Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jacekmk17

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jacekmk17

  1. Dzięki kolego jutro kupię Nowy i zobaczę czy jest różnica ☺ A jeszcze takie pytanie, czy wirnik turbo powinien się lekko kręcić czy stawiać niewielki opór? Jak krecilem palcem to swobodnie się nie kręcił
  2. Witam Mam podobny problem,i mnie turbo łapie przy ok 3tys. Ale nie idzie tak jak trzeba. Po dodaniu gazu i puszczeniu słychać jakby wirnik turbo o coś obcieral. Sprawdzałem wirnik i nie ma żadnych luzow więc co to może być? N 75 wymieniony i nic nie pomogło a dalej nie bardzo wiem za co się zabrać. Proszę o pomoc
  3. Jacekmk17 odpowiedział(a) na Morecus temat w 1.8T
    Witam wszystkich! Mam taki problem... moje audi nie ma mocy, ok 12 sek. do setki, wymieniłem wszystkie wężyki od podciśnienia, na vagu wyskakiwał błąd od zaworu n75(przerwa na wyjściu) okazało się że kable od wtyczki były urwane. Polutowałem kable i jest ok, błędów nie ma, czuć że turbo ładuje ale tak jakby nie do końca, czuć ją przeważnie na 1 i 2 biegu dalej już słabo... a i jeszcze jak schodzi z obrotów słychać jakby wirnik turbiny o coś obcierał,a przy przyspieszaniu słychać jak gwizda. Co mogę jeszcze sprawdzić, wyczyścić żeby było ok? moje auto to audi a4 b5 1.8t AEB 97r. Z góry dzięki za pomoc
  4. Jacekmk17 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam! Mam pytanie, ma ktoś z was albo widział taki klimatronik w audi a5 b5? bo wyskakuje mi błąd e1 serwice i nie mogę go wykasować a mechanik mówił ze pierwszy raz widzi taki klimatronik. proszę o pomoc! Przepraszam, nie doczytalem.
  5. Witam wszystkich
  6. Witam!!! Mam problem z klimatronikiem, a mianowicie wyświetla mi się błąd E1 servise i nie mogę tego skasować, bo po podłączeniu vaga nie mogę się połączyć z klima. Poza tym mechanik mówił że pierwszy raz taki klimatronik widzi w audi. dodałbym zdjęcie ale nie wiem jak Proszę waz o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.