Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykjagoda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykjagoda

  1. Jak w tytule potrzebuje schemat przewodów klimatyzacji od sprężarki a4 b8 3.2fsi cienkie i grube najlepiej cały schemat z Nr części. koniecznie 3.2fsi
  2. Już prawie wszystko dobrane z ubezpieczenia:) ale tak jak mówisz nie przejdzie bo dostałem namiary na klienta więc ich już to nie interesuje:) ale pojazd naprawiam i jeszcze doposaze i coś zostanie:) Plus będę się starał o zwrot za spadek wartości pojazdu:) Zawartość dodana 15 minutes later Potrzebuje porady na temat modyfikacji Zastanawiam się pomalować grill przód cały na czarny połysk plus ramki wokół szyb też czarne w połysk do tego tylne szyby przyciemnic Pozytywnie czy lepiej gdy zostanie chrom i doda jakby luksusowego wyglądu
  3. Witam Potrzebuje informacji jaki olej i jaka ilość idzie do audi a4 b8 3.2fsi quattro manual Skrzynia biegów manualna Napęd quattro
  4. Witam zakupiłem podane z porady zaczepy i niestety to nie to. Nie wiem jak i gdzie to dobrać ale to tak jakby blaszka spinka mocowanie kurtyny
  5. Dzięki tylko że to nie to bo brakuje mi tych blaszek montażowych co wchodzą w dane otwory. chyba że zmienili system teraz żeby były lepsze do demontażu i montażu
  6. Potrzebuje nr części albo skąd można dostać takie uchwyty zaczepy z kurtyn a4 b8
  7. Wypłacone jest już i będę naprawiał dla siebie więc dobrze solidnie:) nie jest skoszony dach wypadł poprostu szyberdach z zaczepow:)
  8. Witam wszystkich. Mam pytanie ponieważ po kolizji uszkodziło mi pas przedni z belka wzmocnienie itp. Muszę kupić pas przedni wzmocnienie te metalowo plastikowe i teraz pytanie czy od każdego benzynowego silnika mogę założyć ww pas? Mocowania chlodnicy będą pasować?
  9. Witam Po kolizji mam okazję zmienić układ chłodzenia. Miałem wersję z jednym wentylatorem. Jako że będę używał pojazd w dużych korkach stąd pytanie i porada od was czy mogę założyć kompletny układ chłodzenia na dwa wentylatory? Kupiłbym kompletny Wentylator podwójny z modułem tylko pytanie bo jest kilka rodzajów oznaczeń i który mógłby pasować?
  10. Jutro dzwonie najpierw do swojej ubezpieczalni potem do tej sprawcy ustalać warunki. Najgorsze jest to że przyjechałem na święta z za granicy na tydzień i w piątek miałem ruszyć nim za granicę bo mam w poniedziałek pójść już tam do pracy mam legalna pracę i kończy się urlop Dostałem odpowiedź ze szkoda całkowita została uznana i teraz dostanę szczegółowa wycenę przed i po zdarzeniu. Ale to nie wiem kiedy narazie liczą ciekawe ile obniża wartość przed szkodą i wartość wraku. Miałem 55tyś miesiąc przed kolizja ale w umowie wartość zmienna:/ szkoda ze nie kupiłem wartość stała:/ kto mógł wiedzieć że będę miał kolizje Nie jest źle dla mnie narazie. Pytanie kwota brutto która piszą różnica przed a po szkodzie to czyli że tyle napewno przelew będzie i ja nic nie zapłacę podatku czy coś od tzw wzbogacenia? mam kwotę brutto
  11. Ja obstawiam 40-45:/ wyposażenie nie powala i te elementy co lakierowalem. Jedynie przebieg ratuje niski 94tys Dostałem odpowiedź ze uznano szkodę całkowita i wyceniaja pojazd przed szkodą i po szkodzie i poinformuja jak tylko będą wiedzieć Ciekawe ile wpisza za wrak i wartość przed szkodą. W ac miałem 55tyś ale wartość zmienna:/
  12. Tak ale dalej z ac szkoda całkowita już przy 70% wartości pojazdu a z OC sprawcy przy 100%. Jedno jest pewne że koszta przekroczą wartość pojazdu byłem w aso VW w Rzeszowie i przy wartości 55tyś nawet nie zmieszczą się. Duży koszt to airbag gdzie jest przymus nowy. W aso ceny kosmiczne. Poduszka kierowcy 3500zł Pozostaje liczyć że nie wiele obniża wartość pojazdu i będzie duża różnica między tzw wrakiem. Jak nie to pojazd będzie musiał pójść na aukcje firmy ubezpieczeniowej i będę musiał sprzedać żeby "odzyskać" pieniądze. Wartość miesiąc temu miałem 55tys ale i tak firma obniży pytanie ile. Takie jest niestety prawo że nie ze swojej winy ma się problemy
  13. Tu jest pewna szkoda całkowita więc i tak to nic nie da do likwidatora:)
  14. Obydwoje mieliśmy po ok 40-50kmh. A szczęście ok cali. Teraz tylko nie dać się oszukać bo jak skoszony to już nie naprawi
  15. Nie mam pojęcia co wyjdzie gdy przyjedzie rzeczoznawca. Napewno będą chcieli mnie oszukać jak najmniej zapłacić i pewnie wpisza szkodę całkowita:/ jutro z rana dzwonie do ubezpieczyciela winnego bo święta i nie szło się dodzwonić umowie się na rzeczoznawce i walka o swoje:/ Najgorsze jest to że mimo że nie moja wina mogę być oszukany
  16. Wezwalem policję. Oni wszystko zrobili mi zabrali dowód dali pokwitowanie zabrania dowodu i kto jest sprawca czyli tamta babka i jej nr polisy miejsce godzina i data i podpis policjanta
  17. Tak poszły kurtyny poduchy też Łyse letnie opony na błocie i lodzie i co zrobić. Spokojnie się jeździło i pech Teraz sprawa z odszkodowaniem czeka a w piątek miałem jechać za granicę nim
  18. Czyli zgłosić na ubezpieczenie winnego czekać na rzeczoznawce i wycenę i potem jakby coś mało czy coś to wynająć swojego prywatnego? Dostał z boku i obawiam się skoszenia Bo myślałem wziąść prywatnie i porządnie to zrobić.
  19. Teraz nic nie załatwię dopiero we wtorek:/ ale nie wiem czy dobrze rzeczoznawcy od OC winnego brać czy jakoś inaczejzeby nie zanizal
  20. Hehe np co? I się najezdzilo kobieta wjechała we mnie i skasowane auto:(:(
  21. Tylko ciekawe do jakiego serwisu mówili:) żeby to nie był u tzw Kowalskiego z młotkiem i szpachla:)
  22. Witam Miałem kolizje dość mocna chyba skosilo pojazd. Mam dwa OC i jedno ac w Link4. Była policja odrazu wina tamtej osoby zabrany dowód i wystawione dwa papiery. Dziś jedynie mogłem zgłosić że miałem kolizje. Teraz jak to zrobić najlepiej. Holowanie wziąłem na fakturę bo proponowali albo samemu coś albo samochód prosto do warsztatu zaprzyjaźnionego z Link4 w Rzeszowie. Co zrobić panowie żeby dobrze było. To nie moja wina
  23. Patrykjagoda opublikował(a) temat w Podkarpackie
    Hej czy jest ktoś z okolic Kolbuszowej kto ogarnia zmianę z auto na tryb dynamic przez program vcds? Bo mam servotronic i chciałbym na stałe mieć dynamic. Nie mam ads
  24. Też myślałem o zarowce albo o zestawie dedykowanym Led z wbudowanym can. Ale jeśli sama wymiana żarówek np tej co z linku będzie bez błędu na vcds to wolę same żarówki Zamówiłem c5w 36mm cob Led canbus zobaczymy jaki efekt będzie:) Później coś we wnętrzu się pomyśli jak będzie to chodziło dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.