Treść opublikowana przez grzechuo
-
Brak mocy od dołu CAGA
- Brak mocy od dołu CAGA
A ruszanie też jest utrudnione? W sensie że trzeba dać więcej gazu, bo inaczej szarpie? Miałem te same objawy (no może poza zwiększonym spalaniem, bo tego nie zauważyłem). Warto sprawdzić popularny problem opiłkowania pompy, ewentualnie syfu z paliwa na sitkach przy pompie i zaworku listwy wtryskowej.- CAGA 143 KM, trzęsie przy ruszaniu
Też mam (miałem?) ten problem. U mnie była jeszcze nierównomierna praca na wolnych obrotach i - jak się później okazało - lekki spadek mocy. Na początku pomogło czyszczenie zaworka na listwie wtryskowej + drugi na pompie; momentalnie jak ręką odjął wszystkie objawy... ale na krótko (około tydzień). Teraz wymieniłem ten zaworek na listwie i jest zdecydowanie lepiej, choć szarpanie przy ruszaniu czasami jeszcze się delikatne pojawia. Może faktycznie trzeba się tą pompą sprzęgła zainteresować... A coś więcej o tej akcji serwisowej mógłby ktoś napisać?- Listwa wtryskowa
No to ja się podzielę nabytym doświadczeniem, może komuś się przyda. Listwy bywają różne, nawet jeśli wyglądają na pierwszy rzut oka tak samo, to mogą się różnić. Prawdopodobnie zależy to od rodzaju wtrysków (z tego co wiem, są dwa rodzaje). Natomiast czujnik i zawór działają po przekładce.- Listwa wtryskowa
Witam Chciałbym się dowiedzieć, czy listwy wtryskowe (z czujnikiem i zaworkiem) różnią się czymś, poza oznaczeniem? Moja ma numer 03L130089A a inne mają różne literki na końcu i etka pokazuje, że są do innych kodów silnika. Ciśnienie zaworka we wszystkich zestawach jest takie samo. Stąd pytanie, czy ktoś zgłębiał już ten temat i wie coś na temat możliwości założenia listwy z innym oznaczeniem (inna litera na końcu) i jakie są tego konsekwencje? Dodam, że szwagier w A3 miał "P", a założył "Q" i wszystko świetnie gra.- MMI 3G BASIC mapa nie działa
A jesteś pewny, że pliki na karcie są ok? To, co ściągnąłeś (rozpakowałeś) jest ok? Instalowałem u siebie 2016 i nie było żadnych problemów. Ewentualnie spróbuj może wcześniej wgrać 2015-2016, aktywować i dopiero 2016.- Problem z nawigacja , "ekran" nie podąża za trasa
Nie wiem, czy już poradziłeś (dopiero teraz zauważyłem wątek), ale musisz ustawić widok mapy na podążanie za pozycją. Nie pamiętam dokładnie, jak się to nazywa, ale kiedyś też mi się to jakoś samo przełączyło i miałem to samo.- 01403 - Glass-Break Sensors; Rear- gdzie zlokalizowac?
Odświeżę, bo znalazłem taki błąd u siebie, a w necie nie widzę rozwiązania. Ktoś się spotkał z takim błędem i udało mu się rozwiązać? Również mam przyciemnione szyby z tyłu.- Zmiana języka w MMI 3G BASIC płyta cd
Niestety z płyty też nie idzie :/ Pojawia się "Cannot update speach cues" czy jakoś tak. OK, problem rozwiązany. Ściągnąłem inną paczkę (choć wydaje się, że jest to ta sama wersja) i wypaliłem na dvd z prędkością 2x - poszło. Gdybym miał obstawiać, to wydaje mi się, że prędkość zapisu była tutaj kluczowa. Może komuś się przyda.- Zmiana języka w MMI 3G BASIC płyta cd
Ale po wrzuceniu karty nic samo nie startuje więc próbowałem z aktualizacją- Zmiana języka w MMI 3G BASIC płyta cd
Oczywiście, że zauważyłem - taką właśnie mam. Wrzuciłem całą zawartość na kartę, odpaliłem aktualizację, ale przy pakietach językowych pokazuje "N" a w szczegółach widzę, że jest to niższa wersja, niż ja posiadam (tak ja to rozumiem).- Zmiana języka w MMI 3G BASIC płyta cd
Dołączę się, żeby nie powielać. Zaktualizowałem swoją nawigację do wersji 2015 i niestety szwargota ona tylko po niemiecku. Próbowałem z paczką z linka powyżej, ale - jak rozumiem - jest do starszej wersji, bo nie mogę jej wgrać. Ma ktoś może paczkę językową dla 2015 albo lepiej 2016?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich! Jestem Grzesiek i mieszkam w ogólnie pojętym Śląsku (w zależności od dnia w innym rejonie). Jakiś tydzień temu dołączyłem do olimpiady i stałem się posiadaczem pierwszego Audi - A4 avant. Na forum trafiłem poprzez wujka google szukając pewnych informacji o aucie i postanowiłem się przywitać. Pozdrawiam - Brak mocy od dołu CAGA