Treść opublikowana przez Hilton
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
No dokładnie mi chodzi o lift :-) a jesteś w stanie sprawdzić według Etki lift?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
A wiecie może czy "plaster miodu" z a5 s line lift na dwa wydechy, będzie pasował do dyfuzora z A4 b8 s line lift Avant?
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Dalej na eibachu? jeśli tak to zajeb... Siedzi :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Orientuje się ktoś czy dokładka tylnego zderzaka s line z audi a5 przedliftem, spasuje do a4 b8 Avant przedlift? Czy to całkiem inne dokładki?
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Wie ktoś może czy dokładka z audi a5 s line przedlift na dwie rurki będzie pasować do a4 b8 Avant przedlift?
-
Zderzak TYLNY AVANT POLIFT 2012 - 2015 do wersji 2008-2012
A czy ktoś wie czy dokładka zderzaka przedlift z audi a5 s line na dwie rurki będzie pasować do a4 b8 Avant przedlift?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A robił ktoś u nich? Żeby dać opinie? I nie było problemów?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znacie może kogoś kto przerabia pompy 2.0 tdi CR z 77 mm na 100 mm? Chodzi o imbus. Lub jakąś regeneracja sprawdzona?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie ja mam całkiem inny dźwięk. Cykanie jest ok, bo to pompa. Ja mam całkiem coś innego jakby "elektryczny" dźwięk. Dalej nie mogę dojść co to jest :-/
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
W takim razie pierwsza wymiana przy 180 lub 210, a następna za 4 lata lub 360 tys?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam rozumieć, że mam tam zadzwonić i coś pomogą?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rorzad miałem kompletny robiony przy 180 tys, teraz mam 253 tys. Od tygodnia mam takie objawy, wcześniej tego nie miałem :-/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe :-P nie powiem, bo denerwuje mnie to, bo cały czas to słyszę.... A nikt nie może dojść co to jest...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ma to coś do tego dźwięku? Bo słyszę ten jakby "elektryczny" dźwięk tylko przy dodawaniu gazu. Wcześniej miałem taki basowy dźwięk silnika, a teraz chodzi jak jakieś autko elektryczne...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zawartość dodana 3 minutes later Witam, posiada ktoś może 2.0 tdi o oznaczeniu CAGA? Jeśli tak to mógłbym się z kimś "spotkać" i posłuchać pracy silnika? Coś mi "piszczy" przy dodawaniu gazu, nie wiem czy to normalne, ale wydaje mi się,że wcześniej tego dźwięku nie było. Dodam że wymieniłem pasek od alternatora i rolki, dźwięk dalej ten sam
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
A jest w ogóle możliwość zmiany pompy i imbusa z 77 na 100mm? I czy będzie to działać? Czy coś jeszcze trzeba wymienić?