Treść opublikowana przez GacekUK
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Auto odebrane, powłoka ceramiczna z 5cio letnią ochroną wykonana w Bydgoszczy u Łowców Blasku. Dodadkowo koła, szyby i box dachowy też dostały powłoke. Na żywo jest ogien. Urlop w PL dobiega końca. Ja już spakowany. Jutro uderzam na UK.
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Wodorowanie silnika, nie wiem czy coś to dało, różnicy nie widze i nie słysze!!! Niektórzy są zadowoleni! Ja się nie wypowiadam. W piątek odbiór po ceramice. Mam nadzieje że będe zadowolony ?
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Kolejna mapa zrobiona, niestety przestroga dla innych, po akcji serwisowej z wymianą podzespołów klimatyzacji i z emisją CO2 okazalo sie ze moc auta powróciła do pierwotnych wartości!!! Czyli zeszloroczna mapa poszla sie ....! Dzis przyszedl nowy program i zadowalające efekty. W serii powinno być 136KM, wydmuchał 143 KMi 340Nm, po programie wyszlo 177KM i 402,5Nm.
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Listwy progowe wreszcie zrobione na black piano, dzięki paru forumowiczom za podsunięcie pomysłu z tymi listwami, jest ogień ? Jak już ide za ciosem i pare pomysłów było to czy nie zrobić dachu na czarno?
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Hej przymierzałem od kolegi podobnego boxa ale czarnego i jakoś mi to nie grało, wyróżniał się bardziej niż biały!!! Czarny box wydawał się o wiele wiekszy dlatego kupiłem biały. Spód boxa ok 5cm jest czarny i to na żywo naprawde fajnie wygląda biel z czernią. Położe na niego ceramike i biały kolor bedzie trzymał. Myślę że z dachem na czarno to już troche za dużo czerni. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Box dachowy ogarnięty. Menabo Mania 400. Bagażnik dachowy Whispbar S5 już w drodze. Foto z przymiarki boxa. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"
Hej. Lakier z powłoką ceramiczną robi robote, wygląda lepiej niż wyjeżdżając z salonu!!! Dobrze wygląda na zawiasie i 20stkach. Możesz napisać jaki był koszt położenia ceramiki wraz z korektą lakieru i jaki okres ochronny ( ile lat?). Ja właśnie jestem na etapie szukania firmy co doprowadzi moj lakier do takiego stanu jak u Ciebie [emoji41] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 3.0 TDI CCWA Quattro* NOWY MOTOR * 313PS 620 Nm 20" Dakar Beige*
Hej w tym piasku żadko spotykana, bardzo ładnie sie prezenci w tym "Glamorous Look" z chromami i polerowanymi alcami. Gratki, robi robote [emoji41] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Hej, bardzo ładna myszka. Mam też ori rotory na 1be i bez obniżania przy et43 wyglądają ok. Po założeniu eibacha sporta musuałem dolożyć dystanse. Jak masz opony 245 35 to spokojnie możesz dać 12mm dystans i nic nie bedzie ocierac. Zreszta mniejszego nie założysz z otworem centrującym a taki jest najbezpieczniejszy. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Hej. Mam pytanie o dekory przy licznikach i wyświetlaczu black piano, pasują od polifta, bo widziałem takie w blk edt polifcie. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Dziś byłem zrobić test zbierzności. Wyjazd do na urlop do PL się zbliża więc wszystko musi być w najlepszej kondycj [emoji41] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Hej. Narazie rotorki trzymam. Zastanawiam się żeby dać na nich zimówki. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Jestem zmuszony czekać na to oklejenie listw bocznych, mam nadzieje że wreszcie będą gotowe, między czasie pomalowałem zaciski na czerwono i wymieniłem kapsle w felgach. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Hej, niestety gość musiał mi przełożyć termin bo jego pracownik jest na urlopie a oni zajmują się wyklejaniem aut i szyb i mają urwanie głowy z robotą. Przeprosił mnie i prosił o zmiane terminu. Myślę że w przeciągu 2 tyg będą zrobione [emoji41] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Mozliwe ze troche jestes przewrazlieiony, ale jak kazdy motomaniak chcesz miec auto w nienagannym stanie. Mialem kiedys jedno czarne auto i jest to chyba najgorszy kolor dla kogos kto lubi jezdzic czystym autem! Widac wszystko. Wiadomo ze czarny kojazy sie z luksusem i ma najwiecej zwolennikow! Od tamtego czasu kupowalem tylko srebrne az spodobal mi sie bialy, moja jest w odcieniu glacier ( lodowiec) white i z bliska jest jak by metalik ale rysy tez widac. Myslalem zeby owrapowac ale chyba zrobie ceramike. Ma wogole ktos ofoliowane auto na forum? Jak to jest z trwaloscia? Pozdrawiam. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Hej. Jak dla mnie teraz to kolor na topie. Masz czarne dodatki wiec bedzie wygladal mega, a wogóle w macie lub półmacie! Jaki koszt zaśpiewali Tobie za oklejenie auta? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 Avant 1.8 TFSI Czarnulka 19"
Wygląda ciekawie, mody każdy robi indywidualnie pod siebie i jakie mu tylko się podobają. Bede obserwował postępy. PS Napewno zyska na wyglądzie jak zalożysz springi. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
AUDI A4 B8 by Miki :D
Zewnetrznie jesk kozak [emoji41] nie myślałeś o kratkach od halogenów w stylu plastra miodu jak na grilu. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Komfort porownywalny z 1BE pojezdzisz i zapomnisz o poprzednich springach, ale za to na tych kołach to zakrety bedziesz polykal jak po szynach. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Wyglada o wiele lepiej [emoji41] Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Nie mialem dystansow. Felgi 18 8j et32 Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Dzieki. Przemysle to. Bede w lipcu 2tyg w pl i z Bydgoszczy do Poznania nie ma przepasci wiec mozna by ogarnac. Jak by co dam cynka. Pozdro. Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Na fotach lakier w Twojej czarnuli wyglada ok. Nawet lepiej! Ja chce polozyc na swoja. Napisalem zapytanie o koszta do paru firm w kujawsko-pomorskim i rozbierznosc cen jest ogromna! 5 letnia ochrona to koszt od 1800-3500zl i auto min 2 dni u nich. Nie wiem czemu taka rozbierznosc! Nie wiem komu to zlecic? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Z modami to grubo pocisneles jak dla mnie wszystko na +. S line jak sie patrzy [emoji41] masz tam ceramike ze lakier tak sie swieci? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Małe porównanie kolorów: Ibis white vs Glacier white Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka