Treść opublikowana przez Pszemeg Tki
-
podgrzewanie fotela
Komplet bez grzania kolego.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Również czarna tylko trochę bardziej brudna;)
-
podgrzewanie fotela
Siemanko, Irytuje mnie (tym bardziej w zimę) brak podgrzewania tyłka kierowcy, gdzie podgrzewanie pasażera sobie w najlepsze działa bez zarzutu macie pomysł na co zwrócić uwagę? Czy mogę zrobić coś samemu w tym przypadku czy lepiej zostawić temat większemu specowi ;)?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jeśli się nie mylę to widziałem kolegę jakiś czas temu na trasie pszczyna-zory i się rozmarzyłem :-D zacne wozidło
-
Woda pod kołem zapasowym audi A4B7
Tak jak kolega wyżej zwrócił uwagę. Nic tu podwozie nie jest winne- albo wymieniona pokrywa bagażnika źle spasowana albo uszczelka pokrywy. Pakuj się do bagola, kolega niech poleje klapę z góry wodą z węża i będziesz wiedział gdzie tkwi problem.
-
Awaria rns-e
Siemanko, Od jakiegoś czasu mam problem z rns-em :-( wygląda następująco: urządzenie samoistnie resetuje się. Wyłącza się po czym uruchamia samo, niejednokrotnie na ekranie pojawiają się "przebicia" paski i nie widać nic na ekranie. Czasem zdarza się, że radia nie da się uruchomić nawet przez tydzień, po czym działa bez zarzutu przez okrągły miesiąc. Znacie jakiś serwis warty polecenia, który mógłby poradzić sobie z tym problemem? Najlepiej Śląsk, lub taki, do którego mógłbym urządzenie wysłać. Miałem na Śląsku już w 2 serwisach, niestety chłopaki rozkładają ręce. Może bardziej opłacalne byłoby na Aledrogo oddać na taile a kupić inne uzywane ?
-
Dedyk olej do 3.0 tdi
Strzałeczka. Ma ktoś wiedzę jaki olej jest dedykowany do b7 3.0 tdi? Najwięcej czyta się chyba o Motulu choć na korku wlewu oleju jest wytłoczony Castrol :-D jakie są wasze opinie na temat olejów do naszych serduszek ;-)?
-
Żarówki świateł drl
Siemano, Macie jakieś sprawdzone żarówy do drl koloru białego :-)?
-
Black Seven B7 avant, 3.0 tdi Quattro >>>
Wiem o co mi chodziło, chodziło mi również o opuszczanie/ zamykanie
-
Black Seven B7 avant, 3.0 tdi Quattro >>>
To chyba będzie jeden z pierwszych
-
Black Seven B7 avant, 3.0 tdi Quattro >>>
Siemano. Znalazłem chwilkę więc szybki opis mojego "nowego" nabytku Aud a4 b7, 2007 r. 3.0 tdi 8ED 079 ze skórą phantomshwartz-perleefekt lż9y. Co fabryka dała (z kodów wyposażenia forum): E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6 7A2 = Zmieniarka cd 4UE = Lewo/prawo 6XC = Lusterko zewn. elektr. ustawiane 5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52 6TS = Lusterko zewn.(asferyczne) z dużym 1KW = Hamulce tarczowe tył J1U = Akumulator 1LA = Faustsattelbremse przod 1BV = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie- 3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny) 5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-... 7X1 = UltradŹwięk. układ pomocy przy parkowaniu 4R4 = Elektryczne podnoŚniki szyb F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung 8GU = Alternator 0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu 0YK = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 10 0JL = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 11 T41 = 6-cylindrowy silnik z wtryskiem 3.0 ltr litera kodowa 3NZ = Oparcie tylne dzielone 8ED = Reflektor ........ halog. z ....... gazowa ruch prawostr. U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym X0A = National sales program germany 1N3 = Wspomaganie ukladu kier. z systemem 'servotronic' 2PU = Kierownica sportowa(skora) 8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl. 9Q4 = WyŚwietlacz wielof. z wyŚwietl. przeglĄdów 8Z5 = Chlodnica wody D1D = 6-cylindrowy silnik wysokoprezny (diesel) 3.0 ltr litera kodowa 7Q2 = Radio z nawigacjĄ CV5 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx17h2 7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach 4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy 2K7 = Zderzak wzmocniony 3L5 = Siedzenia przednie, regulowane elektrycznie 4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony 3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej 4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika. 5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz 1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego 7GG = Koncepcja spalin: eu4 Q1D = Fot. sport. 4GS = Szyba przednia (szkło zespolone). Od nowości nic nie modzone, moc została fabryczna 171 kw i póki co nie będzie priorytetem żadna zmiana. (ah bym zapomniał- jest wywalony dpf) Pomysły na obecną chwilę: 1.lakier, z uwagi na oporne utrzymanie- poprawki, polera i jakieś zabezpieczenie (jeszcze myślę) 2. tu musicie mi wybaczyć- hak (z uwagi na zamiłowania do wędkarstwa będzie czasem ciągnąć przyczepę lekką, żeby nie ładować gratów do bagola) 3. pokrywa bagażnika z pilota (otwieranie/zamykanie) 4.emblemat quattro na grill (zamówiony przyszedł z wykrzywioną literą "O" tragedia, nie da rady wyprostować przy montażu więc będzie zwrot ) 5. koła 18 (obecnie 17 na kapciach zimowych pirelli 205/55 oraz letnich continentalach 225/55) najlepiej z rs4 no i kapcie. 6. downpipe na poprawę i tak według mnie super bulgotu jak na diesla. To są moje priorytety na początek początków i sukcesywnie będę dodawał kolejne rzeczy w miarę nowych pomysłów. Na obecną chwilę samochód ma strzelone 181 tys. a więc od kupna początkiem kwietnia strzelone 4 tys bez uwag. Samochód bardzo mnie cieszy i mam nadzieję, że będzie cieszył długi czas Jeśli chodzi o fotosy, dodaję moje wykonane profesjonalnym aparatem komórkowym no i fotosy lepsze, wykonane przez poprzedniego właściciela. Pytania, uwagi itp. zamieszczajcie proszę w temacie, malutko informacji dodanych ze względu na lekki pośpiech pozdrówa!
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Hoho, dobrze widzieć kolegę z Radostowic, będzie od kogo zaczerpnąć wiedzy o modach do b7-ki dobra fura!
-
Rnse nie włącza się.
Jasne zacznę od tego, tylko namierzę ten bezpiecznik ;-) może wiesz, w którym miejscu się znajduje? Będą do tego potrzebne klucze do Navi? Nieaktualne, problem rozwiązany, wyciągnąłem bezpiecznik, wsadziłem ten sam i śmiga
-
Rnse nie włącza się.
Cześć Panowie :-) Mam problem tego typu, iż nie mogę uruchomić w ogóle radyjka. Dotychczas nie było problemu, wszystko śmigało bez problemu. W dniu dzisiejszym po uruchomieniu pojazdu nie włączyło się radyjko i manualnie włączając również nie reaguje a4 b7 radyjko z Navi rnse, jakieś pomysły?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siema chłopy, jak będzie się coś kroiło w Żorach dajcie znać, wypadałoby się pokazać nowym nabytkiem
-
Nierówna praca silnika + dymienie pojazdu.
Czołem ekipo, Od dłuższego czasu szukam b7-ki z 3.0 tdi i wpadł mi w oko egzemplarz sąsiada mojego wuja w niemczech. Kilka dni temu dostałem telefon, że w końcu chce ją sprzedać lecz jest pewien problem. Silnik samochodu nierówno pracuje i auto dość mocno dymi. Po paru zapytaniach okazało się, że auto jest po wstępnej naprawie, wymienione zostały 4 wtryskiwacze, pozostałe są w perfekcyjnym stanie- niestety diagnoza okazała się być nie trafiona objawy nadal występują. Pan poddał się i chce sprzedać auto w stanie takim jest aktualnie (wstępnie zażyczył sobie 7500 E, ale po wytłumaczeniu jakie mogą być koszta naprawy tego samochodu wujas doszedł do ceny 5500 E). Samochód prezentuje się pięknie i ma 157 tys. przebiegu, dlatego bardzo chciałbym go nabyć ale boję się wtopy.. co może być przyczyną takiego zachowania? rozrząd? uszczelka pod głowicą? jakiś ewentualny koszt naprawy? Z góry dzięki za pomoc- w razie czego mam kontakt ze sprzedającym, mogę jeszcze o coś podpytać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serdeczne cześć maniakom "czterech kółek" ;-)