Treść opublikowana przez Ghostveri
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Czad! Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Pompa wody - Oryginał vs Podróba
Ewentualnie na alle mogą sprzedawać ori regenerowane w pudełku bez x jako ori nieregenowane [emoji6] Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Może jakiś krótki filmik jak to się mieni w słońcu? Zdaje się że wygląda mega. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Pompa wody - Oryginał vs Podróba
Sprzedam pompę wody w ładnym białym opakowaniu. Ori! [emoji3] Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
No Response from controller w VCDS
Na bank już nie aktualne i sobie poradziłeś ale odpiszę Tak. Mam ten sam kabel a klikam w vag.com, przy czym zauważyłem że vag.com jakoś stabilniej mi działa. To chyba kwestia wielu czynników. Kabla, kompa, OSu. W każdym razie niezbędne dane są w instrukcjach z linku. Pozdro
-
[B6 AVF] Szarpanie przy przyśpieszaniu
Coś w ten deseń podejrzewałem. Dzięki za wytłumaczenie misiek95 Jeżeli znajdę chwilkę to na próbę zdejmę tą obejmkę i sprawdzę czy problem powróci oraz dam tu znać co by było dla potomnych. Pozdro!
-
[B6 AVF] Szarpanie przy przyśpieszaniu
Siemka. Przez pewien czas miałem problem w moim b6. Przy przyśpieszaniu w zakresie obrotów w okolicach 1.5k szarpało budą. Przy delikatnym bądź bardziej dynamicznym przyśpieszaniu to nie występowało. Mam multitronic więc myślałem że to może skrzynia się kończy Przy sprawdzaniu oleju zauważyłem że na rurce od odmy nie ma jednej opaski sprężynowej na jej dolnym końcu. Mniejsza jak to się stało że jej tam nie było. Kupiłem, założyłem opaskę i przestało trząść plus autko dostało jakby więcej mocy. Czy to możliwe aby silnik szarpał w pewnym zakresie obrotów jeżeli jest nieszczelność odmy? Spotkaliście się już z takim problemem szarpania?
-
Wymiana listwy oświetleniowej tablicy rejestracyjnej w tylnej klapie tzw. listwa uchwytowa
Trzeba przekręcić w prawo i wtedy wyjdzie. W ogóle to dzięki wielkie za ten temat! Dzięki niemu jestem świeżo po wymianie lampek na ledy. Nie szło odkręcić tych felernych śrubek z listwą na samochodzie. Oczywiście zjechane tak że hej a tam jest trudny dostęp. Samo wyjęcie listwy nie było problematyczne. Najgorzej miałem z odblokowaniem tych dwóch plastikowych zaczepów w górnej części tapicerki do których w Avancie potrzebne jest specjalne narzędzie. Oczywiście go nie miałem więc sam zrobiłem ze starego śledzia od komputera. Owinąłem szarą taśmą żeby nie zarysować szyby ale i tak zrobiłem małą ryskę na folii przyciemniającej. Na szczęście nie przerwałem ścieżek podgrzewania szyby... Zalecam podłożyć jeszcze jakiś kawałek kartonu między szybę a plastik. No i najważniejsze. Należy ciągnąć wzdłuż szyby a nie "do dołu". Dopiero na jakimś filmiku na youtube obczaiłem że właśnie tak trzeba ciągnąć. Jeszcze raz wielkie dzięki!
-
Szyba w drzwiach kierowcy Cabrio.
Sprawdź czy da się podnieść szybę ręką do prawidłowego położenia. Jeżeli Się da to sprawdził bym mechanizm podnoszenia szyby. A może masz szybę nie od tego samochodu To jest Polska i pewnie nie takie rzeczy mechanicy widywali
-
Pomiar geometrii płyty podłogowej
Siemka. Wiecie może gdzie najlepiej zrobić pomiar geometrii płyty podłogowej mojej b6 w Warszawie? Pozdro.
-
Wymiana płynu chłodzącego 2.6 v6
Nie jestem specjalistą ale ja bym zrobił tak samo jak jest w poradniku wymiany termostatu tylko bez punktu nr 7 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/116825-wymiana-termostatu-w-19tdi-fotostory/ Pytanie czy zabieg ten przeprowadza się analogicznie w v6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka wszystkim. Marcin z Warszawy. Jakiś czas już tu szperam ale oczywiście przywitać się to nie łaska więc robię to po 2 miesiącach Od 3 miesięcy posiadam Audi A4 B6 AVF Multitronic z 2004 roku. Jest to moje pierwsze auto ever i dopiero zaczynam zgłębiać arkana motoryzacji. Dopóki nie miałem własnego samochodu zwykle ten temat omijałem i zupełnie mnie nie interesował. To forum to kopalnia wiedzy. Już teraz nauczyłem się więcej niż sądziłem że będę kiedykolwiek wiedział. Mam za sobą kilka samodzielnych napraw oraz w niedalekim czasie czeka mnie kilka kolejnych. Pozdrawiam i do zobaczenia
-
No Response from controller w VCDS
Też miałem ten problem. Pomogło zastosowanie się do instrukcji z http://a4-klub.pl/index.php?/topic/350881-vag-com-3112-pl/
-
Koncentrat czy płyn ? wymiana G12 G13
Siemka. Skończył mi się termostat i chciał bym go wymienić (przy okazji płyn G12+). Na forum jest sporo opisów więc zdecydowałem się to zrobić samodzielnie w garażu (bez kanału). Zostało zakupienie części i płynu. Płyn jeszcze się zastanawiam czy w ASO czy może gdzieś na jakichś ipartsach albo alledrogo. Termostat natomiast chciał bym zakupić w ASO. Który polecacie w Warszawie? Pozdro.