Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CHUDY_13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CHUDY_13

  1. CHUDY_13 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam wszystkich proszę o rade a mianowicie chce zrobić porządek z hamulcami przód/tył tzn zakupić nowe komplety i tu pytanie jakiej firmy zakładać myślałem o tarczach Zimmermann i klockach Ferodo co o tym myślicie??? Dzięki za jakikolwiek odzew POZDRAWIAM
  2. Witam a wiec tak przewód od odmy wychodzący od skrzyni korbowej WYMIENIONY. Dokręciłem i poodciskałem jeszcze raz wszystkie jakie miałem możliwość opaski od przewodów do wszystkich mi się nie udało dostać!!! Zrobiłem test szczelności dolotu kompresorem pryskając płynem z woda i jedyne co usłyszałem to delikatne mało co słyszalne uchodzące(pierdzące) powietrze w rejonie ezektora i dwóch zaworków zwrotnych to wszystko jest bardzo blisko siebie wręcz w jednym miejscu zlokalizowane-żadne bąbelki powietrza mi się nie pokazywały jedynie bardzo cichy głos "PIERDZENIA". Zdecydowałem się jeszcze na własne ryzyko wyczyścić przepływomierz powietrza wyczyściłem go izopropanolem i założyłem po tym wszystkim jazda testowa i logi dynamiczne grupy 002+033 i 115+118 i o dziwo auto przestało aż tak mocno falować podczas przyspieszania jest falowanie ale lekko odczuwalne jedzie zdecydowanie lepiej dla mnie na wielki plus i tak naprawdę nie wiem co mogło pomóc czy czyszczenie przepływomierza czy była jakaś nieszczelność na opaskach czy aż tak wpłynoł na to wymieniony uszkodzony przewód skrzyni korbowej!!!!! Poniżej zamieszczam logi!!!! Proszę o wasze opinie POZDRAWIAM http://vaglogi.pl/log-115_118_97N9E3m.html http://vaglogi.pl/log-002_033_XFBBD.html
  3. Sprawdziłem szczelność w dolocie używając płynu do naczyń i wody i szukając pojawiających się bąbelków nic nie zauważyłem lecz ta diagnoza jakoś mnie nie przekonała do końca będę musiał to sprawdzić inaczej używając kompresora powietrza jedynie co zrobiłem to podkręcałem wszystkie widoczne opaski!!! Szukając nie szczelności w dolocie znalazłem pęknięty przewód/wąż od odmy wychodzący od skrzyni korbowej o nr 06A103213F zdjęcie poniżej jutro wymiana i niewiem czy to ma jakiś wpływ na falowanie mocy podczas przyspieszania??? W sobotę lub niedzielę będę miał okazję podmienić przepływomierz a więc zobaczę czy będzie jakaś różnica ewentualnie zrobię log dynamiczny przepływomierza??? Mam jeszcze pytanie bo nie do końca znam się na wartościach z logów i niewiem czy dobrze odczytuje a wiec czy N75 dobrze pracuje tzn czy ma dobre wartości według logów czy jest coś nie tak bo z tego co widzę po logach to z początku N75 ładuje a potem spada i turbo trochę późno wstaje, przepływomierz zaniża tak jak Łukasz13 zauważył i jest spalanie stukowe najbardziej wypada 4 cylinder!!!! Będę bardzo wdzięczny za pomoc z góry Wielkie Dzięki i sorry za taki list Pozdrawiam
  4. A wiec witam logi zrobione przed logami był jeden bład a mianowicie 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 008 - Implausible Signal - Intermittent po usunięciu błędu wyszły takie logi dodam ze po usunięciu tego błędu i podczas robienia logów nie było odczuwalne falowanie/bujanie mocy podczas przyspieszania choć będę to jeszcze testował o to logi dynamiczne i statyczne proszę o analizę jak i o pomoc co jest nie tak pod kontem logów z góry wielkie dzięki za zainteresowanie tematem pozdrawiam DYNAMICZNE http://vaglogi.pl/log-002_033_h40Wt.html http://vaglogi.pl/log-020_003_11zegXK.html http://vaglogi.pl/log-115_118_gyA7Pm1.html STATYCZNE http://vaglogi.pl/log-002_033_032_XFsd2J.html http://vaglogi.pl/log-015_016_8l5e8.html
  5. A czy logi statyczne też warto zrobić chodzi mi o te kanały 002+033+032 i 015+016 czy z nich może coś wyjść
  6. No właśnie błędu żadnego niema z wypadaniem zapłonu a te kanały co podałem to będą dobre???
  7. Witam może ktoś pomoże 1.8T BEX Q auto przyspiesza lecz z przerywaniem jak by takie bujanie-falowanie mocy podczas przyspieszania co może być przyczyną dodam że turba nie odcina i auto ciagnie do odcinki lecz z takim falami czy w logach dynamicznych to wyjdzie co jest przyczyną... Mam także LPG lecz problem występuje na benzynie jak i na gazie czy te kanały ogarną to wszystko 002+033, 020+003, 115+118 Dzięki za jakąkolwiek pomoc i odzew Pozdrawiam PIONA
  8. Problem rozwiązany jakieś zwierzątko przegryzło mi dwa z czterech kabli od sondy lambda Łukasz13 dzięki za pomoc i odzew w temacie pozdrawiam
  9. Ja zakupiłem 17.1.3 ponieważ przyciągnął mnie język PL i właśnie na tym zestawie z kablem HEX+CAN nie łączył się z wszystkim sterownikami np takim jak zasięg świateł radio itd. a np z sterownikiem silnika, modułem komfortu łączył się bez problemowo
  10. Ja mogę dodać tylko tyle że 17.1.3 jak i 17.8 nie łączył mi się z wszystkimi sterownikami!!!! Podczas testu miałem K1-OK K2-OK CAN-NIEGOTOWY a vag com 311.2 łączy mi sie z wszystkim dlatego kabel wraz z programem sprzedałem znajomemu który posiada skodę octavie 2 z 2006 czy 2008 rok i u niego interfejs działał w całym zakresie i tak doszłem do wniosku iż nasze B6 nie posiadają magistrali CAN poprawcie mnie jeżeli się mylę...... No chyba że ja po prostu nie mam CAN a B6 mam z 2003r
  11. A czy ten błąd może powodować spadek mocy i większe spalanie!!!
  12. No mi też leży ten pakiet..... taki całkiem inny niż ogólnie spotykane B6 nie mówiąc o zderzakach S_LINE bo też robią wrażenie!!! A przy aucie to zawsze sie dubie taka choroba że auto musi być na TIP-TOP ogólnie co umie to robie sam szkoda że budżet nie pozwala czasami na wiecej hehehe
  13. Witam panowie mam taki błąd jesteście mi w stanie pomoc o co chodzi dodam ze check mi nie wyskakuje 17522 - Zespół 1; sonda 2 P1114 - 008 - rezystancja wewnętrzna za duża - Sporadyczny
  14. Dawno mnie nie było a wiec parę fotek podczas grzebania przy czarnuli WYMIANA SIATKI W ZDERZAKU WPADŁ ISOFIX STRONA PRAWA/LEWA CZYSZCZENIE PAROWNIKA IZOPROPANOLEM + OZONOWANIE AWARYJNE OTWIERANIE MASKI ODPIĘŁA SIĘ LINKA MAŁE CZYSZCZENIE WYDECHU POZBYCIE SIĘ PIERDZENIA PODCZAS SŁUCHANIA MUZYKI NAPRAWA CZUJNIKÓW SAMO-POZIOMOWANIA WPADŁY LEDY PRZÓD + TYŁ+ ŚRODEK
  15. Siema pytanie czy olej Motul Specyfic 5w40 będzie dobrym wyborem do BEX_a bo widzę że ten olej ma tylko normę specyfikacji VW 505.01/502.00 także myślę że jest dedykowany do tego typow silnikow poprawcie mnie jeżeli się mylę..... Dzięki za odzew pozdrawiam
  16. Ja mam ten sam problem i to tez w BEX-ie Quattro powstaja drgania/wibracje ale tylko pod obciążeniem na początek sprawdziłem czy niema luzów na wale ale nic tam nie widze luzów niema a podpora wału tez wyglada ok na dniach jade zobaczyć czy felgi nie sa krzywe i czy czasem od krzywych felg nie wpada w drgnia jak nie felgi to bede szukac dalej
  17. Nie no MEGA widać że w auto wkładasz dużo serca wszystkie mody na wielki PLUS______autko bardzo ładnie sie prezentuje na żywo napewno jeszcze lepiej_______zegary spoko pomysł masz w nich podświetlenie jak tak to czy pod kolor oświetlenia wnętrza tzn.deska rozdzielcza itp_______powodzenia w dalszych modach i szerokości POZDRAWIAM
  18. Kolor MEGA_____AUDI ładnie sie prezentuje_____wyposażenie też ok wiadomo brakuje pare rzeczy ale nie da sie kupić auta z tak skonfigurowanym wyposażeniem jakim byśmy sobie życzyli_______fajne plany na mody aby sie udały______widać że autko przyjechało z Błażowa(konkretny fachowiec w tej dziedzinie) popraw jak sie myle_______POZDRAWIAM szerokości
  19. Autko ładnie sie prezentuje...... dużo pracy włożone i z pewnością dużo czasu poświęcasz!!! trzymaj tak dalej..... życze szerokości i powodzenia w dalszych modach POZDRAWIAM
  20. No fakt racja było tak jak piszesz.....
  21. Tak byłem w zeszłym roku w Władysławowie---------jestem z Powiatu Rybnickiego----------co do zapachu to racja mało trzyma zapach----------Pozdrawiam Siema myślałem nad przyciemnianiem szyb ale narazie odchodzą na dalszy plan....... Pozdro
  22. Witam na Forum już trochę jestem a wiec czas przedstawić swoją CZARNULE AUDI A4 B6 1.8T BEX QUATTRO 2003r W skrócie o aucie a wiec auto zakupione za pomocą kolegi z forum KRESEK(dziekówa po raz kolejny) A4 B6 szukałem jakieś 5/6 miesięcy trochę się najeździłem, naszukałem i trochę poszło kasy na paliwo ale wiadomo auta nie kupuje się z zdjęć a wiec trzeba jechać i oglądać... WYPOSAŻENIE -SKRZYNIA MANUAL 6 BIEGOWA(jak to w bex-ach występuje) -CLIMATRONIC DWUSTREFOWY -RADIO/NAVIGACJA RNS-D -NAGŁOŚNIENIE BOSSE -ZMIENIARKA CD(schowek) -FIS FULL KOLOR -TEMPOMAT -FOTELE PEŁNA SKÓRA + LĘDŹWIE ELEKTRYKA + WYSUWANY PODNÓŻEK + PODGRZEWANE(przód) -KIEROWNICA TRÓJRAMIENNA(skóra perforowana) -DŹWIGNIA HAMULCA RĘCZNEGO SKÓRA -GAŁKA ZMIANY BIEGÓW ALUMINIUM/SKÓRA -2 x PODŁOKIETNIK(przód podświetlany) TYŁ McDONALD -4 x ELEKTRYCZNE SZYBY -DOMYKANIE/OTWIERANIE SZYB Z KLUCZYKA -SZYBERDACH(elektryka) -PRZEDNIA SZYBA ANTYREFLEKSYJNA -LUSTERKA FOTOCHROMATYCZNE ELEKTRYKA + PODGRZEWANE -LUSTERKO WEWNĘTRZNE PRZYCIEMNIANE AUTOMATYCZNIE -ZAWIESZENIE 1BV(wróciłem do S-LINE bo auto stało na gwincie) -BI-XENON(środek czerń) + SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW -PAKIET OŚWIETLENIA WNĘTRZA -DEKORY SZCZOTKOWANE ALUMINIUM -S-LINE(wpis na wlepie w książce serwisowej E4J) -PAKIET OETTINGER(zderzaki przód/tył + progi) -WYDECH REMUS -FELGA 18" Możliwe że o czym zapomniałem jak się przypomni to uzupełnię listę CO BYŁO ZROBIONE -Czyszczenie smoka -Wymiana oleju i filtrów -Rozrząd -Czyszczenie przepustnicy + adaptacja(nie było żadnych objaw ale niech ma a co hehe) -Wymiana uszczelki pod deklem zaworów -Wymiana czujnika wysokiego ciśnienia od klimatyzacji + nabicie klimy/odgrzybienie itd. -Wymiana uszczelki pod anteną GPS(płetwa rekina) -Spawanie tłumika(wyskoczyła mała dziurka) -Wymiana świec(to pod LPG) -Komplet opon lato(audi przyjechało na zimówkach) -RNS-D---> J.Polski + emulator zmieniarki -LPG wpadło do BEX-a po długich namysłach i kilku godzinnej literaturze o LPG oraz z skontaktowaniem się z Gregor10(pozdrawiam) LPG włożone pod 250KM DO ZROBIENIA -Dodanie trochę koników(DP + Wirus) -Wymiana chłodnicy(powoli sypią sie blaszki) -Wymiana siatki w przednim zderzaku na plaster miodu -Wymiana oświetlenia wewnątrz na LED + tablica tył + postoje -Wymiana listw progowych na S-LINE A tak poza tym zobaczymy co do głowy przyjdzie i jak będzie z budżetem.....POZDRAWIAM
  23. Witam wszystkich zainteresowanych tematem mam wielka prosbe a mianowicie chce wymienic uszczelke/gume pod antena gps na dachu tzw rekin tylko problem w tym ze po zdjeciu lampki i zdjecia gornego elementu tapicerki nie moge sie dostac do kabki zeby odpiac je od wtyczki gdzie te kable dokladnie ida i czy trzeba cos jeszcze demontowac..... wersja auta to Avant z gory dzieki za jaka kolwiek pomoc pozdro
  24. Tak tyle to i ja wiem tylko chciałem dopytac czy z tych bedów winika czy to swieca czy cewka......
  25. Witam wszystkich zainteresowanych...... proszę o pomoc z błędami 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded 16687 - Cylinder 3 Misfire Detected P0303 - 001 - Upper Limit Exceeded Podejrzewam Świece lub Cewke!!!!!!!!! Ktoś pomorze w rozkodowaniu co wymienic.......??? Dzieki i POZDRAWIAM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.