Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"fake" Zaślepki na spryski


Janis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam xeny w swojej adeli lecz nie posiadam sprysków - mam zderzak po prostu nie pod nie a nie chce wymieniać całego przodu na te spryski. Podczas kontroli trafiłem na fajnego policjanta, który powiedział " weź chociaż jakieś zaślepki se palnij na pałe bo będą się czepiać " - więc pytam się, czy mielibyście może jakiś patent żeby "przykleić" to jakoś w miare ładnie - słyszałem od znajomego że od Skody Octavi 2 bodajże pasują ponieważ nie mają żadnych zaczepów i można je ładnie na silikon przykleić. Jak wspomniałem zderzak jest przedlift.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na parkingu koło mnie pojawiła się A4-ka z lampami i zderzakiem po lifcie a nie ma w nim spryskiwaczy lamp.

Przy okazji dążenia tematu natrafiłem na informację jakoby spryskiwacze były wymagane przy lampach emitujacych światło 2000 lm. Czy jeśli wsadzilbym w lampy poliftowe żarówki H7 OSRAM Night Breaker (1550 lm) mógłbym mieć takie lampy bez spryskiwaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na parkingu koło mnie pojawiła się A4-ka z lampami i zderzakiem po lifcie a nie ma w nim spryskiwaczy lamp.

Przy okazji dążenia tematu natrafiłem na informację jakoby spryskiwacze były wymagane przy lampach emitujacych światło 2000 lm. Czy jeśli wsadzilbym w lampy poliftowe żarówki H7 OSRAM Night Breaker (1550 lm) mógłbym mieć takie lampy bez spryskiwaczy?

Tak ale powiem Ci tak ja mam takie i jakoś nie widzę żeby jakoś lepiej świeciły niż zwykłe jak jeszcze jeździłem samochodem taty tam kupiłem osram cool blue i te żarówki świecą ładnie na biało a OSRAM Night Breaker świecą na taki perfidny żółty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żarówki 120% itp. gówno więcej dają w soczewkach muszę powiedzieć.

Czy założyłem zwykłe czy te niby mocniejsze to różnica w natężeniu praktycznie żadna - szkoda kasy. Tylko HID lub ORI xenon robi różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te żarówki 120% itp. gówno więcej dają w soczewkach muszę powiedzieć.

Czy założyłem zwykłe czy te niby mocniejsze to różnica w natężeniu praktycznie żadna - szkoda kasy. Tylko HID lub ORI xenon robi różnicę.

Dokładnie, te +120 , +150% czy nawet pierdyliard+% ma się ni jak do Xenona.. a spryski są pod Xenony właśnie - a widać różnice nawet na mieście jak auto jedzie na H7 a na Xenonie, więc podczas kontroli wolałbym jakieś zaślepki chociaż mieć bo o przegląd się nie boje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaślepki z a6 c5, są na allegro zamienniki za bodajże 30 zł kpl.

ścinasz mocowanie, malujesz w kolor i leżą jak ori.

przerabiałem kiedyś ten patent i spisuje się w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego koszt oryginalnych zaślepek to 100zł,Na alledrogo kupisz zestaw spryskiwaczy lamp za 200pln(pomka ,przewody,spryskiwacz ,zaślepki).Kształt zaślepki bardzo podobny do ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego koszt oryginalnych zaślepek to 100zł,Na alledrogo kupisz zestaw spryskiwaczy lamp za 200pln(pomka ,przewody,spryskiwacz ,zaślepki).Kształt zaślepki bardzo podobny do ori.

Zamienniki masz 46 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego koszt oryginalnych zaślepek to 100zł,Na alledrogo kupisz zestaw spryskiwaczy lamp za 200pln(pomka ,przewody,spryskiwacz ,zaślepki).Kształt zaślepki bardzo podobny do ori.

Zamienniki masz 46 zł

Ma znaczenie lift/przedlift? bo mam zderzak od przedlifta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedlifcie zaślepki sprysków były na zderzaku, a w poliftach "chowały się" na równo ze zderzakiem. Ja mam zderzak przedliftowy a zaślepki fejki z a6:

http://archiwum.allegro.pl/oferta/zaslepka-spryskiwacza-reflektora-l-audi-a6-97-01-i5059034826.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przedlifcie zaślepki sprysków były na zderzaku, a w poliftach "chowały się" na równo ze zderzakiem. Ja mam zderzak przedliftowy a zaślepki fejki z a6:

http://archiwum.allegro.pl/oferta/zaslepka-spryskiwacza-reflektora-l-audi-a6-97-01-i5059034826.html

Super, a prawa? Nie mogę znaleźć nigdy kompletów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w innych aukcjach tego sprzedawcy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

.. Szukałem, nie ma :( Pomocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze do momentu gdy policjant zazyczy sobie.prezentacji dzialania.

Mialem tak dwa lata czy trzy temu.

Pompka nie zadzialala i dowod polecial w pi...u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mój błąd. Niech kolega który potrzebuje tych zaślepek napisze do sprzedającego wiadomość aby wystawił zaślepkę prawą (pewnie aukcja mu się skończyła).

Tomek jak malo plynu to tez nie zadziala i co wtedy? :decayed: "panie nasiuram i zaraz zademonstruje oki?" :lol:

Jacek, Ty do siebie zakładałeś ten zestaw?

http://allegro.pl/spryskiwacze-lamp-reflektorow-xenon-model-iii-i6102822604.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak malo plynu to tez nie zadziala i co wtedy? :decayed: "panie nasiuram i zaraz zademonstruje oki?" :lol:

Za brak plynu tez jest dowod do zabrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...