-
Naprawa/Wymiana zrywnego sprzęgła kompresora klimatyzacji
Witam. Jezeli klimatyzacja jest sprawna to moze byc uszkodzone sprzegielko ? Zarowno na ECON jak i na wlaczonej klimatyzacji slychac "dziwny" dzwiek z okolic sprezarki
-
sprzegło klimatyzacji hałas diagnoza
Witam. Jak powinno dzialać prawidlowo sprzęgło ? Powinno mieć jakis zakres ruchów, czy raczej sztywno powinno byc ?
-
[B6 AWX] Wolna reakcja na pedał gazu
a może mieć to związek z przeładowaniem turbiny, bo takowe mam
-
[B6 AWX] Wolna reakcja na pedał gazu
U mnie podobnie tylko, że skrzynia multi. Czasami muszę wcisnąć gaz do dechy żeby samochód ruszył. Szczególnie na wstecznym. Ktoś miał podobnie ?
-
[B6 AWX] Drgania buda podczas jazdy
Udało się rozwiązać problem ? U mnie zaczęło telepać ale od 90 w górę i też cała buda drży. Przy przyspieszaniu wszystko ok. Przeguby wew. wymienione 4 miesiące temu Opony nowe Nokian
-
Kostka
Możliwe bo były wymieniane na takie bez czujnika. Ta kostka była razem z kablem który szedł do miski olejowej
-
[B7 1.9 TDI] Wałek rozrządu / wygórowana cena naprawy ?
W pomorskim: - wałek kolbenschmidt - szklanki INA - panewki GLYCO 1600zł
-
Kostka
-
Kratka zderzaka
Coś więcej ? Można dokupic oddzielnie kratki ?
-
Kratka zderzaka
Witam. Nie mogę nigdzie znaleźć kratki do zderzaka przedniego. Prawdopodobne jest to zderzak od S4. Jest może osoba, która wie gdzie mogę takie coś kupić.
-
[B6 AVF] Stukanie spod pokrywy zaworów.
Niestety na zimnym silniku dalej słychać stukanie. Gdzie dalej może być przyczyna ?
-
[B6 AVF] Stukanie spod pokrywy zaworów.
Auto u mechanika. Po oględzinach do wymiany wałek, popychacze i panewki. Częsci, ktore beda montowane: Wałek Kolbenschmidt 50006304 Popychacz zaworowy INA 420 0209 10 Panewki główne GLYCO H079/5 STD
-
[B6 AVF] Stukanie spod pokrywy zaworów.
doszedł jeszcze jeden dźwięk :/ na zimnym silniku oprócz stukania jeszcze taka symfonia dobiega video-1517946809.mp4
-
[B6 AVF] Stukanie spod pokrywy zaworów.
VID_20180203_101634.mp4 VID_20180203_102013.mp4
-
[B6 AVF] Stukanie spod pokrywy zaworów.
Filmik jest poglądowy.Jutro wrzucę mój. Pisałem z Bart_S i wykluczył skrzynie (multitronic), nie wiem jak ze sprzęgłem
auxen88
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta