Treść opublikowana przez Damjan
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Ładnie modzisz. Fotele od razu zmienią wnętrze na plus . Mi też się marzy kiera z B7, ale ryzyko nieodpalenia poduchy mnie wstrzymuje. A tak z ciekawości jakie radio 2din chcesz zamontować? Ps. Jakbyś nie chciał jeździć z otwartym wizytownikiem to puszka pasuje też w lukę pod podłokietnikiem.
-
[B6 AVF] Eibach Pro-Kit/ LED Interior/ BNS 5.0/ S-Line Exterieur/Led DRL
Dzięki. Funduszy nigdy za dużo, żeby przy autku coś zrobić
-
Czarna wstawka na tylnym zderzaku s line-czy się ją lakieruje?
A widzisz. Do trzech ASO pisałem i w każdym ta sama odpowiedź. Dzięki za info jak pomalować nakładkę.
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Drgania lewarka i budy przy butowaniu pasują do uszkodzonego przegubu wewnętrznego. Musisz sprawdzić który ma luz albo jak ja w ciemno wymienić oba.
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Ja osobiście najpierw przyjrzałbym się tym przegubom. Tańsza opcja od dwumasu i bardziej prawdopodobna. Kilka postów wcześniej podana była procedura sprawdzania przegubów. A drgania lewarka masz przy butowaniu?
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Jedyne objawy jakie miałem to: wibracje budy przy mocnym przyśpieszaniu (najmocniej na 2 i 3 biegu. Na 4 i 5 słabsze ale też były), szarpnięcie po wciśnięciu sprzęgła i drgania lewarka podczas przyśpieszania. Wibracji przy prędkości autostradowej o dziwo nie miałem (a u innych forumowiczów z którymi pisałem takie objawy się pojawiały).
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Ile za sam przegub to Ci nie powiem bo wymieniłem na raz 2 przeguby wewnętrzne i poduszkę na skrzyni. Zapłaciłem za to 200 zł.
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Na uszkodzonym (około miesiąc zanim zdiagnozowałem) przejechałem gdzieś 1000 km i nic się nie stało. Wydaje mi się, że jak będziesz unikał mocnych przyśpieszeń i długich tras to nie powinno nic się stać. Ale to tylko moja opinia. Niech bardziej doświadczeni koledzy się wypowiedzą. Istnieje też ryzyko, że jak padnie Ci całkiem przegub to dalej pojedziesz tylko na lawecie.
-
[B6 AVF] Eibach Pro-Kit/ LED Interior/ BNS 5.0/ S-Line Exterieur/Led DRL
Mały element wielkiej układanki . Już teraz mnie korci aby ją przykleić, ale trzeba się jeszcze wstrzymać. W drodze jest już przedni zderzak i listwy drzwiowe. Zostaje jeszcze upolować tylni zderzak i będzie można rezerwować termin u lakiernika. W ostatnich dniach nabyłem odkurzacz samochodowy z zasilaniem pod zapalniczkę. Daje radę i na bieżąco można pod blokiem odkurzać samochód
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Wymieniłem same przeguby wewnętrzne. Nie ma sensu wymieniać całych półosiek jak są dobre (zwłaszcza, że nowe tanie nie są). Wsadziłem do siebie przeguby Lobro i teraz mam spokój.
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
No i wtedy już tylko zderzak s line na 2 rury i auto będzie kosa:-)
-
Pomoc w określeniu numeru głośnika
Wielkie dzięki
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Prawie. Tylko jak patrzę na ceny zderzaków na 2 fifki to już mnie zaczyna głowa boleć (a w ASO sam dyfuzor prawie 1000 zł ). Poczekam trochę to może trafi się jakaś okazja. A co do przodu to wrzucaj zderzak od s lina (albo zaadoptuj dyfuzor do starego zderzaka) i auto zyska zupełnie nowy wygląd.
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Cena za sam wydech można powiedzieć "okazyjna". W sumie to trochę się wykosztowałeś. Ale jak to ładnie ująłeś czego się nie robi dla swojej audi. Ja u siebie jestem na etapie kompletowania pakietu s line zewnętrzny. Został mi jeszcze zderzak na tył. Po tym obowiązkowo montuję wydech na 2 fifki (oczywiście jak się odkuję po montażu s line-a)
-
Czarna wstawka na tylnym zderzaku s line-czy się ją lakieruje?
Pisałem do ASO i cena ponad 100 zł. Sprzedają tylko ze zderzakiem. Zostaje więc opcja "malowanie"
-
Pomoc w określeniu numeru głośnika
Potrzebuję pomocy w ustaleniu numeru głośnika (od strony pasażera) pokazanego poniżej na zdjęciu. Auto to A4 B6 Avant. Nagłośnienie standardowe (sub w bagażniku, 8 głośników w drzwiach i jeden w desce). Szukałem w etce online ale nie mogłem nigdzie znaleźć.
-
A4 B6 LZ9W Avant S-line/S4 Look Led Xenon Skóra Carbon heble 320/288 Felgi 18"/17"
Gratuluję kolejnego moda. Tyłek w B6 na 2 lufy robi robotę. Auto od razu inaczej wygląda. Coraz bardziej nachodzi mnie chęć na taki wydech
-
Czarna wstawka na tylnym zderzaku s line-czy się ją lakieruje?
No wiadomo . Wszystko będzie zależało od tego w jakim stanie uda mi się znaleźć zderzak
-
Czarna wstawka na tylnym zderzaku s line-czy się ją lakieruje?
Aż tyle? Ja liczyłem, że może z 5 dyszek będzie to kosztowało. Jednak przystanę na Waszych propozycjach i pomaluję
-
Czarna wstawka na tylnym zderzaku s line-czy się ją lakieruje?
O podgrzaniu myślałem. Jak będę miał zderzak to zobaczę jak to będzie szło. Znalazłem numer tej naklejki (8E9807800B). Napiszę do ASO i zobaczymy czy sprzedają oddzielnie
-
Czarna wstawka na tylnym zderzaku s line-czy się ją lakieruje?
Ciekawe propozycje. A jak z tym odrywaniem. Mocno trzyma się ta wstawka?
-
Czarna wstawka na tylnym zderzaku s line-czy się ją lakieruje?
Koledzy mam pytanie odnośnie czarnej wstawki w tylnym zderzaku s line. Kiedyś wyczytałem, że jest to doklejane do nowego zderzaka ale jak sytuacja ma się w zderzaku używanym. Jak jest trochę podniszczona to się ją lakieruje czy odrywa i wymienia? Poniżej zdjęcie o co mi chodzi
-
Szarpnięcie po wciśnięciu sprzęgła 1.9 TDI AVF (Rozwiązany)
Lobro 305017. Kupiłem tu na forum
-
[B6 TDI PD] Telepanie budą na każdym biegu
Powiem Ci na moim przykładzie, że sprawdzanie luzu na przegubie wewnętrznym to tylko po zdemontowaniu półośki. U mnie na aucie luz był ledwie co wyczuwalny a po wyjęciu półośki już całkiem spory. Do tego też miałem wibracje budy przy mocnym przyśpieszaniu. Wczoraj wymieniłem przeguby i wibracje ustały.
-
Szarpnięcie po wciśnięciu sprzęgła 1.9 TDI AVF (Rozwiązany)
Udało mi się rozwiązać problem. Wymieniłem 2 przeguby wewnętrzne i poduszkę skrzyni biegów, ale według mnie winowajcą był uwalony przegub wewnętrzny lewy. Na aucie nie miał dużego luzu, po sprawdzeniu na imadle luz zrobił się większy. Ale najlepsze jest to, że po wyjęciu z metalowej osłony przegub po prostu się rozpadł. Po wymianie wszystko wróciło do normy i można znowu cieszyć się z jazdy.