Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4b5 Mariusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4b5 Mariusz

  1. a4b5 Mariusz odpowiedział(a) na Misiek1994 temat w Audi A4 B5
    No musisz wiazke miec kompa . kata . filter, intercooler, i dobrego elektryka zeby ci wiazki połączył najlepiej AJL ale to malo ich jest ja taki mam u sb bo udalo mi sie kupić
  2. a4b5 Mariusz odpowiedział(a) na a4b5 Mariusz temat w Audi A4 B5
    Stan dobry. Przebieg 200tys cena 850zl za sam slupek
  3. Kolego jak na tym gwincie sie jezdzi? Bo zamierzam vos u sb wlozyc tylko nie wiem co?
  4. Bo to na lpg sie dzieje tylko na benzynie jest ok za maly parownik by byl?
  5. Witam. Dolanczam sie do tematu. Ja mam znowu tak ze jak jade na lpg i dam raptownie gazu to dusi sie i szarpie:/
  6. Kolego mam adr na handel silnik z osprzetem calym:) bo zmienialem na 1.8 t . jezeli jestes zainteresowany pisz na pewno sie dogadamy bo on mi jest zbedny:) Bedzie sekfencja pasowala
  7. Podloz cewke moze pomoze a jak nie to sprawdz bezpieczniki moze ktorys jest uwalony:)
  8. 1.8

    a4b5 Mariusz odpowiedział(a) na Karol Żyła temat w 1.8
    Gra jak diesel:D a tak serio to mam czesci do tego dilnika moge cos odsprzedac:)
  9. a4b5 Mariusz odpowiedział(a) na matek228 temat w 1.6
    Mam 1.8 adr na sprzedaz silnik wyjety z mojego bo 1.8 t wlozylem. Jest z wiazka i kompem:) Mysle ze jakbys chcial kupic to bysmy sie dogadali:)
  10. a4b5 Mariusz opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Sprzedam wiele czesci od silnika mozliwosc sprzedazy samego slupka. Pozdrawiam
  11. Moze pompa cos szfankowac i raz moze pompowac wiecej a raz mniej.
  12. a4b5 Mariusz odpowiedział(a) na damian111 temat w Audi A4 B5
    Ja z adr na ajl i tez za***rdala jak glupia:)
  13. Cos modyfikowales zeby tyle pompowalo kolego?
  14. Hehe kazdy by tak chcial zeby mu sie popsulo:p
  15. kolego koszta sa duze bo za przekladke wolaja 1500 do 2000tys . ja sb sam przekladalem bo jestem mechanikiem i dla mnie to zaden problem troche zabawy bylo, ale oplacalo sie bo efekt jest za***isty :)
  16. Tez mam ajl 180km i pompuje mi 1.2 bara
  17. a4b5 Mariusz odpowiedział(a) na Misiek1994 temat w Audi A4 B5
    Warsztaty taka kase chca:) ja robilem sb sam tez z 1.8 na 1.8t to jest bajka tez:)
  18. a4b5 Mariusz odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Robocizna to najmiejszy problem bo sam wszystko sb robie
  19. a4b5 Mariusz odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Oki. Daj mi znac jak cos ile za zestawik cenisz ok?
  20. a4b5 Mariusz odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Napisz odrazu do mnie jak cos ok?
  21. Dzieki kolego:) a ty co masz za silniczek?
  22. a4b5 Mariusz odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Twoj towar i twoja cena wiec zaproponuj. Potrzebowal bym ic i rury do tego i laczniki gumowe. To jak jaka cena za to;)?
  23. Witam. Male pytanko ile powinno pompowac turbo 1.8t 180km? Z gory dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.