Treść opublikowana przez janekzpszczyny
-
2.0 TDi 103kW dźwięk
u mnie było to samo, wałek rozrządu mi padł.
-
Żółta kontrolka oleju
Proponuje zgasić silnik i zapchać na stacje.
-
[B6 BFB] Ubywający płyn chłodniczy, chlodniczy pomiędzy tuleją cylindra, a tłokiem
Rób swapa na W12, fajny silnik i w miare tani w eksploatacji.
-
Problem! Bierze olej pomocy
Aaaa...to z klejem do szklanek jest. W takim razie ok, chociaż dziwna formuła nieco -klej do popychaczy hydraulicznych w oleju do przekładni. Niech sobie tym koleś zad wysmaruje, może się zrośnie i nie będzie musiał czasu na robienie kupy marnować. I nie daj się złapać, bo Cię na trzy zdrowaśki do pieca wsadzą zabobony jedne hehe Zwyzywałem mechanika, oddał kase i zmienie chyba na 5w40. Musze tylko wypłukać silnik. Nie ma w ogóle cisnienia oleju na 75. Pozdrawiam Janek
-
Problem! Bierze olej pomocy
Byłem u mechanika z tym samym problemem, polecił mi abym zalał gęstszym olejem i polecił mi to ----> To prowokacja, kiepski żart, czy faktycznie na takiego idiotę trafiłeś? Jeżeli to mechanik i jeżeli serio mówił to... To taki mechanik... powiedział mi, że mam popękane szklanki i żeby takie cuś wlać.
-
A4 B7 Avant 1.8T quattro S-LINE RS6 18 (strona 3)
No ładna ładna. Pozdrawiam Janek
-
URWANY JAKIS DRUT WISI
To pewnie piorunochron, montowany w nie wszystkich modelach. Pozdrawiam
-
Problem! Bierze olej pomocy
Byłem u mechanika z tym samym problemem, polecił mi abym zalał gęstszym olejem i polecił mi to ---->
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja wlałem taki i jest dobrze. Smarowanie jak nigdy dotąd . :-)
-
Oil catch tank w AEB, czy sens montowac.
Zamontowałem zwykłą beczke i jest spoko. Tylko czasami musze przedmuchać bo sie brudzi.
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
Witam! U mnie też szumiało, chodził jak sieczkarnia i nie dało sie tego słuchać. Wpadłem na pomysł aby go przesmarować, i dobry był to pomysł ponieważ jest już cisza jak w kościele Polecam!
-
AEB Nierówna praca, logi
Dołącz logi dynamiczne.