Treść opublikowana przez mundek_82
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Panel dziala ale brakuje modułu pod fotel... Dzieki Jest juz kolejny automat B7 w klubie z czarna ramka... dakine007 Poszukaj temat na forum o siłownikach. Aktualnie mam zdjęte i założone oryginalne bo zimą nie podnoszą A oto nowy mod: ok dzieki
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
kolego z tymi silownikami na klapie powiec wystarczy wymienic te satare na takie z tymi sprezynami a jak powiec z kluczykiem trzeba jakos kodowac go czy cos? bo zielony jestem w tym temacie
-
lampa led tył DEPO problem
a właśnie zamierzałem kupić owe lampy i teraz już nie wiem czy kupować czy może już sobie lepiej odpuścić może ktoś ma jeszcze takie lampy już jakiś czas i może też coś o nich powiedzieć czy ma z nimi jakieś problemy??
-
nawigacja RNS pomoc w montazu
no moze masz racje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
dzeki
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
w barlinku jest jeden znajomy on ci moze pomuc ja zawsze u nich sie stoluje zajmuja sie tylko autami w grupy VAG jak chcesz jeszcze napisz na priv podam ci namiar
-
nawigacja RNS pomoc w montazu
witam poszukuję kogoś w lubuskim kto był by w stanie pomuc mi wymienić moje zwykłe radio ktore nawet nie jest oryginalne na RNS czywiscie nie za free
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich klubowiczow
-
Zamiana radia symphony II na concert III
witam a jest moze jakis monter w lubuskim kto by mi pomogl w wymianie radyjka na radyjko z navigacja odplatnie oczywiscie jestem z okolic Gorzowa ale moge dojechac
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
witam cie mam takie pytanko posiadam silnik bfb i chcial bym softa na 200km juz nawet mam umowiony termin wtryski moge dolozyc ale mam problem z dp iz auto jest z Dani a tu jak wytne kata to nie przejdzie mi przegladu musze miec katalizator da rade jakos to zrobic bym nie musial go wycinac a zeby bylo dobrze??tam sprawdzaja spaliny, obd check czy modyfikacje?2 przypadek to się da zrobić u tunera a 3ci wystarczy np wybebeszyc kata. w 1 raczej ciężko będzie coś wymyśleć. widziałem kiedyś takie tuningowe katy z normami od 3 do 5 z przelotem do xxx km no tu w Dani sprawdzaja wlasnie emisje spalin i juz nie jednemu przegladu nie dali i musial spowrotem kata zakladac a co do tunera jestem na piatek umowiony nastepny to powienien mam nadzieje cos zaradzic no kat musi zostac nawet jak bym go wydlubal to i tak spaliny by mi nie przeszly
-
Zmiana felg z 16 na 18 :) Pytanie
u mnie w b7 mam 18x40x225
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
witam ktos moze mi podpowiedziec jak dodac post na tym forum gdziekolwiek chce jakis post dodac nie moge go wrzucic na dole mam napisz nowy post lub podglad posta ale nie ma udostepnij czy dodaj czy musze mic jakas znaczna ilosc wypowiedzi na forum aby dodac swoj wlasny post ??
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
witam cie mam takie pytanko posiadam silnik bfb i chcial bym softa na 200km juz nawet mam umowiony termin wtryski moge dolozyc ale mam problem z dp iz auto jest z Dani a tu jak wytne kata to nie przejdzie mi przegladu musze miec katalizator da rade jakos to zrobic bym nie musial go wycinac a zeby bylo dobrze??
-
Turbo Gwiżdże
witam podepne sie pod posta u mnie turbo nie bylo wymieniane i tez swist slysze nie gwizd a bardziej swist ale to dopiero jak turbo wchodzi na obroty okolo3tys i dopiero od tych obrotow zaczyna ostro przyspieszac i czy to dobrze ze tak pozno wchodzi przyspieszenie bo slyszalem ze powinno od 1800 obrotow wiem ze turbo pracuje od samego poczatku uruchomienia auta ale przyladowanie konkretne ma dopiero u mnie kolo 3tys dodam ze mam 1.8t benzyne