Treść opublikowana przez Maciek Zdanowski
-
Eibach SportLine - ma ktoś zdjęcia B8?
Jeżdżę na takiej gumie ale ale zawias ori 1be Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi 18" pod A4 B8 Avant opona 245/40
Et43 proponowane jest za gleboko osadzone, 8j et28/29 bedzie spoko Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
18" 8.5 ET29
8.5J i wezsza opona to może być problem ze zbyt mocnym naciągiem z opona 225. U mnie na feldze 8J opona 225x45 r18 wyglada dobrze, nie widzialem jednak jak jest na feldze 8.5j Z tylu wyglada to dobrze. Przod jedynie wystaje poza obrys Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
A4 b7 Felgi 19 8,5cala et 47 jakie dystanse,opony
Jak chcesz zejsc do et35 to dystans 12mm:) Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Jak wgrac mapy
Ma ktoś jakiś torrent do mapy 2017 bo z mega.nz ściąga się na raty i dość długo Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Polecam ABDL QD1 Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za felga?
Mi to wyglada na felgi z BMW Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
felgi 17 stki
To zwracam honor, myslalem ze 225. W takim razie mysle ze felga 7j odpada Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
felgi 17 stki
Lepszy komfort na szerszej oponie? Pierwsze slysze... Na pewno w koleinach na szerszych gorzej. 235 sobie wybij z glowy na feldze 7j. Dodatkowo spore przeklamanie w stosunku do wyjsciowego rozmiaru 225/45 r17 jesli sie nie myle Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
felgi 17 stki
3. Do szerokości 225/45 zalecane jest 7.5j ale na 7j tez będzie w porzadku 4.Pierścień centrujacy to wydatek rzędu 10zl sztuka. Bez nich kola mogą bic powyzej 120kmph jesli otwór centrujacy jest większy niz piasta (czytaj piasta 57.1 jak w teoim przypadku A felga z a4 b8 66.6mm) 5. 225/45 r17 zdecydowanie. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Co to za felga?
Chinska:) Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
pomoc w doborze opony do felgi
Za szerokie gumy. Do 245 zalecane jest 8j a 7.5j jako minimum. Wez 225/45 z kalkulatora wynika ze roznica w obwodzie żadna.. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
jakie felgi ?
Nr .3 Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 i wysokie ET?
Grzeczniej! Juz wiesz czemu kazdy zlal twoj temat? Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
Navi pomoc proszę
Zaplacic. Nie ma paczek z polskim językiem dostępnych od tak. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 i wysokie ET?
Wysokie et to głębokie osadzenie a nie mocno wystajaca felga. Doczytaj zanim nowy temat na forum zakładasz Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
To jest MMI 3G plus. Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
-
7,5J ET28 wklęsłe do B8
Na pewno nie będzie za szeroko przy takim et i szerokości 7.5j Do b8 wchodzą i 9j felgi ale z trochę wyższym et no i szerszymi gumami Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi 18" do A4 B8 z oponami- co sądzicie o nich ?
Wierze ze bedziesz zadowolony. Felga zacna! Zwroc uwage na ET bo moze bedzie trzeba dystans dobrac do pelni szczescia zeby ladnie spasowac z nadkolem. Jaki masz zawias? Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi 18" do A4 B8 z oponami- co sądzicie o nich ?
Wydaje mi sie ze do 245 szerokosci zalecane jest 8" a do 225 wlasnie 7.5" 225 tez wejdzie na 8" ale sprawi ze bedzie wiekszy naciag, niektorym podoba sie ten efekt Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi 18" do A4 B8 z oponami- co sądzicie o nich ?
Jezdzilem na 245/40 r18 a teraz kupilem 225/45 r18 na lato. Zimowe mam takie same jak ty i właśnie z tego względu zdecydowalem się na węższe gumy. Minus jest taki ze 7.5" felga bedzie bardziej zachowana przy tym samym et i być może będziesz musial ratować się dystansem Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi 18 - da się na tym komfortowo jeździć?
Z kalkulatora wynika ze 225/45 r18 ma mniejsza odchylke w stosunku do wyjsciowego rozmiaru 225/50 r17 anizeli 245/40 r18. Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi 18 - da się na tym komfortowo jeździć?
Dokladnie chodzi mi o szerokosc opony a nie wiekszy balon. Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
-
Felgi 18 - da się na tym komfortowo jeździć?
Ja włożyłem opony 225/45 r18 . ciut większy balon ale przekłada się to na większy komfort, głównie w koleinach Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
-
Alufelgi A4 B5
Skorzystaj z kalkulatora do felg i dobieraj na podstawie aktualnych felg. Zmierz ile one sa schowane i jak się maja do nowych i będziesz wiedzial jaki dystans:) Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka