie włączenie kierunku np prawego kończy się zapaleniem się swiatel pozycyjnych. Jakieś pomysły jak to naprawic?
  8. Witam, mam problem ze swoją A4-ką. Nie mogę uruchomić silnika żadnym kluczykiem. Auto kupiłem kilka tygodni temu i jeden kluczyk używany na co dzień działał bez zarzutu do dziś. Teraz gdy przekręcam kluczyk w stacyjce mruga ikona IMMO i silnik po uruchomieniu po nie całej sekundzie gaśnie. Sytuacja nie ulega zmianie przy pozostałych kluczykach. Podejrzewam że trzeba na nowo zakodowac kluczyki. Jest w Ełku ktoś z VAGiem kto mógłby mi pomóc? Samochód postał cały dzień i wieczorem odpalił z kluczyka uzywanego na co dzień kilka razy pod rząd bez problemu co nie zmienia faktu że pozostałe kluczyki nie działają jak powinny. Jest sposób żeby je zaprogramować bez VAGa?
  9. Witam. Również miałem problem z brakiem świateł cofania. Żarówki są ok, bezpiecznik też (ten sam odpowiada za sterowanie lusterkami), więc padło na czujnik przy skrzyni. Wielkie dzięki dla forumowiczów za wskazanie jego lokalizacji. Dziś na złomowisku znalazłem a4 z rozebranym w połowie silnikiem (przykry widok) i został on dawcą czujnika dla mojej oooo. Po podpięciu pod kostkę czujnika z odzysku ucieszył mnie widok działających świateł cofania. jeszcze raz dzięki dla autora tylko... Torx nie t40 a 45. Mam jeszcze problem z odkręceniem tej łapki trzymającej czujnik w skrzyni (kiepski dostęp) ale przynajmniej wiem że dobrą drogą podążam _______________________________________________________________________________________________________________________________ A co w przypadku gdy wymiana czujnika nie pomaga? Mało tego mój stary czujnik okazał się sprawny (po podpięciu pod kostkę i naciśnięciu tego pipka na czubku zapalają się światła cofania a żaden z czujników umieszczony na swoim miejscu nie spełnia swojego zadania. Widocznie coś w skrzyni po wrzuceniu wstecznego nie powoduje zamknięcia obwodu w czujniku. Obawiam się że nie obejdzie się bez wyjęcia skrzyni biegów i zajrzenia do środka Wyjeżdżając z parkingu wieczorem zobaczyłem że jednak światło cofania jest. Nie wiem dlaczego taka odmiana ale niech tak zostanie
  10. Witam. Jestem świeżym posiadaczem A4 B5 z Ełku. Ilu w sumie jest audimaniaków w naszym mieście?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.