Treść opublikowana przez janekzpszczyny
-
[B5 AFN] Wymiana turbiny na AWX
Pozdrawiam, Janek z Pszczyny (:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam bardzo serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj,
-
dziwny dźwięk silnika
przecież to uszczelka pod głowicą..... a tak na serio to może to być panewka.
-
[B6 AVF] Czarny Sedan s-line 157HP 330Nm, Rotor 19", Black Depo
FAJNY KIBEL POZDRO (:
-
Brak mocy !
Coś mi ten dźwięk przypominał. Poszukałem i znalazłem - https://www.youtube.com/watch?v=GGmBjTwjxxc
-
a4 b5 1.6 strzelanie z silnika
Ja kiedyś polałem rozgrzany katalizator zimną wodą i mi go rozjebało i też tak dzwonił. (zapchany wydech). Pozdrawiam Janek
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
Jak wcześniej miałem 1.8T BAM w Uniaczu to szło jak pieron. Przerobiłem napinacz i wyglądało to tak :
-
Centralny zamek nie działa
PRYNDU NI MO
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Zapierdolili pewnie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie i witam w mojej kuchni.
-
[BRE] Szarpie brak mocy błędy
Nie chce Cie martwić, ale w 2.0TDI znajomemu co tydzień padają pompowtryski. W bagażniku ma pare sztuk i jak mu padną to wymienia w trasie jak jest na przykład.
-
Przekładka silnika 2.0tdi BPW na 1.9TDI 131km AVF w A4 B7
Polecam W12
-
A6 C5 1999r 1.8T sedan by totek94
Dziękuje
-
[BLB] Wyciek Paliwa
Bier silikon i ogień.
-
Problem z turbina ?
Sprawdź czy Ci się wałki nie wytarły. Polecam Janek z Pszczyny
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Miałem 2.7bit w poprzednim zestawie. Idzie toto jak wnuczek po rentę, nic sie nie psuło i nigdy mnie nie zawiódł. Raz miałem problem z rozrządem ale to wystarczyło przesmarować. Ale gdybym miał wybrać między tym a inny silnikiem, to polecam 2.5 albo 2.0tdi. Pozdrawiam Janek z Pszczyny
-
Skrzypienie w przedniej osi
Tak, wymień wszystko.
-
Skrzypienie w przedniej osi
Gumy posprawdzaj w jakim stanie są.
-
Skrzypienie w przedniej osi
Witaj, też tak miałem ale w tylnej osi. Co sie okazało to, że wymianie amortyzatorów sprężyna nie wskoczyła na swoje miejsce i tak samo skrzypiało. Wystarczyło młotkiem pierdolnąć i git.
-
[1.8T AEB] Grzechotanie przy schodzeniu z obrotów oraz buczenie przy przyśpieszaniu.
U mnie też robiło takie "buuuuuuuuuuuuuuuuuu". coś mi napierdalało o nadkole. Wysiadam, patrze a tam k**wa kot.
-
przestały mi działać światła CLH oraz otwieranie z pilota
Wymień baterie
-
Wałek napędu pompy olejowej
Pozdrawiam Janek!
-
Czerwona perełka :)
Wymiana za moją 80'tke ??
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Moja 80'tka prawie 100k,