Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

janekzpszczyny

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez janekzpszczyny

  1. janekzpszczyny odpowiedział(a) na acii87 temat w 2.0TDI
    u mnie było to samo, wałek rozrządu mi padł.
  2. Proponuje zgasić silnik i zapchać na stacje.
  3. Rób swapa na W12, fajny silnik i w miare tani w eksploatacji.
  4. Aaaa...to z klejem do szklanek jest. W takim razie ok, chociaż dziwna formuła nieco -klej do popychaczy hydraulicznych w oleju do przekładni. Niech sobie tym koleś zad wysmaruje, może się zrośnie i nie będzie musiał czasu na robienie kupy marnować. I nie daj się złapać, bo Cię na trzy zdrowaśki do pieca wsadzą zabobony jedne hehe Zwyzywałem mechanika, oddał kase i zmienie chyba na 5w40. Musze tylko wypłukać silnik. Nie ma w ogóle cisnienia oleju na 75. Pozdrawiam Janek
  5. Byłem u mechanika z tym samym problemem, polecił mi abym zalał gęstszym olejem i polecił mi to ----> To prowokacja, kiepski żart, czy faktycznie na takiego idiotę trafiłeś? Jeżeli to mechanik i jeżeli serio mówił to... To taki mechanik... powiedział mi, że mam popękane szklanki i żeby takie cuś wlać.
  6. No ładna ładna. Pozdrawiam Janek
  7. To pewnie piorunochron, montowany w nie wszystkich modelach. Pozdrawiam
  8. Byłem u mechanika z tym samym problemem, polecił mi abym zalał gęstszym olejem i polecił mi to ---->
  9. Ja wlałem taki i jest dobrze. Smarowanie jak nigdy dotąd . :-)
  10. janekzpszczyny odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Zamontowałem zwykłą beczke i jest spoko. Tylko czasami musze przedmuchać bo sie brudzi.
  11. Witam! U mnie też szumiało, chodził jak sieczkarnia i nie dało sie tego słuchać. Wpadłem na pomysł aby go przesmarować, i dobry był to pomysł ponieważ jest już cisza jak w kościele Polecam!
  12. Dołącz logi dynamiczne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.